Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Esmaspäev, 10. detsember 2018
18:30
Groznõi Ahmat
2:0
Tula Arsenal
Pühapäev, 9. detsember 2018
13:00
Moskva Dinamo
4:0
Jekaterinburgi Ural
15:30
FK Krasnodar
1:1
Ufa
18:00
Peterburi Zenit
1:2
Kaasani Rubin
Laupäev, 8. detsember 2018
11:30
Samara Krõlja Sovetov
1:0
FK Rostov
14:00
Moskva CSKA
2:1
Krasnojarski Jenissei
16:30
Moskva Lokomotiv
2:1
FK Orenburg
19:00
Mahhatškala Anži
0:3
Moskva Spartak
Esmaspäev, 3. detsember 2018
18:30
Tula Arsenal
4:2
Peterburi Zenit
Pühapäev, 2. detsember 2018
13:00
FK Krasnodar
2:0
Jekaterinburgi Ural
15:30
FK Rostov
0:0
Moskva CSKA
18:00
Moskva Spartak
2:1
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 1. detsember 2018
13:00
Krasnojarski Jenissei
1:1
Groznõi Ahmat
18:00
Mahhatškala Anži
0:0
Ufa
Reede, 30. november 2018
18:30
Kaasani Rubin
1:1
Moskva Dinamo
Pühapäev, 25. november 2018
15:00
Moskva Spartak
3:1
Samara Krõlja Sovetov
17:30
FK Krasnodar
3:0
Tula Arsenal
20:00
Peterburi Zenit
2:0
FK Rostov
Laupäev, 24. november 2018
15:00
Moskva Dinamo
1:2
Krasnojarski Jenissei
17:30
FK Orenburg
1:0
Ufa
20:00
Mahhatškala Anži
1:1
Kaasani Rubin
Reede, 23. november 2018
19:00
Groznõi Ahmat
0:2
Moskva CSKA
21:30
Moskva Lokomotiv
1:2
Jekaterinburgi Ural
Pühapäev, 11. november 2018
13:00
Ufa
2:0
Moskva Spartak
15:00
FK Krasnodar
3:0
Krasnojarski Jenissei
15:30
Kaasani Rubin
0:0
Moskva Lokomotiv
18:00
Moskva CSKA
2:0
Peterburi Zenit
Laupäev, 10. november 2018
13:00
Jekaterinburgi Ural
2:1
FK Orenburg
15:30
Samara Krõlja Sovetov
1:2
Groznõi Ahmat
18:00
FK Rostov
0:0
Moskva Dinamo
Reede, 9. november 2018
18:30
Tula Arsenal
2:0
Mahhatškala Anži
Esmaspäev, 5. november 2018
13:00
FK Orenburg
1:0
Kaasani Rubin
15:30
Ufa
1:2
Samara Krõlja Sovetov
18:00
Mahhatškala Anži
2:1
Krasnojarski Jenissei
Pühapäev, 4. november 2018
13:00
Peterburi Zenit
1:0
Groznõi Ahmat
15:30
FK Krasnodar
2:2
FK Rostov
18:00
Moskva Spartak
1:2
Jekaterinburgi Ural
Laupäev, 3. november 2018
13:00
Moskva Lokomotiv
3:1
Tula Arsenal
15:30
Moskva Dinamo
0:0
Moskva CSKA
Esmaspäev, 29. oktoober 2018
17:00
Samara Krõlja Sovetov
0:1
Peterburi Zenit
19:30
Kaasani Rubin
1:1
Moskva Spartak
Pühapäev, 28. oktoober 2018
13:00
Krasnojarski Jenissei
0:3
Moskva Lokomotiv
15:30
Groznõi Ahmat
0:0
Moskva Dinamo
18:00
Moskva CSKA
1:2
FK Krasnodar
Laupäev, 27. oktoober 2018
14:00
Jekaterinburgi Ural
1:1
Ufa
16:30
Tula Arsenal
2:2
FK Orenburg
19:00
FK Rostov
1:0
Mahhatškala Anži
Pühapäev, 21. oktoober 2018
14:00
Moskva Dinamo
1:0
Peterburi Zenit
16:30
Moskva Spartak
2:3
Tula Arsenal
19:00
FK Krasnodar
0:1
Groznõi Ahmat
Laupäev, 20. oktoober 2018
11:30
FK Orenburg
0:0
Krasnojarski Jenissei
14:00
Jekaterinburgi Ural
1:1
Samara Krõlja Sovetov
16:30
Ufa
0:0
Kaasani Rubin
Reede, 19. oktoober 2018
18:00
Mahhatškala Anži
0:2
Moskva CSKA
20:30
Moskva Lokomotiv
2:1
FK Rostov
Pühapäev, 7. oktoober 2018
11:30
Krasnojarski Jenissei
2:3
Moskva Spartak
14:00
Groznõi Ahmat
0:0
Mahhatškala Anži
16:30
Peterburi Zenit
2:1
FK Krasnodar
19:00
Moskva CSKA
0:1
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 6. oktoober 2018
14:00
Samara Krõlja Sovetov
1:0
Moskva Dinamo
16:30
FK Rostov
0:1
FK Orenburg
19:00
Kaasani Rubin
1:0
Jekaterinburgi Ural
Reede, 5. oktoober 2018
19:30
Tula Arsenal
1:1
Ufa
Esmaspäev, 1. oktoober 2018
19:30
Kaasani Rubin
2:1
Samara Krõlja Sovetov
Pühapäev, 30. september 2018
14:00
Mahhatškala Anži
2:1
Peterburi Zenit
16:30
FK Krasnodar
3:0
Moskva Dinamo
19:00
Moskva Spartak
0:1
FK Rostov
Laupäev, 29. september 2018
11:30
Jekaterinburgi Ural
2:1
Tula Arsenal
16:30
Ufa
2:1
Krasnojarski Jenissei
19:00
Moskva Lokomotiv
2:0
Groznõi Ahmat
Reede, 28. september 2018
17:30
FK Orenburg
0:1
Moskva CSKA
Esmaspäev, 24. september 2018
18:30
Samara Krõlja Sovetov
0:3
FK Krasnodar
Pühapäev, 23. september 2018
14:00
Groznõi Ahmat
1:1
FK Orenburg
16:30
Peterburi Zenit
5:3
Moskva Lokomotiv
19:00
Moskva CSKA
1:1
Moskva Spartak
Laupäev, 22. september 2018
11:30
Krasnojarski Jenissei
1:2
Jekaterinburgi Ural
14:00
Moskva Dinamo
0:1
Mahhatškala Anži
16:30
Tula Arsenal
2:2
Kaasani Rubin
19:00
FK Rostov
0:0
Ufa
Esmaspäev, 17. september 2018
17:30
Jekaterinburgi Ural
1:1
FK Rostov
Pühapäev, 16. september 2018
14:00
FK Orenburg
1:2
Peterburi Zenit
16:30
Mahhatškala Anži
0:4
FK Krasnodar
19:00
Moskva Spartak
1:2
Groznõi Ahmat
Laupäev, 15. september 2018
14:00
Kaasani Rubin
1:0
Krasnojarski Jenissei
16:30
Ufa
0:3
Moskva CSKA
19:00
Tula Arsenal
4:0
Samara Krõlja Sovetov
Reede, 14. september 2018
19:30
Moskva Lokomotiv
1:1
Moskva Dinamo
Pühapäev, 2. september 2018
14:00
Krasnojarski Jenissei
0:0
Tula Arsenal
16:30
Moskva Dinamo
2:0
FK Orenburg
19:00
Peterburi Zenit
0:0
Moskva Spartak
21:30
Groznõi Ahmat
2:1
Ufa
Laupäev, 1. september 2018
14:00
Samara Krõlja Sovetov
1:0
Mahhatškala Anži
16:30
Moskva CSKA
4:0
Jekaterinburgi Ural
19:00
FK Krasnodar
2:1
Moskva Lokomotiv
Reede, 31. august 2018
19:30
FK Rostov
1:1
Kaasani Rubin
Esmaspäev, 27. august 2018
17:30
Krasnojarski Jenissei
1:0
Samara Krõlja Sovetov
Pühapäev, 26. august 2018
14:00
FK Orenburg
1:1
FK Krasnodar
16:30
Ufa
0:2
Peterburi Zenit
19:00
Moskva Lokomotiv
2:1
Mahhatškala Anži
Laupäev, 25. august 2018
14:00
Jekaterinburgi Ural
2:1
Groznõi Ahmat
16:30
Kaasani Rubin
1:1
Moskva CSKA
19:00
Moskva Spartak
2:1
Moskva Dinamo
Reede, 24. august 2018
19:30
Tula Arsenal
0:1
FK Rostov
Esmaspäev, 20. august 2018
19:30
Moskva Dinamo
3:0
Ufa
Pühapäev, 19. august 2018
16:30
Samara Krõlja Sovetov
0:1
Moskva Lokomotiv
19:00
Peterburi Zenit
4:1
Jekaterinburgi Ural
21:30
FK Rostov
4:0
Krasnojarski Jenissei
Laupäev, 18. august 2018
16:30
Moskva CSKA
3:0
Tula Arsenal
19:00
FK Krasnodar
0:1
Moskva Spartak
21:30
Groznõi Ahmat
1:1
Kaasani Rubin
Reede, 17. august 2018
19:30
Mahhatškala Anži
1:3
FK Orenburg
Esmaspäev, 13. august 2018
17:30
Ufa
0:1
FK Krasnodar
20:00
Kaasani Rubin
0:1
Peterburi Zenit
Pühapäev, 12. august 2018
14:00
FK Orenburg
1:0
Moskva Lokomotiv
16:30
Tula Arsenal
3:1
Groznõi Ahmat
Laupäev, 11. august 2018
16:30
Krasnojarski Jenissei
1:1
Moskva CSKA
19:00
Moskva Spartak
1:0
Mahhatškala Anži
21:30
FK Rostov
0:1
Samara Krõlja Sovetov
Reede, 10. august 2018
17:30
Jekaterinburgi Ural
1:1
Moskva Dinamo
Esmaspäev, 6. august 2018
17:30
Ufa
3:0
Mahhatškala Anži
Pühapäev, 5. august 2018
16:30
Samara Krõlja Sovetov
0:3
FK Orenburg
19:00
Moskva CSKA
0:1
FK Rostov
21:30
Groznõi Ahmat
1:0
Krasnojarski Jenissei
Laupäev, 4. august 2018
14:00
Jekaterinburgi Ural
1:2
FK Krasnodar
16:30
Peterburi Zenit
1:0
Tula Arsenal
19:00
Moskva Lokomotiv
0:0
Moskva Spartak
Reede, 3. august 2018
19:30
Moskva Dinamo
1:1
Kaasani Rubin
Teisipäev, 31. juuli 2018
19:00
Samara Krõlja Sovetov
0:0
Moskva CSKA
Esmaspäev, 30. juuli 2018
18:00
Ufa
0:0
Moskva Lokomotiv
Pühapäev, 29. juuli 2018
14:00
Krasnojarski Jenissei
0:2
Peterburi Zenit
16:30
Tula Arsenal
0:0
Moskva Dinamo
19:00
Kaasani Rubin
2:1
FK Krasnodar
Laupäev, 28. juuli 2018
16:30
Jekaterinburgi Ural
0:1
Mahhatškala Anži
19:00
Moskva Spartak
1:0
FK Orenburg
21:30
FK Rostov
1:0
Groznõi Ahmat
MÄNGUKAVA
Laupäev, 1. detsember 2018
15:30
FK Orenburg
vs
Samara Krõlja Sovetov
VÄLISMAAL
MUSTA MÕTISKLUSED
Kuidas tõestada Dortmundi edu?
MUSTA MÕTISKLUSED
PREMIUM LIIGA
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
REKLAAM
Aus mäng väljaku kõrval
VÄLISMAA
Aus mäng väljaku kõrval (0)
 
FÄNNITURNIIR 2018

Fänniturniir jõuab suure juubelini. Juba 22. detsembril Kalevi spordihallis!

SOCCERNET.EE - NÜÜD KA IPHONE'ILE!

Kui omad iOS-il põhinevat nutitelefoni, on sul nüüd võimalik kasutada Soccernet.ee pakutavat kogu ulatuses - tiri omale siit alla verivärske mobiiliäpp!

Androidi äpp ei ole samuti kuskile kadunud - kui Sinu telefonis veel ei ole, saad selle tirida Play Store'ist.

Jalgpall luubi all ja sinu taskus!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimuvad kahe hooaja vahel Eesti meistriliga klubides.

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitas lõppenud hooajal otsepilti kokku üle 80 mängust nii Premium liigas, Esiliigas, naiste Balti liigas kui ka mujal. Püsi lainel!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK