Meistrite Liiga › Mängud

TULEMUSED
Laupäev, 29. mai 2021
22:00
Manchester City
0:1
Chelsea
Kolmapäev, 5. mai 2021
22:00
Chelsea
2:0
Real Madrid
Teisipäev, 4. mai 2021
22:00
Manchester City
2:0
PSG
Kolmapäev, 28. aprill 2021
22:00
PSG
1:2
Manchester City
Teisipäev, 27. aprill 2021
22:00
Real Madrid
1:1
Chelsea
Kolmapäev, 14. aprill 2021
22:00
Dortmundi Borussia
1:2
Manchester City
22:00
Liverpool
0:0
Real Madrid
Teisipäev, 13. aprill 2021
22:00
Chelsea
0:1
Porto
22:00
PSG
0:1
Müncheni Bayern
Kolmapäev, 7. aprill 2021
22:00
Porto
0:2
Chelsea
22:00
Müncheni Bayern
2:3
PSG
Teisipäev, 6. aprill 2021
22:00
Manchester City
2:1
Dortmundi Borussia
22:00
Real Madrid
3:1
Liverpool
Kolmapäev, 17. märts 2021
22:00
Müncheni Bayern
2:1
Lazio
22:00
Chelsea
2:0
Atletico Madrid
Teisipäev, 16. märts 2021
22:00
Manchester City
2:0
Mönchengladbach
22:00
Real Madrid
3:1
Atalanta
Kolmapäev, 10. märts 2021
22:00
Liverpool
2:0
RB Leipzig
22:00
PSG
1:1
Barcelona
Teisipäev, 9. märts 2021
22:00
Juventus
3:2
Porto
22:00
Dortmundi Borussia
2:2
Sevilla
Kolmapäev, 24. veebruar 2021
22:00
Mönchengladbach
0:2
Manchester City
22:00
Atalanta
0:1
Real Madrid
Teisipäev, 23. veebruar 2021
22:00
Lazio
1:4
Müncheni Bayern
22:00
Atletico Madrid
0:1
Chelsea
Kolmapäev, 17. veebruar 2021
22:00
Porto
2:1
Juventus
22:00
Sevilla
2:3
Dortmundi Borussia
Teisipäev, 16. veebruar 2021
22:00
RB Leipzig
0:2
Liverpool
22:00
Barcelona
1:4
PSG
Kolmapäev, 9. detsember 2020
19:55
Amsterdami Ajax
0:1
Atalanta
19:55
Midtjylland
1:1
Liverpool
22:00
Müncheni Bayern
2:0
Moskva Lokomotiv
22:00
Salzburg
0:2
Atletico Madrid
22:00
Manchester City
3:0
Marseille
22:00
Real Madrid
2:0
Mönchengladbach
22:00
Olympiakos
0:2
Porto
22:00
Milano Inter
0:0
Donetski Šakhtar
Teisipäev, 8. detsember 2020
19:55
Peterburi Zenit
1:2
Dortmundi Borussia
19:55
Lazio
2:2
Club Brugge
22:00
Chelsea
1:1
FK Krasnodar
22:00
Barcelona
0:3
Juventus
22:00
PSG
5:1
Basaksehir
22:00
Rennes
1:3
Sevilla
22:00
Kiievi Dünamo
1:0
Ferencvaros
22:00
RB Leipzig
3:2
Manchester United
Kolmapäev, 2. detsember 2020
19:55
Basaksehir
3:4
RB Leipzig
19:55
FK Krasnodar
1:0
Rennes
22:00
Dortmundi Borussia
1:1
Lazio
22:00
Juventus
3:0
Kiievi Dünamo
22:00
Club Brugge
3:0
Peterburi Zenit
22:00
Manchester United
1:3
PSG
22:00
Sevilla
0:4
Chelsea
22:00
Ferencvaros
0:3
Barcelona
Teisipäev, 1. detsember 2020
19:55
Donetski Šakhtar
2:0
Real Madrid
19:55
Moskva Lokomotiv
1:3
Salzburg
22:00
Liverpool
1:0
Amsterdami Ajax
22:00
Atletico Madrid
1:1
Müncheni Bayern
22:00
Porto
0:0
Manchester City
22:00
Mönchengladbach
2:3
Milano Inter
22:00
Atalanta
1:1
Midtjylland
22:00
Marseille
2:1
Olympiakos
Kolmapäev, 25. november 2020
19:55
Mönchengladbach
4:0
Donetski Šakhtar
19:55
Olympiakos
0:1
Manchester City
22:00
Liverpool
0:2
Atalanta
22:00
Müncheni Bayern
3:1
Salzburg
22:00
Milano Inter
0:2
Real Madrid
22:00
Amsterdami Ajax
3:1
Midtjylland
22:00
Atletico Madrid
0:0
Moskva Lokomotiv
22:00
Marseille
0:2
Porto
Teisipäev, 24. november 2020
19:55
FK Krasnodar
1:2
Sevilla
19:55
Rennes
1:2
Chelsea
22:00
Dortmundi Borussia
3:0
Club Brugge
22:00
PSG
1:0
RB Leipzig
22:00
Juventus
2:1
Ferencvaros
22:00
Lazio
3:1
Peterburi Zenit
22:00
Manchester United
4:1
Basaksehir
22:00
Kiievi Dünamo
0:4
Barcelona
Kolmapäev, 4. november 2020
19:55
Peterburi Zenit
1:1
Lazio
19:55
Basaksehir
2:1
Manchester United
22:00
Sevilla
3:2
FK Krasnodar
22:00
Barcelona
2:1
Kiievi Dünamo
22:00
Chelsea
3:0
Rennes
22:00
Ferencvaros
1:4
Juventus
22:00
Club Brugge
0:3
Dortmundi Borussia
22:00
RB Leipzig
2:1
PSG
Teisipäev, 3. november 2020
19:55
Moskva Lokomotiv
1:1
Atletico Madrid
19:55
Donetski Šakhtar
0:6
Mönchengladbach
22:00
Manchester City
3:0
Olympiakos
22:00
Midtjylland
1:2
Amsterdami Ajax
22:00
Salzburg
2:6
Müncheni Bayern
22:00
Porto
3:0
Marseille
22:00
Real Madrid
3:2
Milano Inter
22:00
Atalanta
0:5
Liverpool
Kolmapäev, 28. oktoober 2020
19:55
FK Krasnodar
0:4
Chelsea
19:55
Basaksehir
0:2
PSG
22:00
Juventus
0:2
Barcelona
22:00
Dortmundi Borussia
2:0
Peterburi Zenit
22:00
Sevilla
1:0
Rennes
22:00
Ferencvaros
2:2
Kiievi Dünamo
22:00
Club Brugge
1:1
Lazio
22:00
Manchester United
5:0
RB Leipzig
Teisipäev, 27. oktoober 2020
19:55
Moskva Lokomotiv
1:2
Müncheni Bayern
19:55
Donetski Šakhtar
0:0
Milano Inter
22:00
Porto
2:0
Olympiakos
22:00
Liverpool
2:0
Midtjylland
22:00
Atletico Madrid
3:2
Salzburg
22:00
Marseille
0:3
Manchester City
22:00
Mönchengladbach
2:2
Real Madrid
22:00
Atalanta
2:2
Amsterdami Ajax
Kolmapäev, 21. oktoober 2020
19:55
Real Madrid
2:3
Donetski Šakhtar
19:55
Salzburg
2:2
Moskva Lokomotiv
22:00
Amsterdami Ajax
0:1
Liverpool
22:00
Manchester City
3:1
Porto
22:00
Milano Inter
2:2
Mönchengladbach
22:00
Midtjylland
0:4
Atalanta
22:00
Müncheni Bayern
4:0
Atletico Madrid
22:00
Olympiakos
1:0
Marseille
Teisipäev, 20. oktoober 2020
19:55
Peterburi Zenit
1:2
Club Brugge
19:55
Kiievi Dünamo
0:2
Juventus
22:00
PSG
1:2
Manchester United
22:00
Chelsea
0:0
Sevilla
22:00
Lazio
3:1
Dortmundi Borussia
22:00
RB Leipzig
2:0
Basaksehir
22:00
Rennes
1:1
FK Krasnodar
22:00
Barcelona
5:1
Ferencvaros
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
LOOTUSTANDEV NOOR
Leping Soome kõrgliigaklubiga oli vaid algus: noor koondislane põleb tahtest saada liiga parimaks väravakütiks
MM TOOB UUED MURED
Sel aastal tuleb suvi turul teisiti - või kas ikka tuleb? Katari MM sunnib mängijaid vastama uutele küsimustele
SERBLASE TULEVIK
Ott Järvela | Kas Marko Savic saab võimaluse vigade paranduseks?
VUTIJUTUD
Pikk ette (ja ise järele) | Levadia naudib terve Eesti jalgpalli toetust, aga kannab ka kohustust ja vastutust
REKLAAM
RISTNURK
REKLAAM
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
2
0
42:8
44
2.
Tallinna FCI Levadia
17
14
2
1
41:7
44
3.
Nõmme Kalju FC
16
10
3
3
28:14
33
4.
Paide Linnameeskond
17
9
2
6
41:18
29
5.
FC Kuressaare
17
7
3
7
20:23
24
6.
Tartu JK Tammeka
17
4
2
11
16:36
14
7.
JK Narva Trans
15
4
1
10
16:27
13
8.
JK Tallinna Kalev
17
3
3
11
15:46
12
9.
Tallinna JK Legion
16
3
5
8
18:30
10
10.
Pärnu JK Vaprus
16
2
1
13
16:44
7
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T 18.00 Kuressaare - Levadia (Premium liiga)
  • T 19.00 Eesti - Kasahstan (NA MM-valikmäng)
  • T 20.00 Kalev - Kalju (Premium liiga)
  • K 17.30 Tammeka - Trans (Premium liiga)
  • N 19.00 Viimsi - Nõmme United (Esiliiga)
  • R 18.00 Levadia - Kalev (Premium liiga)
  • L 17.00 Trans - Paide (Premium liiga)
  • L 19.30 Legion - Flora (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
44
Tallinna FCI Levadia
44
Nõmme Kalju FC
33
Paide Linnameeskond
29
FC Kuressaare
24
Tartu JK Tammeka
14
JK Narva Trans
13
JK Tallinna Kalev
12
Tallinna JK Legion
10
Pärnu JK Vaprus
7