Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 6. oktoober 2019
11:30
Jekaterinburgi Ural
1:3
Peterburi Zenit
14:00
Moskva Lokomotiv
2:1
Tula Arsenal
16:30
Moskva CSKA
1:3
FK Rostov
19:00
FK Krasnodar
2:1
Moskva Spartak
Laupäev, 5. oktoober 2019
11:30
Ufa
0:1
Groznõi Ahmat
14:00
FK Orenburg
2:0
Moskva Dinamo
16:30
Kaasani Rubin
2:1
FK Tambov
19:00
PFK Sotši
0:2
Samara Krõlja Sovetov
Esmaspäev, 30. september 2019
19:30
PFK Sotši
2:0
Groznõi Ahmat
Pühapäev, 29. september 2019
11:30
Jekaterinburgi Ural
0:3
Moskva CSKA
14:00
Kaasani Rubin
0:0
Ufa
16:30
Moskva Spartak
1:2
FK Orenburg
19:00
FK Krasnodar
2:0
Tula Arsenal
Laupäev, 28. september 2019
14:00
Samara Krõlja Sovetov
2:0
FK Tambov
16:30
FK Rostov
3:0
Moskva Dinamo
19:00
Moskva Lokomotiv
1:0
Peterburi Zenit
Pühapäev, 22. september 2019
11:30
FK Orenburg
2:3
Moskva Lokomotiv
14:00
Moskva Dinamo
2:3
PFK Sotši
16:30
Tula Arsenal
1:1
Jekaterinburgi Ural
19:00
Moskva CSKA
3:2
FK Krasnodar
Laupäev, 21. september 2019
14:00
Groznõi Ahmat
1:1
Samara Krõlja Sovetov
16:30
Peterburi Zenit
5:0
Kaasani Rubin
19:00
FK Tambov
2:1
FK Rostov
Reede, 20. september 2019
17:30
Ufa
1:0
Moskva Spartak
Esmaspäev, 16. september 2019
20:00
Moskva Dinamo
0:0
Ufa
20:30
FK Rostov
2:1
Groznõi Ahmat
Pühapäev, 15. september 2019
14:00
FK Orenburg
2:1
Kaasani Rubin
16:30
FK Tambov
0:2
Moskva CSKA
19:00
FK Krasnodar
4:2
Samara Krõlja Sovetov
Laupäev, 14. september 2019
16:30
Moskva Spartak
1:2
Jekaterinburgi Ural
19:00
PFK Sotši
0:1
Moskva Lokomotiv
Reede, 13. september 2019
20:00
Peterburi Zenit
3:1
Tula Arsenal
Pühapäev, 1. september 2019
14:00
Jekaterinburgi Ural
2:4
FK Krasnodar
16:30
Tula Arsenal
1:2
Moskva CSKA
19:00
Moskva Spartak
0:1
Peterburi Zenit
Laupäev, 31. august 2019
11:30
Ufa
1:2
FK Orenburg
14:00
Kaasani Rubin
0:3
PFK Sotši
16:30
Moskva Lokomotiv
1:2
FK Rostov
19:00
Groznõi Ahmat
1:1
FK Tambov
Reede, 30. august 2019
20:00
Samara Krõlja Sovetov
0:0
Moskva Dinamo
Esmaspäev, 26. august 2019
18:00
Jekaterinburgi Ural
3:1
PFK Sotši
Pühapäev, 25. august 2019
14:00
Samara Krõlja Sovetov
1:2
Moskva Spartak
16:30
Moskva CSKA
3:0
Groznõi Ahmat
19:00
FK Rostov
2:1
Kaasani Rubin
21:30
Tula Arsenal
2:1
FK Orenburg
Laupäev, 24. august 2019
14:00
FK Tambov
0:2
Moskva Dinamo
16:30
Ufa
1:0
Peterburi Zenit
19:00
FK Krasnodar
1:1
Moskva Lokomotiv
Esmaspäev, 19. august 2019
20:00
Moskva Spartak
2:1
Moskva CSKA
Pühapäev, 18. august 2019
14:00
Kaasani Rubin
1:0
Tula Arsenal
16:30
Ufa
2:0
FK Rostov
19:00
Moskva Dinamo
1:2
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 17. august 2019
14:00
Jekaterinburgi Ural
1:3
Samara Krõlja Sovetov
16:30
FK Tambov
0:2
FK Krasnodar
19:00
Peterburi Zenit
0:0
Groznõi Ahmat
Reede, 16. august 2019
20:00
FK Orenburg
1:1
PFK Sotši
Esmaspäev, 12. august 2019
20:00
FK Rostov
1:0
Samara Krõlja Sovetov
Pühapäev, 11. august 2019
14:00
Tula Arsenal
1:0
Ufa
16:30
Moskva Lokomotiv
4:0
Jekaterinburgi Ural
19:00
Moskva CSKA
0:0
PFK Sotši
21:30
Groznõi Ahmat
1:3
Moskva Spartak
Laupäev, 10. august 2019
14:00
FK Orenburg
2:2
FK Tambov
19:00
Moskva Dinamo
0:2
Peterburi Zenit
19:00
FK Krasnodar
1:0
Kaasani Rubin
Esmaspäev, 5. august 2019
20:00
Groznõi Ahmat
2:1
FK Orenburg
Pühapäev, 4. august 2019
16:30
FK Tambov
0:1
Tula Arsenal
19:00
Kaasani Rubin
0:1
Moskva CSKA
21:30
PFK Sotši
0:0
Ufa
Laupäev, 3. august 2019
14:00
Jekaterinburgi Ural
2:2
FK Rostov
16:30
Samara Krõlja Sovetov
1:2
Moskva Lokomotiv
19:00
Moskva Spartak
0:0
Moskva Dinamo
21:30
Peterburi Zenit
1:1
FK Krasnodar
Esmaspäev, 29. juuli 2019
20:00
Kaasani Rubin
1:0
Groznõi Ahmat
Pühapäev, 28. juuli 2019
14:00
FK Orenburg
0:2
Peterburi Zenit
16:30
Tula Arsenal
2:3
FK Rostov
19:00
Moskva CSKA
1:0
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 27. juuli 2019
14:00
Ufa
2:1
Samara Krõlja Sovetov
16:30
FK Tambov
2:0
Moskva Spartak
19:00
FK Krasnodar
3:0
PFK Sotši
Reede, 26. juuli 2019
20:00
Moskva Dinamo
2:0
Jekaterinburgi Ural
Pühapäev, 21. juuli 2019
14:00
Jekaterinburgi Ural
3:0
Groznõi Ahmat
16:30
Moskva Lokomotiv
2:1
FK Tambov
19:00
Moskva Dinamo
0:1
Kaasani Rubin
21:30
PFK Sotši
0:2
Peterburi Zenit
Laupäev, 20. juuli 2019
14:00
Ufa
2:3
FK Krasnodar
16:30
Samara Krõlja Sovetov
2:3
Tula Arsenal
19:00
Moskva CSKA
2:1
FK Orenburg
21:30
FK Rostov
2:2
Moskva Spartak
Esmaspäev, 15. juuli 2019
20:00
Moskva Lokomotiv
1:1
Kaasani Rubin
Pühapäev, 14. juuli 2019
16:30
Samara Krõlja Sovetov
2:0
Moskva CSKA
19:00
Peterburi Zenit
2:1
FK Tambov
21:30
Groznõi Ahmat
1:0
FK Krasnodar
Laupäev, 13. juuli 2019
16:30
Jekaterinburgi Ural
3:2
Ufa
19:00
Moskva Spartak
1:0
PFK Sotši
21:30
FK Rostov
2:1
FK Orenburg
Reede, 12. juuli 2019
20:00
Tula Arsenal
1:1
Moskva Dinamo
MÄNGUKAVA
Reede, 18. oktoober 2019
19:30
Groznõi Ahmat
vs
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 19. oktoober 2019
14:00
FK Tambov
vs
Jekaterinburgi Ural
16:30
Moskva Spartak
vs
Kaasani Rubin
19:00
Peterburi Zenit
vs
FK Rostov
Pühapäev, 20. oktoober 2019
11:30
FK Orenburg
vs
Samara Krõlja Sovetov
14:00
Ufa
vs
Moskva CSKA
16:30
Tula Arsenal
vs
PFK Sotši
19:00
Moskva Dinamo
vs
FK Krasnodar
Reede, 25. oktoober 2019
19:30
Kaasani Rubin
vs
Jekaterinburgi Ural
Laupäev, 26. oktoober 2019
14:00
FK Tambov
vs
Ufa
16:30
Groznõi Ahmat
vs
Tula Arsenal
19:00
FK Rostov
vs
PFK Sotši
Pühapäev, 27. oktoober 2019
13:00
Samara Krõlja Sovetov
vs
Peterburi Zenit
15:30
Moskva CSKA
vs
Moskva Dinamo
15:30
Moskva Lokomotiv
vs
Moskva Spartak
18:00
FK Krasnodar
vs
FK Orenburg
SILM PEALE!
Kaimar Saag paljastab Viljandi jalgpalli peidetud aarde - romantilise jalkaplatsi, kus sai kunagi Klavaniga vutti taotud
ESILIIGA TÄHTIS HEITLUS
ELU RONALDO JA BUFFONI LÄHEDUSES
Itaalias mehistuv Tunjov: mäng Juventusega andis indu veel rohkem töötada
ÜHE RÜNDAJA LUGU
Ajaxi kadunud poeg, unustatud eelmisest kuldsest põlvkonnast
Kevadel, kui Amsterdami Ajax lustliku mänguga üle Euroopa südameid võitis, võrreldi neid ikka ja jälle aastakäiguga, mille laeks Meistrite liiga võit 1995. aastal. Nii lükati üks teine ajastu ajusoppides mugavalt kõrvale.
VÄLISMAA
EESTLASED VÕÕRSIL
Saksamaale siirdunud Seppik: Floras oli tase kõvem kui Holsteini U19 meeskonnas
VEELKORD EESTI-SAKSAMAAST
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
Pikk ette (ja ise järele) | Voolaidi toodud progress tähendab, et ta väärib pikemat lepingut
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
32
26
3
3
89:19
81
2.
Tallinna FCI Levadia
32
22
5
5
90:26
71
3.
Nõmme Kalju FC
32
20
10
2
71:29
70
4.
Paide Linnameeskond
32
21
5
6
71:24
68
5.
Tartu JK Tammeka
32
11
7
14
48:54
40
6.
JK Narva Trans
32
9
9
14
47:47
36
7.
FC Kuressaare
32
6
5
21
23:74
23
8.
Viljandi JK Tulevik
32
5
7
20
30:68
22
9.
JK Tallinna Kalev
32
5
6
21
24:83
21
10.
Maardu Linnameeskond
32
4
5
23
26:95
17
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
81
Tallinna FCI Levadia
71
Nõmme Kalju FC
70
Paide Linnameeskond
68
Tartu JK Tammeka
40
JK Narva Trans
36
FC Kuressaare
23
Viljandi JK Tulevik
22
JK Tallinna Kalev
21
Maardu Linnameeskond
17
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK