Eesti › Mängud

TULEMUSED
2021
* Võistluse liik ilmub nähtavale siis, kui viia kursor mänguskoorile.
10. juuni
Eesti
2:1
Läti
4. juuni
Soome
0:1
Eesti
1. juuni
Leedu
0:1
Eesti
31. märts
Rootsi
1:0
Eesti
27. märts
Valgevene
4:2
Eesti
24. märts
Eesti
2:6
Tšehhi
12. jaan
Eesti
0:1
Ferencvaros
2020
18. nov
Gruusia
0:0
Eesti
15. nov
Põhja-Makedoonia
2:1
Eesti
11. nov
Itaalia
4:0
Eesti
14. okt
Eesti
1:1
Armeenia
11. okt
Eesti
3:3
Põhja-Makedoonia
7. okt
Eesti
1:3
Leedu
8. sept
Armeenia
2:0
Eesti
5. sept
Eesti
0:1
Gruusia
2019
19. nov
Holland
5:0
Eesti
14. nov
Ukraina
1:0
Eesti
13. okt
Eesti
0:3
Saksamaa
10. okt
Valgevene
0:0
Eesti
9. sept
Eesti
0:4
Holland
6. sept
Eesti
1:2
Valgevene
11. juuni
Saksamaa
8:0
Eesti
8. juuni
Eesti
1:2
Põhja-Iirimaa
26. märts
Gibraltar
0:1
Eesti
21. märts
Põhja-Iirimaa
2:0
Eesti
15. jaan
Island
0:0
Eesti
11. jaan
Soome
1:2
Eesti
2018
18. nov
Kreeka
0:1
Eesti
15. nov
Ungari
2:0
Eesti
15. okt
Eesti
3:3
Ungari
12. okt
Eesti
0:1
Soome
11. sept
Soome
1:0
Eesti
8. sept
Eesti
0:1
Kreeka
9. juuni
Eesti
1:3
Maroko
2. juuni
Läti
1:0
Eesti
30. mai
Eesti
2:0
Leedu
27. märts
Gruusia
2:0
Eesti
24. märts
Armeenia
0:0
Eesti
7. jaan
Rootsi
1:1
Eesti
2017
26. nov
Uus-Kaledoonia
1:1
Eesti
23. nov
Vanuatu
0:1
Eesti
19. nov
Fidži
0:2
Eesti
12. nov
Malta
0:3
Eesti
9. nov
Soome
3:0
Eesti
10. okt
Eesti
1:2
Bosnia ja Hertsegoviina
7. okt
Gibraltar
0:6
Eesti
3. sept
Eesti
1:0
Küpros
31. aug
Kreeka
0:0
Eesti
9. juuni
Eesti
0:2
Belgia
28. märts
Eesti
3:0
Horvaatia
25. märts
Küpros
0:0
Eesti
2016
23. nov
Antigua ja Barbuda
0:1
Eesti
20. nov
Saint Kitts ja Nevis
1:1
Eesti
13. nov
Belgia
8:1
Eesti
10. okt
Eesti
0:2
Kreeka
7. okt
Eesti
4:0
Gibraltar
6. sept
Bosnia ja Hertsegoviina
5:0
Eesti
31. aug
Eesti
1:1
Malta
8. juuni
Portugal
7:0
Eesti
4. juuni
Eesti
0:0
Läti
1. juuni
Eesti
2:0
Andorra
29. mai
Leedu
2:0
Eesti
29. märts
Eesti
0:1
Serbia
24. märts
Eesti
0:0
Norra
6. jaan
Rootsi
1:1
Eesti
2015
17. nov
Eesti
3:0
Saint Kitts & Nevis
11. nov
Eesti
3:0
Gruusia
12. okt
Eesti
0:1
Šveits
9. okt
Inglismaa
2:0
Eesti
8. sept
Sloveenia
1:0
Eesti
5. sept
Eesti
1:0
Leedu
14. juuni
Eesti
2:0
San Marino
9. juuni
Soome
0:2
Eesti
31. märts
Eesti
1:1
Island
27. märts
Šveits
3:0
Eesti
2014
27. dets
Katar
3:0
Eesti
18. nov
Eesti
1:0
Jordaania
15. nov
San Marino
0:0
Eesti
12. nov
Norra
0:1
Eesti
12. okt
Eesti
0:1
Inglismaa
9. okt
Leedu
1:0
Eesti
8. sept
Eesti
1:0
Sloveenia
4. sept
Rootsi
2:0
Eesti
7. juuni
Eesti
2:1
Tadžikistan
4. juuni
Island
1:0
Eesti
31. mai
Eesti
0:2
Soome
29. mai
Läti
0:0
Eesti
26. mai
Eesti
1:1
Gibraltar
5. märts
Gibraltar
0:2
Eesti
2013
19. nov
Liechtenstein
0:3
Eesti
15. nov
Eesti
2:1
Aserbaidžaan
15. okt
Rumeenia
2:0
Eesti
11. okt
Eesti
0:2
Türgi
10. sept
Ungari
5:1
Eesti
6. sept
Eesti
2:2
Holland
14. aug
Eesti
1:1
Läti
11. juuni
Eesti
1:1
Kõrgõzstan
7. juuni
Eesti
1:0
Trinidad ja Tobago
3. juuni
Eesti
0:2
Valgevene
26. märts
Eesti
2:0
Andorra
22. märts
Holland
3:0
Eesti
6. veebr
Šotimaa
1:0
Eesti
2012
14. nov
Araabia Ühendemiraadid
2:1
Eesti
8. nov
Omaan
1:2
Eesti
16. okt
Andorra
0:1
Eesti
12. okt
Eesti
0:1
Ungari
11. sept
Türgi
3:0
Eesti
7. sept
Eesti
0:2
Rumeenia
15. aug
Eesti
1:0
Poola
5. juuni
Prantsusmaa
4:0
Eesti
3. juuni
Eesti
1:0
Leedu
1. juuni
Eesti
1:2
Soome
28. mai
Ukraina
4:0
Eesti
25. mai
Horvaatia
3:1
Eesti
1. märts
El Salvador
0:2
Eesti
2011
15. nov
Iirimaa
1:1
Eesti
11. nov
Eesti
0:4
Iirimaa
11. okt
Eesti
0:2
Ukraina
7. okt
Põhja-Iirimaa
1:2
Eesti
6. sept
Eesti
4:1
Põhja-Iirimaa
2. sept
Sloveenia
1:2
Eesti
10. aug
Türgi
3:0
Eesti
24. juuni
Uruguay
3:0
Eesti
20. juuni
Tšiili
4:0
Eesti
7. juuni
Fääri Saared
2:0
Eesti
3. juuni
Itaalia
3:0
Eesti
25. mai
Eesti
1:2
Baski
29. märts
Eesti
1:1
Serbia
25. märts
Eesti
2:0
Uruguay
9. veebr
Eesti
2:2
Bulgaaria
2010
22. dets
Katar
2:0
Eesti
18. dets
Hiina
3:0
Eesti
17. nov
Eesti
1:1
Liechtenstein
12. okt
Eesti
0:1
Sloveenia
8. okt
Serbia
1:3
Eesti
7. sept
Eesti
3:3
Usbekistan
3. sept
Eesti
1:2
Itaalia
11. aug
Eesti
2:1
Fääri Saared
20. juuni
Leedu
0:2
Eesti
19. juuni
Läti
0:0
Eesti
26. mai
Eesti
0:0
Horvaatia
21. mai
Eesti
2:0
Soome
3. märts
Gruusia
2:1
Eesti
2009
30. dets
Angola
0:1
Eesti
14. nov
Eesti
0:0
Albaania
14. okt
Eesti
2:0
Belgia
10. okt
Eesti
0:2
Bosnia ja Hertsegoviina
9. sept
Hispaania
3:0
Eesti
5. sept
Türgi
4:2
Eesti
12. aug
Eesti
0:1
Brasiilia
1. apr
Eesti
1:0
Armeenia
28. märts
Armeenia
2:2
Eesti
2008
15. okt
Eesti
0:0
Türgi
11. okt
Eesti
0:3
Hispaania
10. sept
Bosnia ja Hertsegoviina
7:0
Eesti
6. sept
Belgia
3:2
Eesti
2000
6. juuni
Eesti
3:0
Ekvatoriaal-Guinea
MÄNGUKAVA
FLORA LANGES EBAÕIGLUSEGA
Luup peale | Suluseis, mida ei olnud? Flora näitas Legiale hambaid ja vääris võitu!
Venemaal läks pall veerema: üks staar tuleb, teine läheb, aga pealkirjad röövis Yaya Toure
UNITED LEIDIS UUE KESKKAITSJA!
Ametlik! Manchester United sai Realist hinnatud keskkaitsja
EESTIS TOIMUB
Karikaloos viis 1/16-finaalis vastamisi kaks Premium liiga klubi
UUS TASKUHÄÄLINGU OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Levadia valikute kallal võib küll norida, aga tulemused ju tulevad
Lugu Tokyost | Kas Mehhikos baseeruv Prantsusmaa vanameister suudab Tokyo olümpiaturniiri elule raputada?
REKLAAM
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
17
14
1
2
46:22
43
2.
Tallinna FC Flora
15
12
3
0
40:11
39
3.
Paide Linnameeskond
17
10
5
2
30:14
35
4.
Nõmme Kalju FC
17
8
2
7
31:19
26
5.
Tallinna JK Legion
17
7
3
7
29:19
24
6.
JK Narva Trans
17
6
2
9
22:31
20
7.
Viljandi JK Tulevik
17
4
2
11
19:38
14
8.
Tartu JK Tammeka
16
3
4
9
18:29
13
9.
FC Kuressaare
16
3
2
11
14:31
11
10.
Pärnu JK Vaprus
17
3
2
12
14:49
11
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

PREMIUM LIIGA SUVISED ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • K 19.00 PJK - Maardu (Esiliiga)
  • R 19.30 Vaprus - Kuressaare (Premium liiga)
  • L 13.00 Tulevik - Tammeka (Premium liiga)
  • L 16.00 Kalev - Flora (naiste meistriliiga)
  • L 19.00 Paide - Flora (Premium liiga)
  • P 19.00 Trans - Levadia (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
43
Tallinna FC Flora
39
Paide Linnameeskond
35
Nõmme Kalju FC
26
Tallinna JK Legion
24
JK Narva Trans
20
Viljandi JK Tulevik
14
Tartu JK Tammeka
13
FC Kuressaare
11
Pärnu JK Vaprus
11
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK