Meistrite Liiga › Mängud

TULEMUSED
Kolmapäev, 11. detsember 2019
19:55
Donetski Šahtar
0:3
Atalanta
19:55
Zagrebi Dinamo
1:4
Manchester City
22:00
PSG
5:0
Galatasaray
22:00
Olympiakos
1:0
Crvena zvezda
22:00
Atletico Madrid
2:0
Moskva Lokomotiv
22:00
Bayer Leverkusen
0:2
Juventus
22:00
Club Brugge
1:3
Real Madrid
22:00
Bayern München
3:1
Tottenham
Teisipäev, 10. detsember 2019
19:55
RB Salzburg
0:2
Liverpool
19:55
Napoli
4:0
Genk
22:00
Chelsea
2:1
Lille
22:00
Milano Inter
1:2
Barcelona
22:00
Borussia Dortmund
2:1
Praha Slavia
22:00
Lissaboni Benfica
3:0
Peterburi Zenit
22:00
Amsterdami Ajax
0:1
Valencia
22:00
Lyon
2:2
RB Leipzig
Kolmapäev, 27. november 2019
19:55
Valencia
2:2
Chelsea
19:55
Peterburi Zenit
2:0
Lyon
22:00
RB Leipzig
2:2
Lissaboni Benfica
22:00
Praha Slavia
1:4
Milano Inter
22:00
Barcelona
3:1
Borussia Dortmund
22:00
Liverpool
1:1
Napoli
22:00
Genk
1:4
RB Salzburg
22:00
Lille
0:2
Amsterdami Ajax
Teisipäev, 26. november 2019
19:55
Moskva Lokomotiv
0:2
Bayer Leverkusen
19:55
Galatasaray
1:1
Club Brugge
22:00
Crvena zvezda
0:6
Bayern München
22:00
Atalanta
2:0
Zagrebi Dinamo
22:00
Manchester City
1:1
Donetski Šahtar
22:00
Juventus
1:0
Atletico Madrid
22:00
Real Madrid
2:2
PSG
22:00
Tottenham
4:2
Olympiakos
Kolmapäev, 6. november 2019
19:55
Bayern München
2:0
Olympiakos
19:55
Moskva Lokomotiv
1:2
Juventus
22:00
Zagrebi Dinamo
3:3
Donetski Šahtar
22:00
Real Madrid
6:0
Galatasaray
22:00
PSG
1:0
Club Brugge
22:00
Bayer Leverkusen
2:1
Atletico Madrid
22:00
Atalanta
1:1
Manchester City
22:00
Crvena zvezda
0:4
Tottenham
Teisipäev, 5. november 2019
19:55
Peterburi Zenit
0:2
RB Leipzig
19:55
Barcelona
0:0
Praha Slavia
22:00
Napoli
1:1
RB Salzburg
22:00
Lyon
3:1
Lissaboni Benfica
22:00
Borussia Dortmund
3:2
Milano Inter
22:00
Valencia
4:1
Lille
22:00
Chelsea
4:4
Amsterdami Ajax
22:00
Liverpool
2:1
Genk
Kolmapäev, 23. oktoober 2019
19:55
Amsterdami Ajax
0:1
Chelsea
19:55
RB Leipzig
2:1
Peterburi Zenit
22:00
Praha Slavia
1:2
Barcelona
22:00
Milano Inter
2:0
Borussia Dortmund
22:00
Lissaboni Benfica
2:1
Lyon
22:00
Genk
1:4
Liverpool
22:00
RB Salzburg
2:3
Napoli
22:00
Lille
1:1
Valencia
Teisipäev, 22. oktoober 2019
19:55
Donetski Šahtar
2:2
Zagrebi Dinamo
19:55
Atletico Madrid
1:0
Bayer Leverkusen
22:00
Club Brugge
0:5
PSG
22:00
Galatasaray
0:1
Real Madrid
22:00
Tottenham
5:0
Crvena zvezda
22:00
Juventus
2:1
Moskva Lokomotiv
22:00
Olympiakos
2:3
Bayern München
22:00
Manchester City
5:1
Atalanta
Kolmapäev, 2. oktoober 2019
19:55
Genk
0:0
Napoli
19:55
Praha Slavia
0:2
Borussia Dortmund
22:00
Liverpool
4:3
RB Salzburg
22:00
Barcelona
2:1
Milano Inter
22:00
Valencia
0:3
Amsterdami Ajax
22:00
RB Leipzig
0:2
Lyon
22:00
Lille
1:2
Chelsea
22:00
Peterburi Zenit
3:1
Lissaboni Benfica
Teisipäev, 1. oktoober 2019
19:55
Atalanta
1:2
Donetski Šahtar
19:55
Real Madrid
2:2
Club Brugge
22:00
Moskva Lokomotiv
0:2
Atletico Madrid
22:00
Crvena zvezda
3:1
Olympiakos
22:00
Juventus
3:0
Bayer Leverkusen
22:00
Manchester City
2:0
Zagrebi Dinamo
22:00
Tottenham
2:7
Bayern München
22:00
Galatasaray
0:1
PSG
Kolmapäev, 18. september 2019
19:55
Club Brugge
0:0
Galatasaray
19:55
Olympiakos
2:2
Tottenham
22:00
Bayer Leverkusen
1:2
Moskva Lokomotiv
22:00
PSG
3:0
Real Madrid
22:00
Bayern München
3:0
Crvena zvezda
22:00
Donetski Šahtar
0:3
Manchester City
22:00
Zagrebi Dinamo
4:0
Atalanta
22:00
Atletico Madrid
2:2
Juventus
Teisipäev, 17. september 2019
19:55
Milano Inter
1:1
Praha Slavia
19:55
Lyon
1:1
Peterburi Zenit
22:00
Borussia Dortmund
0:0
Barcelona
22:00
RB Salzburg
6:2
Genk
22:00
Napoli
2:0
Liverpool
22:00
Amsterdami Ajax
3:0
Lille
22:00
Chelsea
0:1
Valencia
22:00
Lissaboni Benfica
1:2
RB Leipzig
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
EVALD TIPNERI KARIKAFINAAL
Luup peale | Flora kehtestas Eesti tippjalgpallis totaalse rohevalge võimu  (galerii!)
NAISTE KARIKAFINAAL
Luup peale | Võluvat jalgpalli näidanud Flora mammutvõit Kalevi üle paljastas Eesti naiste jalgpalli probleemi  (galerii!)
U19 ELIITLIIGA FINAAL
ITAALIA
VÄLISMAA
SILM PEALE!
Andre Frolov: mu unistus on tulla Paidega Eesti meistriks!
PARIMATEST PARIMAD
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
10
9
1
0
28:6
28
2.
Paide Linnameeskond
10
7
0
3
23:11
21
3.
Nõmme Kalju FC
10
6
1
3
20:6
19
4.
Tallinna FCI Levadia
10
5
3
2
21:15
18
5.
Viljandi JK Tulevik
10
5
0
5
15:19
15
6.
FC Kuressaare
10
4
1
5
10:17
13
7.
Tartu JK Tammeka
10
3
2
5
7:14
11
8.
JK Tallinna Kalev
10
2
2
6
6:24
8
9.
Tallinna JK Legion
10
1
3
6
3:12
6
10.
JK Narva Trans
10
0
3
7
11:20
3
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Igonen alustas hooaega varuväravavahina
EESTLASED VÕÕRSIL
Igonen alustas hooaega varuväravavahina (0)
PREMIUM LIIGA KUU VÄRAV

Vali Premium liiga juunikuu ilusaim värav alloleva hääletuse abil. Tabamusi vaata siit!

HÄÄLETUS
Kes lõi Premium liiga juunikuu kauneima värava?
23%
3%
2%
32%
40%
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
28
Paide Linnameeskond
21
Nõmme Kalju FC
19
Tallinna FCI Levadia
18
Viljandi JK Tulevik
15
FC Kuressaare
13
Tartu JK Tammeka
11
JK Tallinna Kalev
8
Tallinna JK Legion
6
JK Narva Trans
3
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimusid kahe hooaja vahel Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK