Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Esmaspäev, 28. september 2020
19:00
FK Himki
1:0
Moskva Dinamo
Pühapäev, 27. september 2020
14:00
Tula Arsenal
2:3
FK Rostov
16:30
Groznõi Ahmat
2:0
Jekaterinburgi Ural
19:00
Volgogradi Rotor
1:3
Kaasani Rubin
19:00
Moskva CSKA
0:1
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 26. september 2020
14:00
FK Tambov
0:2
Moskva Spartak
16:30
Peterburi Zenit
6:0
Ufa
20:00
PFK Sotši
1:1
FK Krasnodar
Esmaspäev, 21. september 2020
19:00
Moskva Dinamo
1:0
Groznõi Ahmat
Pühapäev, 20. september 2020
14:00
Tula Arsenal
3:2
PFK Sotši
14:00
Ufa
0:1
Moskva CSKA
16:30
Kaasani Rubin
0:2
Moskva Spartak
19:00
Moskva Lokomotiv
1:0
FK Tambov
Laupäev, 19. september 2020
16:30
Jekaterinburgi Ural
1:1
Peterburi Zenit
19:00
FK Rostov
3:0
Volgogradi Rotor
Reede, 18. september 2020
20:00
FK Krasnodar
7:2
FK Himki
Esmaspäev, 14. september 2020
18:30
Peterburi Zenit
3:1
Tula Arsenal
20:30
FK Rostov
0:0
Moskva Lokomotiv
Pühapäev, 13. september 2020
16:30
Moskva Dinamo
0:1
Kaasani Rubin
19:00
Volgogradi Rotor
0:3
FK Krasnodar
19:00
Moskva CSKA
3:1
Moskva Spartak
Laupäev, 12. september 2020
13:45
FK Tambov
2:0
Ufa
16:30
Jekaterinburgi Ural
3:1
FK Himki
19:00
Groznõi Ahmat
0:1
PFK Sotši
Pühapäev, 30. august 2020
14:00
Ufa
1:1
Moskva Dinamo
16:00
Moskva Lokomotiv
0:0
Peterburi Zenit
18:00
Kaasani Rubin
2:2
FK Tambov
18:00
Groznõi Ahmat
0:3
Moskva CSKA
20:00
FK Krasnodar
1:1
FK Rostov
20:00
PFK Sotši
0:0
Jekaterinburgi Ural
Laupäev, 29. august 2020
18:00
Moskva Spartak
2:1
Tula Arsenal
20:00
FK Himki
1:1
Volgogradi Rotor
Kolmapäev, 26. august 2020
18:30
Volgogradi Rotor
0:1
Moskva Spartak
18:30
Kaasani Rubin
3:0
Ufa
18:30
Moskva Lokomotiv
2:3
Groznõi Ahmat
20:30
FK Rostov
1:0
Jekaterinburgi Ural
20:30
FK Krasnodar
1:1
Moskva CSKA
20:30
Moskva Dinamo
1:0
Peterburi Zenit
Teisipäev, 25. august 2020
18:30
FK Tambov
0:1
PFK Sotši
20:30
Tula Arsenal
1:1
FK Himki
Pühapäev, 23. august 2020
16:30
Ufa
0:1
FK Rostov
19:00
Moskva Spartak
2:1
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 22. august 2020
14:00
Jekaterinburgi Ural
1:0
FK Krasnodar
16:00
FK Himki
1:2
Groznõi Ahmat
17:30
Tula Arsenal
2:0
Moskva Dinamo
18:00
Peterburi Zenit
4:1
FK Tambov
20:00
Volgogradi Rotor
1:2
PFK Sotši
20:00
Moskva CSKA
1:2
Kaasani Rubin
Kolmapäev, 19. august 2020
16:00
Jekaterinburgi Ural
1:1
Moskva Lokomotiv
16:00
Ufa
1:1
Moskva Spartak
18:00
Groznõi Ahmat
3:1
Volgogradi Rotor
19:00
Moskva Dinamo
2:0
FK Rostov
20:00
Peterburi Zenit
2:1
Moskva CSKA
Teisipäev, 18. august 2020
18:00
PFK Sotši
3:2
Kaasani Rubin
19:00
FK Tambov
1:0
FK Himki
20:00
FK Krasnodar
2:0
Tula Arsenal
Laupäev, 15. august 2020
15:30
Kaasani Rubin
1:1
Jekaterinburgi Ural
15:30
Moskva Dinamo
0:0
Volgogradi Rotor
18:00
Moskva CSKA
2:1
FK Tambov
19:00
Moskva Lokomotiv
1:0
FK Krasnodar
20:00
FK Rostov
0:2
Peterburi Zenit
Reede, 14. august 2020
18:00
Tula Arsenal
2:3
Ufa
19:00
PFK Sotši
1:1
FK Himki
20:00
Moskva Spartak
2:0
Groznõi Ahmat
Teisipäev, 11. august 2020
18:00
Volgogradi Rotor
0:2
Peterburi Zenit
20:00
Kaasani Rubin
0:2
Moskva Lokomotiv
Esmaspäev, 10. august 2020
17:00
Jekaterinburgi Ural
0:2
Moskva Dinamo
Pühapäev, 9. august 2020
17:00
Ufa
0:3
FK Krasnodar
19:00
Tula Arsenal
0:0
Groznõi Ahmat
20:00
Moskva Spartak
2:2
PFK Sotši
Laupäev, 8. august 2020
16:00
FK Himki
0:2
Moskva CSKA
18:30
FK Tambov
0:1
FK Rostov
MÄNGUKAVA
Laupäev, 3. oktoober 2020
14:00
Ufa
vs
Volgogradi Rotor
16:30
FK Tambov
vs
Tula Arsenal
16:30
Jekaterinburgi Ural
vs
Moskva CSKA
19:00
Moskva Spartak
vs
Peterburi Zenit
Pühapäev, 4. oktoober 2020
14:00
Moskva Lokomotiv
vs
FK Himki
16:30
PFK Sotši
vs
FK Rostov
16:30
Kaasani Rubin
vs
Groznõi Ahmat
20:00
Moskva Dinamo
vs
FK Krasnodar
PREMIUM LIIGA
Luup peale |  Blitzkrieg 'i kaevikusõjaga asendanud Kaljul vedas, et Tuleviku käest viik kätte saadi
VÄLISMAAL TOIMUS
KODUMAAL TOIMUS
EESTLASED VÕÕRSIL
FLORA VALMISTUB
Henn otsustava eurolahingu eel: meil on selliseks mänguks kogemus olemas
EESTI KOONDIS
Mis saab Armeenia koondisest? Kapteni üleminek Euroopasse jäi katki, sest
EESTI KLUBID EUROSARJAS
NIMEKIRJAD
TASKUHÄÄLING
Pikk ette (ja ise järele) | Eurovastane Dinamo on Florale eeskujuks, aga Eesti liigajalgpallile hoiatuseks
SILM JA KÕRV PEALE!
Mikker külge! 90 minutit luubi all olnud Koppel: kui mäng hakkab, siis ma olen väga-väga siniste prillidega
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
18
1
1
54:14
55
2.
Paide Linnameeskond
21
15
0
6
54:24
45
3.
Nõmme Kalju FC
22
13
4
5
41:13
43
4.
Tallinna FCI Levadia
21
12
5
4
53:28
41
5.
Viljandi JK Tulevik
22
9
2
11
26:37
29
6.
Tartu JK Tammeka
22
6
6
10
23:35
24
7.
JK Narva Trans
22
5
5
12
21:33
20
8.
Tallinna JK Legion
22
5
5
12
17:37
20
9.
FC Kuressaare
22
4
7
11
21:43
19
10.
JK Tallinna Kalev
22
2
3
17
11:57
9
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
55
Paide Linnameeskond
45
Nõmme Kalju FC
43
Tallinna FCI Levadia
41
Viljandi JK Tulevik
29
Tartu JK Tammeka
24
JK Narva Trans
20
Tallinna JK Legion
20
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK