Infonet virutas tabelinaabrile kuus ja jõudis -10 peale (galerii!) (0)

Lumetormi tõttu pühapäeva peale lükkunud Premium liiga 9. vooru lõpplahingus võttis Infonet koduväljakul oma tabelinaabri Paide üle 6:1 võidu, mis vähendas nende vahe liidri Levadiaga 10 punkti peale.

Eelnenud viiest mängust vaid neli punkti teeninud Infonet vadas Lasnamäel võitu kui õhku ja seda ka saadi. Võrdselt ja mõlemapoolsete võimalustega alanud mängus avas FCI Tallinn skoori 20 minuti järel, kui Jevgeni Harin Kirill Nesterovi diagonaalpalli rinnaga omaks võttis ning seejärel nahkkera Magnus Karofeldi selja taha suskas.

Ei möödunud pea minutitki, kui Aleksandr Volodin kaitsjate selja taha jooksnud Harini hea sööduga leidis ning Harin lükkas terava nurga alt palli taas võrku - Infonet sai väga kiirelt 2:0 edu. Kuigi ka Paidel oli mitmeid pealelööke, lõppes avapoolaeg selle seisuga.

Teisele poolajale tuli Paide vastu kahe vahetusega ja poolaja alguses olid ka nemad paremaks pooleks. Ometi oli taas just Infonet see, kes skooris. 53. minutil säras taas Nesterov, kes Artur Rättelilt liini taha söödu saanuna palli risti värava ette lükkas ning Albert Prosal tuli vaid jalg vastu panna, et seisuks 3:0 teha.

61. minutil leidis taas Volodin vasakult äärelt sööduga kaaslase, seekord Nesterovi, kes nüüd ise palli kindlalt thierryhenrylikult tagumisse nurka lükkas - 4:0! Kolm minutit hiljem sündis kohtumise kõige õnnetum värav, kui Prosa paremalt äärelt Aleksandr Kulinitšilt hea passi sai ning seejärel suhteliselt tsenderduse moodi asja värava suunas teele pani, mille Karofeld oma näppude vahelt üle väravajoone pudistas - 5:0.

Infoneti viimase ehk kuuenda värava lõi Albert Prosa, kes vasakult penaltipunkti lähedusse söödu sai ning kerge pöörde järel palli madalalt vasaku posti kõrvale lõi. Võõrustajatel oli võimalusi veelgi skoori suurendada, kuid Karofeld võttis tõrjetega Harinilt üks-üks olukordades võimaluse kübaratriki löömiseks.

Oma auvärava lõi Paide teisel üleminutil, kui Michael Lilanderi vasakult äärelt antud karistuslöögist pall ootamatult kõikide meeste vahelt ja Matvei Igoneni eest väravasse maandus.

Lisaks vajalikule võidule sai Infonet pühapäeval koduväljakul veel ühe hea uudise, kui Dmitri Kruglov pärast mõningast vigastuspausi taas väljakule jooksis. Järgmisel laupäeval kohtuvad kaks meeskonda taas omavahel, sedapuhku juba Paides.

Mängu parim - Kirill Nesterov

Oli rünnakutel ülimalt aktiivne ja osaline suuremas osas Infoneti väravatest. Leidis kaaslaseid hästi nii pikkade kui lühikeste söötudega ja vajalikul hetkel suutis ka löögi enda peale võtta.