Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 26. mai 2019
14:00
Peterburi Zenit
4:1
Krasnojarski Jenissei
14:00
FK Orenburg
2:0
Moskva Spartak
14:00
Moskva CSKA
6:0
Samara Krõlja Sovetov
14:00
Groznõi Ahmat
1:0
FK Rostov
14:00
Moskva Dinamo
3:3
Tula Arsenal
14:00
FK Krasnodar
1:0
Kaasani Rubin
14:00
Mahhatškala Anži
0:2
Jekaterinburgi Ural
14:00
Moskva Lokomotiv
1:0
Ufa
Esmaspäev, 20. mai 2019
19:00
Kaasani Rubin
0:0
Mahhatškala Anži
Pühapäev, 19. mai 2019
11:30
Jekaterinburgi Ural
2:2
Moskva Lokomotiv
14:00
Krasnojarski Jenissei
2:2
Moskva Dinamo
16:30
Tula Arsenal
0:3
FK Krasnodar
19:00
FK Rostov
1:0
Peterburi Zenit
Laupäev, 18. mai 2019
14:00
Ufa
0:2
FK Orenburg
16:30
Moskva CSKA
1:0
Groznõi Ahmat
19:00
Samara Krõlja Sovetov
1:2
Moskva Spartak
Pühapäev, 12. mai 2019
16:30
Moskva Spartak
1:0
Ufa
19:00
Peterburi Zenit
3:1
Moskva CSKA
Laupäev, 11. mai 2019
14:00
Krasnojarski Jenissei
0:4
FK Krasnodar
16:30
Groznõi Ahmat
2:1
Samara Krõlja Sovetov
Reede, 10. mai 2019
11:30
FK Orenburg
2:2
Jekaterinburgi Ural
14:00
Moskva Dinamo
0:0
FK Rostov
16:30
Mahhatškala Anži
0:1
Tula Arsenal
19:00
Moskva Lokomotiv
4:0
Kaasani Rubin
Pühapäev, 5. mai 2019
14:00
Samara Krõlja Sovetov
1:1
Ufa
16:30
Moskva CSKA
2:2
Moskva Dinamo
19:00
FK Rostov
1:1
FK Krasnodar
Laupäev, 4. mai 2019
14:00
Jekaterinburgi Ural
0:1
Moskva Spartak
16:30
Groznõi Ahmat
1:1
Peterburi Zenit
19:00
Tula Arsenal
2:0
Moskva Lokomotiv
Reede, 3. mai 2019
14:00
Krasnojarski Jenissei
3:1
Mahhatškala Anži
16:30
Kaasani Rubin
2:0
FK Orenburg
Esmaspäev, 29. aprill 2019
17:00
FK Orenburg
1:1
Tula Arsenal
19:30
Moskva Spartak
1:1
Kaasani Rubin
Pühapäev, 28. aprill 2019
11:30
Ufa
4:1
Jekaterinburgi Ural
14:00
Moskva Lokomotiv
2:1
Krasnojarski Jenissei
16:30
Peterburi Zenit
4:2
Samara Krõlja Sovetov
19:00
FK Krasnodar
2:0
Moskva CSKA
Laupäev, 27. aprill 2019
16:30
Mahhatškala Anži
1:1
FK Rostov
19:00
Moskva Dinamo
0:0
Groznõi Ahmat
Neljapäev, 25. aprill 2019
16:00
Krasnojarski Jenissei
2:1
FK Orenburg
18:30
Samara Krõlja Sovetov
0:1
Jekaterinburgi Ural
20:30
Tula Arsenal
3:0
Moskva Spartak
Kolmapäev, 24. aprill 2019
19:00
FK Rostov
1:2
Moskva Lokomotiv
19:00
Groznõi Ahmat
1:1
FK Krasnodar
19:30
Kaasani Rubin
1:1
Ufa
19:30
Moskva CSKA
2:0
Mahhatškala Anži
21:00
Peterburi Zenit
2:0
Moskva Dinamo
Pühapäev, 21. aprill 2019
16:30
Jekaterinburgi Ural
2:1
Kaasani Rubin
19:00
Moskva Spartak
2:0
Krasnojarski Jenissei
Laupäev, 20. aprill 2019
11:30
Ufa
1:2
Tula Arsenal
14:00
FK Orenburg
3:0
FK Rostov
16:30
Moskva Dinamo
1:0
Samara Krõlja Sovetov
19:00
Moskva Lokomotiv
1:1
Moskva CSKA
21:00
FK Krasnodar
2:3
Peterburi Zenit
Reede, 19. aprill 2019
19:30
Mahhatškala Anži
0:1
Groznõi Ahmat
Pühapäev, 14. aprill 2019
14:00
Moskva Dinamo
1:1
FK Krasnodar
16:30
Peterburi Zenit
5:0
Mahhatškala Anži
19:00
FK Rostov
2:1
Moskva Spartak
Laupäev, 13. aprill 2019
11:30
Krasnojarski Jenissei
0:0
Ufa
14:00
Tula Arsenal
0:0
Jekaterinburgi Ural
16:30
Moskva CSKA
2:3
FK Orenburg
19:30
Groznõi Ahmat
1:3
Moskva Lokomotiv
Reede, 12. aprill 2019
18:30
Samara Krõlja Sovetov
1:0
Kaasani Rubin
Esmaspäev, 8. aprill 2019
17:00
FK Orenburg
1:3
Groznõi Ahmat
Pühapäev, 7. aprill 2019
11:30
Ufa
1:0
FK Rostov
14:00
Jekaterinburgi Ural
3:2
Krasnojarski Jenissei
16:30
Kaasani Rubin
0:0
Tula Arsenal
19:00
Moskva Lokomotiv
1:1
Peterburi Zenit
Laupäev, 6. aprill 2019
14:00
Mahhatškala Anži
1:1
Moskva Dinamo
16:30
FK Krasnodar
1:0
Samara Krõlja Sovetov
19:00
Moskva Spartak
0:2
Moskva CSKA
Kolmapäev, 3. aprill 2019
17:00
FK Orenburg
3:1
Samara Krõlja Sovetov
Pühapäev, 31. märts 2019
14:00
Peterburi Zenit
3:1
FK Orenburg
16:30
Moskva CSKA
2:2
Ufa
19:00
FK Krasnodar
5:0
Mahhatškala Anži
Laupäev, 30. märts 2019
10:30
Krasnojarski Jenissei
1:1
Kaasani Rubin
13:00
Moskva Dinamo
0:1
Moskva Lokomotiv
15:30
Groznõi Ahmat
1:3
Moskva Spartak
18:00
FK Rostov
2:1
Jekaterinburgi Ural
Reede, 29. märts 2019
17:30
Samara Krõlja Sovetov
0:1
Tula Arsenal
Pühapäev, 17. märts 2019
13:00
Ufa
0:1
Groznõi Ahmat
15:30
Moskva Lokomotiv
1:0
FK Krasnodar
18:00
Moskva Spartak
1:1
Peterburi Zenit
Laupäev, 16. märts 2019
10:30
FK Orenburg
1:0
Moskva Dinamo
13:00
Jekaterinburgi Ural
0:1
Moskva CSKA
15:30
Kaasani Rubin
0:2
FK Rostov
18:00
Tula Arsenal
2:0
Krasnojarski Jenissei
Reede, 15. märts 2019
18:30
Mahhatškala Anži
0:2
Samara Krõlja Sovetov
Esmaspäev, 11. märts 2019
16:30
Groznõi Ahmat
1:1
Jekaterinburgi Ural
18:30
FK Krasnodar
2:2
FK Orenburg
Pühapäev, 10. märts 2019
13:00
FK Rostov
0:0
Tula Arsenal
15:30
Peterburi Zenit
2:1
Ufa
18:00
Moskva Dinamo
0:1
Moskva Spartak
20:00
Mahhatškala Anži
0:2
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 9. märts 2019
13:00
Samara Krõlja Sovetov
4:0
Krasnojarski Jenissei
15:30
Moskva CSKA
3:0
Kaasani Rubin
Pühapäev, 3. märts 2019
10:30
Ufa
1:2
Moskva Dinamo
13:00
Krasnojarski Jenissei
1:1
FK Rostov
18:00
Moskva Spartak
1:1
FK Krasnodar
Laupäev, 2. märts 2019
10:30
Jekaterinburgi Ural
0:1
Peterburi Zenit
13:00
Tula Arsenal
2:0
Moskva CSKA
15:30
Moskva Lokomotiv
2:2
Samara Krõlja Sovetov
18:00
Kaasani Rubin
1:0
Groznõi Ahmat
Reede, 1. märts 2019
15:30
FK Orenburg
0:1
Mahhatškala Anži
Esmaspäev, 10. detsember 2018
18:30
Groznõi Ahmat
2:0
Tula Arsenal
Pühapäev, 9. detsember 2018
13:00
Moskva Dinamo
4:0
Jekaterinburgi Ural
15:30
FK Krasnodar
1:1
Ufa
18:00
Peterburi Zenit
1:2
Kaasani Rubin
Laupäev, 8. detsember 2018
11:30
Samara Krõlja Sovetov
1:0
FK Rostov
14:00
Moskva CSKA
2:1
Krasnojarski Jenissei
16:30
Moskva Lokomotiv
2:1
FK Orenburg
19:00
Mahhatškala Anži
0:3
Moskva Spartak
Esmaspäev, 3. detsember 2018
18:30
Tula Arsenal
4:2
Peterburi Zenit
Pühapäev, 2. detsember 2018
13:00
FK Krasnodar
2:0
Jekaterinburgi Ural
15:30
FK Rostov
0:0
Moskva CSKA
18:00
Moskva Spartak
2:1
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 1. detsember 2018
13:00
Krasnojarski Jenissei
1:1
Groznõi Ahmat
18:00
Mahhatškala Anži
0:0
Ufa
Reede, 30. november 2018
18:30
Kaasani Rubin
1:1
Moskva Dinamo
Pühapäev, 25. november 2018
15:00
Moskva Spartak
3:1
Samara Krõlja Sovetov
17:30
FK Krasnodar
3:0
Tula Arsenal
20:00
Peterburi Zenit
2:0
FK Rostov
Laupäev, 24. november 2018
15:00
Moskva Dinamo
1:2
Krasnojarski Jenissei
17:30
FK Orenburg
1:0
Ufa
20:00
Mahhatškala Anži
1:1
Kaasani Rubin
Reede, 23. november 2018
19:00
Groznõi Ahmat
0:2
Moskva CSKA
21:30
Moskva Lokomotiv
1:2
Jekaterinburgi Ural
Pühapäev, 11. november 2018
13:00
Ufa
2:0
Moskva Spartak
15:00
FK Krasnodar
3:0
Krasnojarski Jenissei
15:30
Kaasani Rubin
0:0
Moskva Lokomotiv
18:00
Moskva CSKA
2:0
Peterburi Zenit
Laupäev, 10. november 2018
13:00
Jekaterinburgi Ural
2:1
FK Orenburg
15:30
Samara Krõlja Sovetov
1:2
Groznõi Ahmat
18:00
FK Rostov
0:0
Moskva Dinamo
Reede, 9. november 2018
18:30
Tula Arsenal
2:0
Mahhatškala Anži
Esmaspäev, 5. november 2018
13:00
FK Orenburg
1:0
Kaasani Rubin
15:30
Ufa
1:2
Samara Krõlja Sovetov
18:00
Mahhatškala Anži
2:1
Krasnojarski Jenissei
Pühapäev, 4. november 2018
13:00
Peterburi Zenit
1:0
Groznõi Ahmat
15:30
FK Krasnodar
2:2
FK Rostov
18:00
Moskva Spartak
1:2
Jekaterinburgi Ural
Laupäev, 3. november 2018
13:00
Moskva Lokomotiv
3:1
Tula Arsenal
15:30
Moskva Dinamo
0:0
Moskva CSKA
Esmaspäev, 29. oktoober 2018
17:00
Samara Krõlja Sovetov
0:1
Peterburi Zenit
19:30
Kaasani Rubin
1:1
Moskva Spartak
Pühapäev, 28. oktoober 2018
13:00
Krasnojarski Jenissei
0:3
Moskva Lokomotiv
15:30
Groznõi Ahmat
0:0
Moskva Dinamo
18:00
Moskva CSKA
1:2
FK Krasnodar
Laupäev, 27. oktoober 2018
14:00
Jekaterinburgi Ural
1:1
Ufa
16:30
Tula Arsenal
2:2
FK Orenburg
19:00
FK Rostov
1:0
Mahhatškala Anži
Pühapäev, 21. oktoober 2018
14:00
Moskva Dinamo
1:0
Peterburi Zenit
16:30
Moskva Spartak
2:3
Tula Arsenal
19:00
FK Krasnodar
0:1
Groznõi Ahmat
Laupäev, 20. oktoober 2018
11:30
FK Orenburg
0:0
Krasnojarski Jenissei
14:00
Jekaterinburgi Ural
1:1
Samara Krõlja Sovetov
16:30
Ufa
0:0
Kaasani Rubin
Reede, 19. oktoober 2018
18:00
Mahhatškala Anži
0:2
Moskva CSKA
20:30
Moskva Lokomotiv
2:1
FK Rostov
Pühapäev, 7. oktoober 2018
11:30
Krasnojarski Jenissei
2:3
Moskva Spartak
14:00
Groznõi Ahmat
0:0
Mahhatškala Anži
16:30
Peterburi Zenit
2:1
FK Krasnodar
19:00
Moskva CSKA
0:1
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 6. oktoober 2018
14:00
Samara Krõlja Sovetov
1:0
Moskva Dinamo
16:30
FK Rostov
0:1
FK Orenburg
19:00
Kaasani Rubin
1:0
Jekaterinburgi Ural
Reede, 5. oktoober 2018
19:30
Tula Arsenal
1:1
Ufa
Esmaspäev, 1. oktoober 2018
19:30
Kaasani Rubin
2:1
Samara Krõlja Sovetov
Pühapäev, 30. september 2018
14:00
Mahhatškala Anži
2:1
Peterburi Zenit
16:30
FK Krasnodar
3:0
Moskva Dinamo
19:00
Moskva Spartak
0:1
FK Rostov
Laupäev, 29. september 2018
11:30
Jekaterinburgi Ural
2:1
Tula Arsenal
16:30
Ufa
2:1
Krasnojarski Jenissei
19:00
Moskva Lokomotiv
2:0
Groznõi Ahmat
Reede, 28. september 2018
17:30
FK Orenburg
0:1
Moskva CSKA
Esmaspäev, 24. september 2018
18:30
Samara Krõlja Sovetov
0:3
FK Krasnodar
Pühapäev, 23. september 2018
14:00
Groznõi Ahmat
1:1
FK Orenburg
16:30
Peterburi Zenit
5:3
Moskva Lokomotiv
19:00
Moskva CSKA
1:1
Moskva Spartak
Laupäev, 22. september 2018
11:30
Krasnojarski Jenissei
1:2
Jekaterinburgi Ural
14:00
Moskva Dinamo
0:1
Mahhatškala Anži
16:30
Tula Arsenal
2:2
Kaasani Rubin
19:00
FK Rostov
0:0
Ufa
Esmaspäev, 17. september 2018
17:30
Jekaterinburgi Ural
1:1
FK Rostov
Pühapäev, 16. september 2018
14:00
FK Orenburg
1:2
Peterburi Zenit
16:30
Mahhatškala Anži
0:4
FK Krasnodar
19:00
Moskva Spartak
1:2
Groznõi Ahmat
Laupäev, 15. september 2018
14:00
Kaasani Rubin
1:0
Krasnojarski Jenissei
16:30
Ufa
0:3
Moskva CSKA
19:00
Tula Arsenal
4:0
Samara Krõlja Sovetov
Reede, 14. september 2018
19:30
Moskva Lokomotiv
1:1
Moskva Dinamo
Pühapäev, 2. september 2018
14:00
Krasnojarski Jenissei
0:0
Tula Arsenal
16:30
Moskva Dinamo
2:0
FK Orenburg
19:00
Peterburi Zenit
0:0
Moskva Spartak
21:30
Groznõi Ahmat
2:1
Ufa
Laupäev, 1. september 2018
14:00
Samara Krõlja Sovetov
1:0
Mahhatškala Anži
16:30
Moskva CSKA
4:0
Jekaterinburgi Ural
19:00
FK Krasnodar
2:1
Moskva Lokomotiv
Reede, 31. august 2018
19:30
FK Rostov
1:1
Kaasani Rubin
Esmaspäev, 27. august 2018
17:30
Krasnojarski Jenissei
1:0
Samara Krõlja Sovetov
Pühapäev, 26. august 2018
14:00
FK Orenburg
1:1
FK Krasnodar
16:30
Ufa
0:2
Peterburi Zenit
19:00
Moskva Lokomotiv
2:1
Mahhatškala Anži
Laupäev, 25. august 2018
14:00
Jekaterinburgi Ural
2:1
Groznõi Ahmat
16:30
Kaasani Rubin
1:1
Moskva CSKA
19:00
Moskva Spartak
2:1
Moskva Dinamo
Reede, 24. august 2018
19:30
Tula Arsenal
0:1
FK Rostov
Esmaspäev, 20. august 2018
19:30
Moskva Dinamo
3:0
Ufa
Pühapäev, 19. august 2018
16:30
Samara Krõlja Sovetov
0:1
Moskva Lokomotiv
19:00
Peterburi Zenit
4:1
Jekaterinburgi Ural
21:30
FK Rostov
4:0
Krasnojarski Jenissei
Laupäev, 18. august 2018
16:30
Moskva CSKA
3:0
Tula Arsenal
19:00
FK Krasnodar
0:1
Moskva Spartak
21:30
Groznõi Ahmat
1:1
Kaasani Rubin
Reede, 17. august 2018
19:30
Mahhatškala Anži
1:3
FK Orenburg
Esmaspäev, 13. august 2018
17:30
Ufa
0:1
FK Krasnodar
20:00
Kaasani Rubin
0:1
Peterburi Zenit
Pühapäev, 12. august 2018
14:00
FK Orenburg
1:0
Moskva Lokomotiv
16:30
Tula Arsenal
3:1
Groznõi Ahmat
Laupäev, 11. august 2018
16:30
Krasnojarski Jenissei
1:1
Moskva CSKA
19:00
Moskva Spartak
1:0
Mahhatškala Anži
21:30
FK Rostov
0:1
Samara Krõlja Sovetov
Reede, 10. august 2018
17:30
Jekaterinburgi Ural