Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 5. juuli 2020
16:30
Ufa
1:1
Jekaterinburgi Ural
18:30
Kaasani Rubin
1:0
FK Orenburg
20:30
FK Krasnodar
2:4
Peterburi Zenit
Laupäev, 4. juuli 2020
16:30
Moskva Dinamo
0:1
Tula Arsenal
18:30
Moskva Spartak
2:3
FK Tambov
18:30
Samara Krõlja Sovetov
0:0
FK Rostov
20:30
Moskva Lokomotiv
0:0
PFK Sotši
20:30
Groznõi Ahmat
0:4
Moskva CSKA
Kolmapäev, 1. juuli 2020
15:00
Ufa
0:0
Kaasani Rubin
15:00
FK Orenburg
0:3
Jekaterinburgi Ural
17:30
Tula Arsenal
1:3
Groznõi Ahmat
17:30
FK Tambov
1:2
Peterburi Zenit
20:00
PFK Sotši
1:1
Moskva Dinamo
20:00
FK Rostov
1:1
FK Krasnodar
Teisipäev, 30. juuni 2020
18:00
Moskva Lokomotiv
1:1
Samara Krõlja Sovetov
20:30
Moskva CSKA
2:0
Moskva Spartak
Pühapäev, 28. juuni 2020
16:30
Jekaterinburgi Ural
2:1
FK Tambov
Laupäev, 27. juuni 2020
14:00
FK Orenburg
0:3
FK Krasnodar
16:30
Moskva Spartak
0:0
Ufa
17:30
Kaasani Rubin
0:2
Moskva Lokomotiv
19:00
Moskva Dinamo
0:0
Moskva CSKA
20:00
FK Rostov
2:1
Tula Arsenal
Reede, 26. juuni 2020
18:00
Groznõi Ahmat
1:1
PFK Sotši
20:30
Peterburi Zenit
2:1
Samara Krõlja Sovetov
Pühapäev, 21. juuni 2020
15:00
Ufa
2:1
FK Tambov
17:30
Moskva Lokomotiv
1:0
FK Orenburg
Laupäev, 20. juuni 2020
14:00
Jekaterinburgi Ural
1:2
Kaasani Rubin
16:30
Tula Arsenal
2:3
Moskva Spartak
19:00
Moskva CSKA
0:4
Peterburi Zenit
Reede, 19. juuni 2020
18:00
Samara Krõlja Sovetov
2:4
Groznõi Ahmat
20:00
PFK Sotši
10:1
FK Rostov
Esmaspäev, 16. märts 2020
18:30
FK Tambov
3:0
Samara Krõlja Sovetov
Pühapäev, 15. märts 2020
13:00
PFK Sotši
2:0
FK Krasnodar
15:30
Moskva CSKA
0:0
Ufa
18:00
FK Rostov
1:3
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 14. märts 2020
13:00
FK Orenburg
1:3
Moskva Spartak
15:30
Peterburi Zenit
7:1
Jekaterinburgi Ural
18:00
Tula Arsenal
0:1
Kaasani Rubin
Reede, 13. märts 2020
18:30
Groznõi Ahmat
2:3
Moskva Dinamo
Kolmapäev, 11. märts 2020
18:30
PFK Sotši
5:1
FK Orenburg
Esmaspäev, 9. märts 2020
13:00
FK Rostov
3:2
Moskva CSKA
15:30
Moskva Spartak
0:1
FK Krasnodar
18:00
Peterburi Zenit
0:0
Ufa
Pühapäev, 8. märts 2020
13:00
Kaasani Rubin
0:1
Samara Krõlja Sovetov
15:30
PFK Sotši
2:0
Jekaterinburgi Ural
18:00
Moskva Lokomotiv
1:0
Groznõi Ahmat
Laupäev, 7. märts 2020
13:00
FK Orenburg
2:0
Tula Arsenal
15:30
Moskva Dinamo
1:0
FK Tambov
Pühapäev, 1. märts 2020
13:00
FK Tambov
0:0
Kaasani Rubin
15:30
FK Krasnodar
2:0
Ufa
18:00
PFK Sotši
1:2
Tula Arsenal
Laupäev, 29. veebruar 2020
13:00
Moskva CSKA
1:1
Jekaterinburgi Ural
15:30
Moskva Dinamo
0:2
Moskva Spartak
18:00
Groznõi Ahmat
1:1
FK Rostov
18:00
Peterburi Zenit
0:0
Moskva Lokomotiv
Reede, 28. veebruar 2020
17:30
Samara Krõlja Sovetov
1:1
FK Orenburg
Pühapäev, 8. detsember 2019
13:00
Samara Krõlja Sovetov
2:3
Jekaterinburgi Ural
15:30
PFK Sotši
1:1
Kaasani Rubin
18:00
Moskva Spartak
1:4
FK Rostov
Laupäev, 7. detsember 2019
13:00
FK Tambov
3:0
FK Orenburg
15:30
FK Krasnodar
1:1
Moskva CSKA
18:00
Groznõi Ahmat
0:1
Ufa
Reede, 6. detsember 2019
18:30
Peterburi Zenit
3:0
Moskva Dinamo
18:30
Tula Arsenal
4:0
Moskva Lokomotiv
Esmaspäev, 2. detsember 2019
18:30
Moskva CSKA
0:1
Tula Arsenal
18:30
FK Krasnodar
0:0
FK Tambov
Pühapäev, 1. detsember 2019
15:30
Moskva Lokomotiv
1:2
Moskva Dinamo
18:00
Peterburi Zenit
1:0
Moskva Spartak
Laupäev, 30. november 2019
13:00
Samara Krõlja Sovetov
0:1
Ufa
15:30
FK Rostov
0:0
Jekaterinburgi Ural
18:00
Groznõi Ahmat
1:1
Kaasani Rubin
Pühapäev, 24. november 2019
10:30
Ufa
1:1
PFK Sotši
13:00
Jekaterinburgi Ural
0:0
Moskva Spartak
15:30
Tula Arsenal
1:2
FK Krasnodar
18:00
Moskva CSKA
1:0
Samara Krõlja Sovetov
Laupäev, 23. november 2019
10:30
FK Orenburg
1:2
Groznõi Ahmat
13:00
Kaasani Rubin
1:2
Peterburi Zenit
15:30
Moskva Dinamo
2:1
FK Rostov
Reede, 22. november 2019
18:30
FK Tambov
2:3
Moskva Lokomotiv
Pühapäev, 10. november 2019
10:30
FK Orenburg
0:0
Ufa
13:00
Tula Arsenal
0:1
Peterburi Zenit
15:30
PFK Sotši
2:3
Moskva CSKA
18:00
Moskva Lokomotiv
1:1
FK Krasnodar
Laupäev, 9. november 2019
13:00
Kaasani Rubin
0:1
Moskva Dinamo
15:30
FK Rostov
1:2
FK Tambov
18:00
Moskva Spartak
2:0
Samara Krõlja Sovetov
Reede, 8. november 2019
18:30
Groznõi Ahmat
0:0
Jekaterinburgi Ural
Esmaspäev, 4. november 2019
13:00
Jekaterinburgi Ural
1:2
FK Orenburg
15:30
Samara Krõlja Sovetov
0:0
Kaasani Rubin
18:00
Moskva Spartak
0:1
Tula Arsenal
Pühapäev, 3. november 2019
15:30
FK Krasnodar
2:2
FK Rostov
Laupäev, 2. november 2019
13:00
Moskva Dinamo
1:1
Groznõi Ahmat
13:00
Ufa
1:1
Moskva Lokomotiv
15:30
PFK Sotši
1:2
FK Tambov
18:00
Peterburi Zenit
1:1
Moskva CSKA
Pühapäev, 27. oktoober 2019
13:00
Samara Krõlja Sovetov
0:2
Peterburi Zenit
15:30
Moskva Lokomotiv
0:3
Moskva Spartak
15:30
Moskva CSKA
0:1
Moskva Dinamo
18:00
FK Krasnodar
1:1
FK Orenburg
Laupäev, 26. oktoober 2019
14:00
FK Tambov
3:0
Ufa
16:30
Groznõi Ahmat
1:1
Tula Arsenal
19:00
FK Rostov
2:0
PFK Sotši
Reede, 25. oktoober 2019
19:30
Kaasani Rubin
0:0
Jekaterinburgi Ural
Pühapäev, 20. oktoober 2019
11:30
FK Orenburg
0:1
Samara Krõlja Sovetov
14:00
Ufa
1:1
Moskva CSKA
16:30
Tula Arsenal
1:1
PFK Sotši
19:00
Moskva Dinamo
1:1
FK Krasnodar
Laupäev, 19. oktoober 2019
14:00
FK Tambov
1:2
Jekaterinburgi Ural
16:30
Moskva Spartak
0:0
Kaasani Rubin
19:00
Peterburi Zenit
6:1
FK Rostov
Reede, 18. oktoober 2019
19:30
Groznõi Ahmat
0:2
Moskva Lokomotiv
Pühapäev, 6. oktoober 2019
11:30
Jekaterinburgi Ural
1:3
Peterburi Zenit
14:00
Moskva Lokomotiv
2:1
Tula Arsenal
16:30
Moskva CSKA
1:3
FK Rostov
19:00
FK Krasnodar
2:1
Moskva Spartak
Laupäev, 5. oktoober 2019
11:30
Ufa
0:1
Groznõi Ahmat
14:00
FK Orenburg
2:0
Moskva Dinamo
16:30
Kaasani Rubin
2:1
FK Tambov
19:00
PFK Sotši
0:2
Samara Krõlja Sovetov
Esmaspäev, 30. september 2019
19:30
PFK Sotši
2:0
Groznõi Ahmat
Pühapäev, 29. september 2019
11:30
Jekaterinburgi Ural
0:3
Moskva CSKA
14:00
Kaasani Rubin
0:0
Ufa
16:30
Moskva Spartak
1:2
FK Orenburg
19:00
FK Krasnodar
2:0
Tula Arsenal
Laupäev, 28. september 2019
14:00
Samara Krõlja Sovetov
2:0
FK Tambov
16:30
FK Rostov
3:0
Moskva Dinamo
19:00
Moskva Lokomotiv
1:0
Peterburi Zenit
Pühapäev, 22. september 2019
11:30
FK Orenburg
2:3
Moskva Lokomotiv
14:00
Moskva Dinamo
2:3
PFK Sotši
16:30
Tula Arsenal
1:1
Jekaterinburgi Ural
19:00
Moskva CSKA
3:2
FK Krasnodar
Laupäev, 21. september 2019
14:00
Groznõi Ahmat
1:1
Samara Krõlja Sovetov
16:30
Peterburi Zenit
5:0
Kaasani Rubin
19:00
FK Tambov
2:1
FK Rostov
Reede, 20. september 2019
17:30
Ufa
1:0
Moskva Spartak
Esmaspäev, 16. september 2019
20:00
Moskva Dinamo
0:0
Ufa
20:30
FK Rostov
2:1
Groznõi Ahmat
Pühapäev, 15. september 2019
14:00
FK Orenburg
2:1
Kaasani Rubin
16:30
FK Tambov
0:2
Moskva CSKA
19:00
FK Krasnodar
4:2
Samara Krõlja Sovetov
Laupäev, 14. september 2019
16:30
Moskva Spartak
1:2
Jekaterinburgi Ural
19:00
PFK Sotši
0:1
Moskva Lokomotiv
Reede, 13. september 2019
20:00
Peterburi Zenit
3:1
Tula Arsenal
Pühapäev, 1. september 2019
14:00
Jekaterinburgi Ural
2:4
FK Krasnodar
16:30
Tula Arsenal
1:2
Moskva CSKA
19:00
Moskva Spartak
0:1
Peterburi Zenit
Laupäev, 31. august 2019
11:30
Ufa
1:2
FK Orenburg
14:00
Kaasani Rubin
0:3
PFK Sotši
16:30
Moskva Lokomotiv
1:2
FK Rostov
19:00
Groznõi Ahmat
1:1
FK Tambov
Reede, 30. august 2019
20:00
Samara Krõlja Sovetov
0:0
Moskva Dinamo
Esmaspäev, 26. august 2019
18:00
Jekaterinburgi Ural
3:1
PFK Sotši
Pühapäev, 25. august 2019
14:00
Samara Krõlja Sovetov
1:2
Moskva Spartak
16:30
Moskva CSKA
3:0
Groznõi Ahmat
19:00
FK Rostov
2:1
Kaasani Rubin
21:30
Tula Arsenal
2:1
FK Orenburg
Laupäev, 24. august 2019
14:00
FK Tambov
0:2
Moskva Dinamo
16:30
Ufa
1:0
Peterburi Zenit
19:00
FK Krasnodar
1:1
Moskva Lokomotiv
Esmaspäev, 19. august 2019
20:00
Moskva Spartak
2:1
Moskva CSKA
Pühapäev, 18. august 2019
14:00
Kaasani Rubin
1:0
Tula Arsenal
16:30
Ufa
2:0
FK Rostov
19:00
Moskva Dinamo
1:2
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 17. august 2019
14:00
Jekaterinburgi Ural
1:3
Samara Krõlja Sovetov
16:30
FK Tambov
0:2
FK Krasnodar
19:00
Peterburi Zenit
0:0
Groznõi Ahmat
Reede, 16. august 2019
20:00
FK Orenburg
1:1
PFK Sotši
Esmaspäev, 12. august 2019
20:00
FK Rostov
1:0
Samara Krõlja Sovetov
Pühapäev, 11. august 2019
14:00
Tula Arsenal
1:0
Ufa
16:30
Moskva Lokomotiv
4:0
Jekaterinburgi Ural
19:00
Moskva CSKA
0:0
PFK Sotši
21:30
Groznõi Ahmat
1:3
Moskva Spartak
Laupäev, 10. august 2019
14:00
FK Orenburg
2:2
FK Tambov
19:00
FK Krasnodar
1:0
Kaasani Rubin
19:00
Moskva Dinamo
0:2
Peterburi Zenit
Esmaspäev, 5. august 2019
20:00
Groznõi Ahmat
2:1
FK Orenburg
Pühapäev, 4. august 2019
16:30
FK Tambov
0:1
Tula Arsenal
19:00
Kaasani Rubin
0:1
Moskva CSKA
21:30
PFK Sotši
0:0
Ufa
Laupäev, 3. august 2019
14:00
Jekaterinburgi Ural
2:2
FK Rostov
16:30
Samara Krõlja Sovetov
1:2
Moskva Lokomotiv
19:00
Moskva Spartak
0:0
Moskva Dinamo
21:30
Peterburi Zenit
1:1
FK Krasnodar
Esmaspäev, 29. juuli 2019
20:00
Kaasani Rubin
1:0
Groznõi Ahmat
Pühapäev, 28. juuli 2019
14:00
FK Orenburg
0:2
Peterburi Zenit
16:30
Tula Arsenal
2:3
FK Rostov
19:00
Moskva CSKA
1:0
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 27. juuli 2019
14:00
Ufa
2:1
Samara Krõlja Sovetov
16:30
FK Tambov
2:0
Moskva Spartak
19:00
FK Krasnodar
3:0
PFK Sotši
Reede, 26. juuli 2019
20:00
Moskva Dinamo
2:0
Jekaterinburgi Ural
Pühapäev, 21. juuli 2019
14:00
Jekaterinburgi Ural
3:0
Groznõi Ahmat
16:30
Moskva Lokomotiv
2:1
FK Tambov
19:00
Moskva Dinamo
0:1
Kaasani Rubin
21:30
PFK Sotši
0:2
Peterburi Zenit
Laupäev, 20. juuli 2019
14:00
Ufa
2:3
FK Krasnodar
16:30
Samara Krõlja Sovetov
2:3
Tula Arsenal
19:00
Moskva CSKA
2:1
FK Orenburg
21:30
FK Rostov
2:2
Moskva Spartak
Esmaspäev, 15. juuli 2019
20:00
Moskva Lokomotiv
1:1
Kaasani Rubin
Pühapäev, 14. juuli 2019
16:30
Samara Krõlja Sovetov
2:0
Moskva CSKA
19:00
Peterburi Zenit
2:1
FK Tambov
21:30
Groznõi Ahmat
1:0
FK Krasnodar
Laupäev, 13. juuli 2019
16:30
Jekaterinburgi Ural
3:2
Ufa
19:00
Moskva Spartak
1:0
PFK Sotši
21:30
FK Rostov
2:1
FK Orenburg
Reede, 12. juuli 2019
20:00
Tula Arsenal
1:1
Moskva Dinamo
MÄNGUKAVA
Teisipäev, 7. juuli 2020
18:30
FK Tambov
vs
Groznõi Ahmat
20:30
Tula Arsenal
vs
Samara Krõlja Sovetov
Kolmapäev, 8. juuli 2020
16:00
FK Orenburg
vs
Moskva CSKA
18:00
Peterburi Zenit
vs
PFK Sotši
20:30
FK Rostov
vs
Ufa
20:30
Moskva Spartak
vs
Moskva Lokomotiv
Neljapäev, 9. juuli 2020
17:00
Jekaterinburgi Ural
vs
Moskva Dinamo
20:30
Kaasani Rubin
vs
FK Krasnodar
Laupäev, 11. juuli 2020
16:00
Tula Arsenal
vs
FK Tambov
18:30
Groznõi Ahmat
vs
Peterburi Zenit
20:30
PFK Sotši
vs
Moskva Spartak
Pühapäev, 12. juuli 2020
14:00
FK Orenburg
vs
FK Rostov
16:30
Moskva Lokomotiv
vs
Ufa
18:30
Moskva CSKA
vs
Kaasani Rubin
18:30
Moskva Dinamo
vs
Samara Krõlja Sovetov
20:30
FK Krasnodar
vs
Jekaterinburgi Ural
Pühapäev, 19. juuli 2020
FK Krasnodar
vs
Moskva Dinamo