Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 25. august 2019
14:00
Samara Krõlja Sovetov
1:2
Moskva Spartak
16:30
Moskva CSKA
3:0
Groznõi Ahmat
19:00
FK Rostov
2:1
Kaasani Rubin
21:30
Tula Arsenal
2:1
FK Orenburg
Laupäev, 24. august 2019
14:00
FK Tambov
0:2
Moskva Dinamo
16:30
Ufa
1:0
Peterburi Zenit
19:00
FK Krasnodar
1:1
Moskva Lokomotiv
Esmaspäev, 19. august 2019
20:00
Moskva Spartak
2:1
Moskva CSKA
Pühapäev, 18. august 2019
14:00
Kaasani Rubin
1:0
Tula Arsenal
16:30
Ufa
2:0
FK Rostov
19:00
Moskva Dinamo
1:2
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 17. august 2019
14:00
Jekaterinburgi Ural
1:3
Samara Krõlja Sovetov
16:30
FK Tambov
0:2
FK Krasnodar
19:00
Peterburi Zenit
0:0
Groznõi Ahmat
Reede, 16. august 2019
20:00
FK Orenburg
1:1
PFK Sotši
Esmaspäev, 12. august 2019
20:00
FK Rostov
1:0
Samara Krõlja Sovetov
Pühapäev, 11. august 2019
14:00
Tula Arsenal
1:0
Ufa
16:30
Moskva Lokomotiv
4:0
Jekaterinburgi Ural
19:00
Moskva CSKA
0:0
PFK Sotši
21:30
Groznõi Ahmat
1:3
Moskva Spartak
Laupäev, 10. august 2019
14:00
FK Orenburg
2:2
FK Tambov
19:00
FK Krasnodar
1:0
Kaasani Rubin
19:00
Moskva Dinamo
0:2
Peterburi Zenit
Esmaspäev, 5. august 2019
20:00
Groznõi Ahmat
2:1
FK Orenburg
Pühapäev, 4. august 2019
16:30
FK Tambov
0:1
Tula Arsenal
19:00
Kaasani Rubin
0:1
Moskva CSKA
21:30
PFK Sotši
0:0
Ufa
Laupäev, 3. august 2019
14:00
Jekaterinburgi Ural
2:2
FK Rostov
16:30
Samara Krõlja Sovetov
1:2
Moskva Lokomotiv
19:00
Moskva Spartak
0:0
Moskva Dinamo
21:30
Peterburi Zenit
1:1
FK Krasnodar
Esmaspäev, 29. juuli 2019
20:00
Kaasani Rubin
1:0
Groznõi Ahmat
Pühapäev, 28. juuli 2019
14:00
FK Orenburg
0:2
Peterburi Zenit
16:30
Tula Arsenal
2:3
FK Rostov
19:00
Moskva CSKA
1:0
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 27. juuli 2019
14:00
Ufa
2:1
Samara Krõlja Sovetov
16:30
FK Tambov
2:0
Moskva Spartak
19:00
FK Krasnodar
3:0
PFK Sotši
Reede, 26. juuli 2019
20:00
Moskva Dinamo
2:0
Jekaterinburgi Ural
Pühapäev, 21. juuli 2019
14:00
Jekaterinburgi Ural
3:0
Groznõi Ahmat
16:30
Moskva Lokomotiv
2:1
FK Tambov
19:00
Moskva Dinamo
0:1
Kaasani Rubin
21:30
PFK Sotši
0:2
Peterburi Zenit
Laupäev, 20. juuli 2019
14:00
Ufa
2:3
FK Krasnodar
16:30
Samara Krõlja Sovetov
2:3
Tula Arsenal
19:00
Moskva CSKA
2:1
FK Orenburg
21:30
FK Rostov
2:2
Moskva Spartak
Esmaspäev, 15. juuli 2019
20:00
Moskva Lokomotiv
1:1
Kaasani Rubin
Pühapäev, 14. juuli 2019
16:30
Samara Krõlja Sovetov
2:0
Moskva CSKA
19:00
Peterburi Zenit
2:1
FK Tambov
21:30
Groznõi Ahmat
1:0
FK Krasnodar
Laupäev, 13. juuli 2019
16:30
Jekaterinburgi Ural
3:2
Ufa
19:00
Moskva Spartak
1:0
PFK Sotši
21:30
FK Rostov
2:1
FK Orenburg
Reede, 12. juuli 2019
20:00
Tula Arsenal
1:1
Moskva Dinamo
MÄNGUKAVA
Esmaspäev, 26. august 2019
18:00
Jekaterinburgi Ural
vs
PFK Sotši
Reede, 30. august 2019
20:00
Samara Krõlja Sovetov
vs
Moskva Dinamo
Laupäev, 31. august 2019
11:30
Ufa
vs
FK Orenburg
14:00
Kaasani Rubin
vs
PFK Sotši
16:30
Moskva Lokomotiv
vs
FK Rostov
19:00
Groznõi Ahmat
vs
FK Tambov
Pühapäev, 1. september 2019
14:00
Jekaterinburgi Ural
vs
FK Krasnodar
16:30
Tula Arsenal
vs
Moskva CSKA
19:00
Moskva Spartak
vs
Peterburi Zenit
EESTI KESKKAITSJATE TEGEMISED
PREMIER LEAGUE
PREMIUM LIIGA VOOR LÕPPES
SILM PEALE!
Kalju kapten Ugge: kui Eestis pitsa peale ananassi pannakse, tekib kohe koduigatsus
SILM PEALE!
Kalju kapten Ugge: kui Eestis pitsa peale ananassi pannakse, tekib kohe koduigatsus (0)
"Silm peale!" käis sel nädalal külas Nõmme Kalju kaptenil Maximiliano Uggel, kes rääkis muuhulgas oma Itaalia igatsusest. Eriline soov kodu järele tuleb tal siis, kui näeb Eestis, kuidas pitsa peale ananassi pannakse.
 
Ott Järvela eurohooajast: latid said püstitatud liiga madalale
SILM PEALE!
Ott Järvela eurohooajast: latid said püstitatud liiga madalale (0)
Soccernet.ee erikorrespondent Ott Järvela teeb "Silm peale!" saates ülevaate Eesti klubide euromängudest ja annab hinnangu sellele, kui hästi ikkagi hakkama saadi. Ta tõdeb, et enne euromänge sai püstitatud liialt madalad eesmärgid.
REKLAAM
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
24
20
1
3
67:15
61
2.
Tallinna FCI Levadia
25
19
2
4
81:20
59
3.
Paide Linnameeskond
25
16
4
5
56:20
52
4.
Nõmme Kalju FC
23
13
8
2
45:22
47
5.
Tartu JK Tammeka
25
9
5
11
37:41
32
6.
JK Narva Trans
25
6
8
11
35:38
26
7.
Viljandi JK Tulevik
24
4
5
15
23:48
17
8.
JK Tallinna Kalev
24
4
5
15
18:60
17
9.
FC Kuressaare
25
4
5
16
15:57
17
10.
Maardu Linnameeskond
24
4
3
17
18:74
15
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
61
Tallinna FCI Levadia
59
Paide Linnameeskond
52
Nõmme Kalju FC
47
Tartu JK Tammeka
32
JK Narva Trans
26
Viljandi JK Tulevik
17
JK Tallinna Kalev
17
FC Kuressaare
17
Maardu Linnameeskond
15
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitab sel hooajal otsepilti kokku üle 100 mängust nii Premium liigas, Esiliigas, naiste Balti liigas kui ka mujal. Püsi lainel!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK