Meistrite Liiga › Mängud

TULEMUSED
Laupäev, 29. mai 2021
22:00
Manchester City
0:1
Chelsea
Kolmapäev, 5. mai 2021
22:00
Chelsea
2:0
Real Madrid
Teisipäev, 4. mai 2021
22:00
Manchester City
2:0
PSG
Kolmapäev, 28. aprill 2021
22:00
PSG
1:2
Manchester City
Teisipäev, 27. aprill 2021
22:00
Real Madrid
1:1
Chelsea
Kolmapäev, 14. aprill 2021
22:00
Liverpool
0:0
Real Madrid
22:00
Dortmundi Borussia
1:2
Manchester City
Teisipäev, 13. aprill 2021
22:00
Chelsea
0:1
Porto
22:00
PSG
0:1
Müncheni Bayern
Kolmapäev, 7. aprill 2021
22:00
Müncheni Bayern
2:3
PSG
22:00
Porto
0:2
Chelsea
Teisipäev, 6. aprill 2021
22:00
Real Madrid
3:1
Liverpool
22:00
Manchester City
2:1
Dortmundi Borussia
Kolmapäev, 17. märts 2021
22:00
Müncheni Bayern
2:1
Lazio
22:00
Chelsea
2:0
Atletico Madrid
Teisipäev, 16. märts 2021
22:00
Real Madrid
3:1
Atalanta
22:00
Manchester City
2:0
Mönchengladbach
Kolmapäev, 10. märts 2021
22:00
PSG
1:1
Barcelona
22:00
Liverpool
2:0
RB Leipzig
Teisipäev, 9. märts 2021
22:00
Juventus
3:2
Porto
22:00
Dortmundi Borussia
2:2
Sevilla
Kolmapäev, 24. veebruar 2021
22:00
Mönchengladbach
0:2
Manchester City
22:00
Atalanta
0:1
Real Madrid
Teisipäev, 23. veebruar 2021
22:00
Lazio
1:4
Müncheni Bayern
22:00
Atletico Madrid
0:1
Chelsea
Kolmapäev, 17. veebruar 2021
22:00
Sevilla
2:3
Dortmundi Borussia
22:00
Porto
2:1
Juventus
Teisipäev, 16. veebruar 2021
22:00
RB Leipzig
0:2
Liverpool
22:00
Barcelona
1:4
PSG
Kolmapäev, 9. detsember 2020
19:55
Midtjylland
1:1
Liverpool
19:55
Amsterdami Ajax
0:1
Atalanta
22:00
Müncheni Bayern
2:0
Moskva Lokomotiv
22:00
Olympiakos
0:2
Porto
22:00
Milano Inter
0:0
Donetski Šahtar
22:00
Manchester City
3:0
Marseille
22:00
Real Madrid
2:0
Mönchengladbach
22:00
Salzburg
0:2
Atletico Madrid
Teisipäev, 8. detsember 2020
19:55
Peterburi Zenit
1:2
Dortmundi Borussia
19:55
Lazio
2:2
Club Brugge
22:00
Chelsea
1:1
FK Krasnodar
22:00
RB Leipzig
3:2
Manchester United
22:00
Kiievi Dünamo
1:0
Ferencvaros
22:00
PSG
5:1
Basaksehir
22:00
Rennes
1:3
Sevilla
22:00
Barcelona
0:3
Juventus
Kolmapäev, 2. detsember 2020
19:55
Basaksehir
3:4
RB Leipzig
19:55
FK Krasnodar
1:0
Rennes
22:00
Manchester United
1:3
PSG
22:00
Ferencvaros
0:3
Barcelona
22:00
Club Brugge
3:0
Peterburi Zenit
22:00
Sevilla
0:4
Chelsea
22:00
Juventus
3:0
Kiievi Dünamo
22:00
Dortmundi Borussia
1:1
Lazio
Teisipäev, 1. detsember 2020
19:55
Donetski Šahtar
2:0
Real Madrid
19:55
Moskva Lokomotiv
1:3
Salzburg
22:00
Liverpool
1:0
Amsterdami Ajax
22:00
Porto
0:0
Manchester City
22:00
Atletico Madrid
1:1
Müncheni Bayern
22:00
Atalanta
1:1
Midtjylland
22:00
Marseille
2:1
Olympiakos
22:00
Mönchengladbach
2:3
Milano Inter
Kolmapäev, 25. november 2020
19:55
Olympiakos
0:1
Manchester City
19:55
Mönchengladbach
4:0
Donetski Šahtar
22:00
Müncheni Bayern
3:1
Salzburg
22:00
Amsterdami Ajax
3:1
Midtjylland
22:00
Marseille
0:2
Porto
22:00
Milano Inter
0:2
Real Madrid
22:00
Liverpool
0:2
Atalanta
22:00
Atletico Madrid
0:0
Moskva Lokomotiv
Teisipäev, 24. november 2020
19:55
Rennes
1:2
Chelsea
19:55
FK Krasnodar
1:2
Sevilla
22:00
Kiievi Dünamo
0:4
Barcelona
22:00
Lazio
3:1
Peterburi Zenit
22:00
PSG
1:0
RB Leipzig
22:00
Juventus
2:1
Ferencvaros
22:00
Dortmundi Borussia
3:0
Club Brugge
22:00
Manchester United
4:1
Basaksehir
Kolmapäev, 4. november 2020
19:55
Peterburi Zenit
1:1
Lazio
19:55
Basaksehir
2:1
Manchester United
22:00
Barcelona
2:1
Kiievi Dünamo
22:00
Sevilla
3:2
FK Krasnodar
22:00
RB Leipzig
2:1
PSG
22:00
Ferencvaros
1:4
Juventus
22:00
Club Brugge
0:3
Dortmundi Borussia
22:00
Chelsea
3:0
Rennes
Teisipäev, 3. november 2020
19:55
Donetski Šahtar
0:6
Mönchengladbach
19:55
Moskva Lokomotiv
1:1
Atletico Madrid
22:00
Atalanta
0:5
Liverpool
22:00
Porto
3:0
Marseille
22:00
Real Madrid
3:2
Milano Inter
22:00
Midtjylland
1:2
Amsterdami Ajax
22:00
Salzburg
2:6
Müncheni Bayern
22:00
Manchester City
3:0
Olympiakos
Kolmapäev, 28. oktoober 2020
19:55
Basaksehir
0:2
PSG
19:55
FK Krasnodar
0:4
Chelsea
22:00
Manchester United
5:0
RB Leipzig
22:00
Ferencvaros
2:2
Kiievi Dünamo
22:00
Club Brugge
1:1
Lazio
22:00
Sevilla
1:0
Rennes
22:00
Juventus
0:2
Barcelona
22:00
Dortmundi Borussia
2:0
Peterburi Zenit
Teisipäev, 27. oktoober 2020
19:55
Donetski Šahtar
0:0
Milano Inter
19:55
Moskva Lokomotiv
1:2
Müncheni Bayern
22:00
Mönchengladbach
2:2
Real Madrid
22:00
Liverpool
2:0
Midtjylland
22:00
Atletico Madrid
3:2
Salzburg
22:00
Porto
2:0
Olympiakos
22:00
Atalanta
2:2
Amsterdami Ajax
22:00
Marseille
0:3
Manchester City
Kolmapäev, 21. oktoober 2020
19:55
Real Madrid
2:3
Donetski Šahtar
19:55
Salzburg
2:2
Moskva Lokomotiv
22:00
Midtjylland
0:4
Atalanta
22:00
Olympiakos
1:0
Marseille
22:00
Milano Inter
2:2
Mönchengladbach
22:00
Amsterdami Ajax
0:1
Liverpool
22:00
Müncheni Bayern
4:0
Atletico Madrid
22:00
Manchester City
3:1
Porto
Teisipäev, 20. oktoober 2020
19:55
Kiievi Dünamo
0:2
Juventus
19:55
Peterburi Zenit
1:2
Club Brugge
22:00
Barcelona
5:1
Ferencvaros
22:00
Lazio
3:1
Dortmundi Borussia
22:00
PSG
1:2
Manchester United
22:00
Rennes
1:1
FK Krasnodar
22:00
Chelsea
0:0
Sevilla
22:00
RB Leipzig
2:0
Basaksehir
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
FLORA LANGES EBAÕIGLUSEGA
Luup peale | Suluseis, mida ei olnud? Flora näitas Legiale hambaid ja vääris võitu!
UNITED LEIDIS UUE KESKKAITSJA!
Ametlik! Manchester United sai Realist hinnatud keskkaitsja
EESTIS TOIMUB
Karikaloos viis 1/16-finaalis vastamisi kaks Premium liiga klubi
UUS TASKUHÄÄLINGU OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Levadia valikute kallal võib küll norida, aga tulemused ju tulevad
Lugu Tokyost | Kas Mehhikos baseeruv Prantsusmaa vanameister suudab Tokyo olümpiaturniiri elule raputada?
REKLAAM
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
17
14
1
2
46:22
43
2.
Tallinna FC Flora
15
12
3
0
40:11
39
3.
Paide Linnameeskond
17
10
5
2
30:14
35
4.
Nõmme Kalju FC
17
8
2
7
31:19
26
5.
Tallinna JK Legion
17
7
3
7
29:19
24
6.
JK Narva Trans
17
6
2
9
22:31
20
7.
Viljandi JK Tulevik
17
4
2
11
19:38
14
8.
Tartu JK Tammeka
16
3
4
9
18:29
13
9.
FC Kuressaare
16
3
2
11
14:31
11
10.
Pärnu JK Vaprus
17
3
2
12
14:49
11
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

PREMIUM LIIGA SUVISED ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • K 19.00 PJK - Maardu (Esiliiga)
  • R 19.30 Vaprus - Kuressaare (Premium liiga)
  • L 13.00 Tulevik - Tammeka (Premium liiga)
  • L 16.00 Kalev - Flora (naiste meistriliiga)
  • L 19.00 Paide - Flora (Premium liiga)
  • P 19.00 Trans - Levadia (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
43
Tallinna FC Flora
39
Paide Linnameeskond
35
Nõmme Kalju FC
26
Tallinna JK Legion
24
JK Narva Trans
20
Viljandi JK Tulevik
14
Tartu JK Tammeka
13
FC Kuressaare
11
Pärnu JK Vaprus
11
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK