Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 16. mai 2021
14:00
FK Rostov
1:3
FK Krasnodar
14:00
FK Himki
0:0
PFK Sotši
14:00
Groznõi Ahmat
2:2
Moskva Spartak
14:00
Moskva Dinamo
3:2
Moskva CSKA
14:00
Moskva Lokomotiv
1:0
Jekaterinburgi Ural
14:00
FK Tambov
1:5
Peterburi Zenit
14:00
Kaasani Rubin
1:1
Volgogradi Rotor
16:00
Ufa
2:1
Tula Arsenal
Esmaspäev, 10. mai 2021
16:30
Jekaterinburgi Ural
1:0
FK Rostov
19:00
Moskva Spartak
2:1
FK Himki
Laupäev, 8. mai 2021
14:00
Ufa
0:0
Peterburi Zenit
16:30
Tula Arsenal
2:4
Kaasani Rubin
16:30
Moskva Lokomotiv
0:0
Moskva Dinamo
18:00
Moskva CSKA
3:1
FK Krasnodar
Reede, 7. mai 2021
18:00
Groznõi Ahmat
3:1
FK Tambov
20:00
PFK Sotši
2:1
Volgogradi Rotor
Esmaspäev, 3. mai 2021
16:30
Tula Arsenal
1:2
Moskva Spartak
Pühapäev, 2. mai 2021
14:00
FK Himki
1:0
Jekaterinburgi Ural
16:30
FK Rostov
2:0
FK Tambov
19:00
Peterburi Zenit
6:1
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 1. mai 2021
14:00
Kaasani Rubin
2:0
Moskva Dinamo
14:00
Volgogradi Rotor
1:0
Groznõi Ahmat
16:30
Moskva CSKA
1:1
Ufa
19:00
FK Krasnodar
1:3
PFK Sotši
Pühapäev, 25. aprill 2021
14:00
Ufa
2:3
PFK Sotši
16:30
FK Rostov
1:0
Tula Arsenal
16:30
Moskva Spartak
1:0
Moskva CSKA
19:00
Kaasani Rubin
0:1
FK Krasnodar
Laupäev, 24. aprill 2021
14:00
Jekaterinburgi Ural
1:1
Groznõi Ahmat
16:30
Peterburi Zenit
6:0
Volgogradi Rotor
19:00
Moskva Dinamo
0:1
FK Himki
19:00
FK Tambov
2:5
Moskva Lokomotiv
Pühapäev, 18. aprill 2021
12:00
Jekaterinburgi Ural
0:1
Kaasani Rubin
14:00
Tula Arsenal
4:0
FK Tambov
16:30
PFK Sotši
2:1
Moskva CSKA
19:00
Moskva Spartak
0:3
Ufa
Laupäev, 17. aprill 2021
14:00
Groznõi Ahmat
3:1
FK Himki
16:30
Volgogradi Rotor
0:3
Moskva Dinamo
16:30
Moskva Lokomotiv
4:1
FK Rostov
19:00
FK Krasnodar
2:2
Peterburi Zenit
Esmaspäev, 12. aprill 2021
19:00
Moskva CSKA
2:0
Volgogradi Rotor
Pühapäev, 11. aprill 2021
14:00
Tula Arsenal
1:0
FK Krasnodar
16:30
Moskva Dinamo
2:2
Jekaterinburgi Ural
16:30
PFK Sotši
1:2
Peterburi Zenit
19:00
Moskva Lokomotiv
2:0
Moskva Spartak
Laupäev, 10. aprill 2021
14:00
FK Himki
1:0
FK Tambov
16:30
Ufa
3:0
Groznõi Ahmat
19:00
FK Rostov
0:1
Kaasani Rubin
Esmaspäev, 5. aprill 2021
19:00
Peterburi Zenit
2:0
FK Himki
Pühapäev, 4. aprill 2021
14:00
Jekaterinburgi Ural
2:0
Tula Arsenal
16:30
FK Tambov
1:2
Moskva CSKA
19:00
FK Rostov
2:3
Moskva Spartak
Laupäev, 3. aprill 2021
14:00
Volgogradi Rotor
0:2
Moskva Lokomotiv
16:30
Kaasani Rubin
1:0
PFK Sotši
16:30
FK Krasnodar
0:5
Groznõi Ahmat
19:00
Moskva Dinamo
4:0
Ufa
Reede, 19. märts 2021
18:00
Kaasani Rubin
1:3
FK Himki
18:00
PFK Sotši
5:0
FK Tambov
Neljapäev, 18. märts 2021
16:00
Ufa
0:1
Moskva Lokomotiv
18:00
Moskva Spartak
5:1
Jekaterinburgi Ural
18:00
FK Krasnodar
2:3
Moskva Dinamo
Kolmapäev, 17. märts 2021
17:00
Volgogradi Rotor
0:4
FK Rostov
19:00
Moskva CSKA
2:3
Peterburi Zenit
19:00
Groznõi Ahmat
2:0
Tula Arsenal
Pühapäev, 14. märts 2021
13:00
Ufa
0:3
Kaasani Rubin
15:30
FK Tambov
0:4
FK Krasnodar
18:00
Moskva Lokomotiv
3:1
PFK Sotši
Laupäev, 13. märts 2021
11:00
Jekaterinburgi Ural
1:0
Volgogradi Rotor
13:00
Tula Arsenal
2:1
Moskva CSKA
15:30
Peterburi Zenit
4:0
Groznõi Ahmat
18:00
Moskva Dinamo
1:2
Moskva Spartak
Reede, 12. märts 2021
18:00
FK Himki
1:0
FK Rostov
Esmaspäev, 8. märts 2021
13:00
Tula Arsenal
0:3
Moskva Lokomotiv
15:30
Kaasani Rubin
2:1
Peterburi Zenit
Pühapäev, 7. märts 2021
13:00
Jekaterinburgi Ural
0:0
Ufa
15:30
Moskva Dinamo
2:0
FK Tambov
18:00
Moskva Spartak
6:1
FK Krasnodar
Laupäev, 6. märts 2021
13:00
Moskva CSKA
2:0
Groznõi Ahmat
15:30
Volgogradi Rotor
0:0
FK Himki
18:00
FK Rostov
0:0
PFK Sotši
Pühapäev, 28. veebruar 2021
13:00
Moskva Spartak
0:2
Kaasani Rubin
15:30
Groznõi Ahmat
1:2
Moskva Dinamo
18:00
FK Krasnodar
2:2
Jekaterinburgi Ural
Laupäev, 27. veebruar 2021
13:00
FK Himki
2:1
Ufa
15:30
Peterburi Zenit
2:2
FK Rostov
18:00
PFK Sotši
4:0
Tula Arsenal
18:00
Moskva Lokomotiv
2:0
Moskva CSKA
Reede, 26. veebruar 2021
18:00
FK Tambov
1:3
Volgogradi Rotor
Reede, 18. detsember 2020
17:00
FK Tambov
1:1
Jekaterinburgi Ural
Neljapäev, 17. detsember 2020
17:00
FK Himki
3:2
Moskva Lokomotiv
17:00
FK Krasnodar
1:0
Ufa
19:00
Groznõi Ahmat
0:0
Kaasani Rubin
19:00
FK Rostov
1:3
Moskva CSKA
Kolmapäev, 16. detsember 2020
17:00
PFK Sotši
2:0
Moskva Dinamo
17:00
Volgogradi Rotor
1:0
Tula Arsenal
19:00
Peterburi Zenit
3:1
Moskva Spartak
Pühapäev, 13. detsember 2020
13:00
FK Tambov
0:1
Kaasani Rubin
15:30
FK Krasnodar
5:0
Moskva Lokomotiv
18:00
Moskva CSKA
2:2
Jekaterinburgi Ural
18:00
Groznõi Ahmat
0:1
FK Rostov
Laupäev, 12. detsember 2020
13:00
Volgogradi Rotor
1:0
Ufa
15:30
PFK Sotši
1:0
Moskva Spartak
18:00
Peterburi Zenit
3:1
Moskva Dinamo
Reede, 11. detsember 2020
18:00
FK Himki
1:0
Tula Arsenal
Esmaspäev, 7. detsember 2020
18:00
PFK Sotši
2:0
Groznõi Ahmat
Pühapäev, 6. detsember 2020
13:00
FK Rostov
0:1
Ufa
15:30
Moskva Dinamo
1:0
Tula Arsenal
18:00
Moskva CSKA
2:2
FK Himki
Laupäev, 5. detsember 2020
13:00
Moskva Lokomotiv
3:1
Kaasani Rubin
15:30
Moskva Spartak
5:1
FK Tambov
18:00
FK Krasnodar
5:0
Volgogradi Rotor
18:00
Peterburi Zenit
5:1
Jekaterinburgi Ural
Pühapäev, 29. november 2020
11:00
Jekaterinburgi Ural
1:0
PFK Sotši
13:00
Ufa
4:0
FK Tambov
15:30
Kaasani Rubin
1:0
Moskva CSKA
18:00
Moskva Spartak
2:0
Volgogradi Rotor
Laupäev, 28. november 2020
13:00
Tula Arsenal
0:0
Peterburi Zenit
15:30
FK Himki
1:0
FK Krasnodar
18:00
Groznõi Ahmat
0:0
Moskva Lokomotiv
18:00
FK Rostov
4:1
Moskva Dinamo
Esmaspäev, 23. november 2020
16:00
Ufa
1:2
FK Himki
Pühapäev, 22. november 2020
13:00
Moskva CSKA
1:1
PFK Sotši
15:30
Volgogradi Rotor
0:0
Jekaterinburgi Ural
18:00
Kaasani Rubin
0:2
FK Rostov
Laupäev, 21. november 2020
13:00
FK Krasnodar
1:0
FK Tambov
15:30
Groznõi Ahmat
2:2
Peterburi Zenit
18:00
Moskva Spartak
1:1
Moskva Dinamo
18:00
Moskva Lokomotiv
1:0
Tula Arsenal
Pühapäev, 8. november 2020
13:00
FK Himki
2:0
Kaasani Rubin
15:30
Moskva CSKA
2:0
FK Rostov
18:00
Moskva Dinamo
5:1
Moskva Lokomotiv
18:00
Peterburi Zenit
3:1
FK Krasnodar
Laupäev, 7. november 2020
13:00
Jekaterinburgi Ural
2:2
Moskva Spartak
15:30
Tula Arsenal
1:1
Volgogradi Rotor
18:00
FK Tambov
0:1
Groznõi Ahmat
Reede, 6. november 2020
18:00
PFK Sotši
1:1
Ufa
Pühapäev, 1. november 2020
11:00
Ufa
1:2
Jekaterinburgi Ural
13:00
FK Himki
0:2
Peterburi Zenit
15:30
Volgogradi Rotor
0:1
Moskva CSKA
18:00
FK Tambov
1:2
Moskva Dinamo
Laupäev, 31. oktoober 2020
13:00
Kaasani Rubin
3:1
Tula Arsenal
15:30
Moskva Spartak
0:1
FK Rostov
15:30
Groznõi Ahmat
2:0
FK Krasnodar
18:00
PFK Sotši
2:1
Moskva Lokomotiv
Esmaspäev, 26. oktoober 2020
18:00
Moskva CSKA
5:1
Tula Arsenal
Pühapäev, 25. oktoober 2020
13:00
Jekaterinburgi Ural
0:0
FK Tambov
15:30
FK Rostov
0:2
FK Himki
18:00
Groznõi Ahmat
3:1
Ufa
Laupäev, 24. oktoober 2020
14:00
Moskva Dinamo
3:1
PFK Sotši
16:30
Peterburi Zenit
1:2
Kaasani Rubin
19:00
FK Krasnodar
1:3
Moskva Spartak
19:00
Moskva Lokomotiv
1:2
Volgogradi Rotor
Pühapäev, 18. oktoober 2020
14:00
Volgogradi Rotor
0:2
FK Tambov
14:00
Tula Arsenal
1:0
Jekaterinburgi Ural
16:30
Moskva CSKA
3:1
Moskva Dinamo
19:00
FK Rostov
3:0
Groznõi Ahmat
Laupäev, 17. oktoober 2020
14:00
Peterburi Zenit
3:1
PFK Sotši
16:30
FK Krasnodar
3:1
Kaasani Rubin
16:30
Moskva Lokomotiv
1:0
Ufa
19:00
FK Himki
2:3
Moskva Spartak
Pühapäev, 4. oktoober 2020
14:00
Moskva Lokomotiv
2:1
FK Himki
16:30
Kaasani Rubin
1:1
Groznõi Ahmat
16:30
PFK Sotši
4:2
FK Rostov
20:00
Moskva Dinamo
2:0
FK Krasnodar
Laupäev, 3. oktoober 2020
14:00
Ufa
0:0
Volgogradi Rotor
16:30
FK Tambov
1:1
Tula Arsenal
16:30
Jekaterinburgi Ural
0:2
Moskva CSKA
19:00
Moskva Spartak
1:1
Peterburi Zenit
Esmaspäev, 28. september 2020
19:00
FK Himki
1:0
Moskva Dinamo
Pühapäev, 27. september 2020
14:00
Tula Arsenal
2:3
FK Rostov
16:30
Groznõi Ahmat
2:0
Jekaterinburgi Ural
19:00
Moskva CSKA
0:1
Moskva Lokomotiv
19:00
Volgogradi Rotor
1:3
Kaasani Rubin
Laupäev, 26. september 2020
14:00
FK Tambov
0:2
Moskva Spartak
16:30
Peterburi Zenit
6:0
Ufa
20:00
PFK Sotši
1:1
FK Krasnodar
Esmaspäev, 21. september 2020
19:00
Moskva Dinamo
1:0
Groznõi Ahmat
Pühapäev, 20. september 2020
14:00
Ufa
0:1
Moskva CSKA
14:00
Tula Arsenal
3:2
PFK Sotši
16:30
Kaasani Rubin
0:2
Moskva Spartak
19:00
Moskva Lokomotiv
1:0
FK Tambov
Laupäev, 19. september 2020
16:30
Jekaterinburgi Ural
1:1
Peterburi Zenit
19:00
FK Rostov
3:0
Volgogradi Rotor
Reede, 18. september 2020
20:00
FK Krasnodar
7:2
FK Himki
Esmaspäev, 14. september 2020
18:30
Peterburi Zenit
3:1
Tula Arsenal
20:30
FK Rostov
0:0
Moskva Lokomotiv
Pühapäev, 13. september 2020
16:30
Moskva Dinamo
0:1
Kaasani Rubin
19:00
Volgogradi Rotor
0:3
FK Krasnodar
19:00
Moskva CSKA
3:1
Moskva Spartak
Laupäev, 12. september 2020
13:45
FK Tambov
2:0
Ufa
16:30
Jekaterinburgi Ural
3:1
FK Himki
19:00
Groznõi Ahmat
0:1
PFK Sotši
Pühapäev, 30. august 2020
14:00
Ufa
1:1
Moskva Dinamo
16:00
Moskva Lokomotiv
0:0
Peterburi Zenit
18:00
Kaasani Rubin
2:2
FK Tambov
18:00
Groznõi Ahmat
0:3
Moskva CSKA
20:00
PFK Sotši
0:0
Jekaterinburgi Ural
20:00
FK Krasnodar
1:1
FK Rostov
Laupäev, 29. august 2020
18:00
Moskva Spartak
2:1
Tula Arsenal
20:00
FK Himki
1:1
Volgogradi Rotor
Kolmapäev, 26. august 2020
18:30
Kaasani Rubin
3:0
Ufa
18:30
Moskva Lokomotiv
2:3
Groznõi Ahmat
18:30
Volgogradi Rotor
0:1
Moskva Spartak
20:30
FK Rostov
1:0
Jekaterinburgi Ural
20:30
FK Krasnodar
1:1
Moskva CSKA
20:30
Moskva Dinamo
1:0
Peterburi Zenit
Teisipäev, 25. august 2020
18:30
FK Tambov
0:1
PFK Sotši
20:30
Tula Arsenal
1:1
FK Himki
Pühapäev, 23. august 2020
16:30
Ufa
0:1
FK Rostov
19:00
Moskva Spartak
2:1
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 22. august 2020
14:00
Jekaterinburgi Ural
1:0
FK Krasnodar
16:00
FK Himki
1:2
Groznõi Ahmat
17:30
Tula Arsenal
2:0
Moskva Dinamo
18:00
Peterburi Zenit
4:1
FK Tambov
20:00
Volgogradi Rotor
1:2
PFK Sotši
20:00
Moskva CSKA
1:2
Kaasani Rubin
Kolmapäev, 19. august 2020
16:00
Jekaterinburgi Ural
1:1
Moskva Lokomotiv
16:00
Ufa
1:1
Moskva Spartak
18:00
Groznõi Ahmat
3:1
Volgogradi Rotor
19:00
Moskva Dinamo
2:0
FK Rostov
20:00
Peterburi Zenit
2:1
Moskva CSKA
Teisipäev, 18. august 2020
18:00
PFK Sotši
3:2
Kaasani Rubin
19:00
FK Tambov
1:0