Kollase saanud Luts vahetati välja vahetult enne otsustavat väravat (0)

Tšehhi kõrgliigas sai ülivalusa kaotuse Siim Lutsu koduklubi Bohemians, kes jäi hilisest väravast alla Karvinale 0:1.

54. minutil kollase kaardi saanud Luts vahetati välja 86. minutil ning samal minutil jõudis kodus mänginud Sander Puri endine koduklubi lüüa mängu ainsa värava.

Tšehhi kõrgliigas on mängitud veidi enam kui pool hooaega ning Bohemians on tabelis seitsmendal positsioonil. Järgmine voor leiab aset 17. veebruaril.

Slovakkia kõrgliigas tegi Artur Pika koduklubi Ružomberok võõrsil 1:1 viigi Michalovce Zempliniga. Mõlemad väravad löödi teise poolaja keskel ja Pikk tegi kaasa kõik 90 minutit.

Slovakkias peetakse enne talvepausi ära veel üks voor. Ružomberok on tänu heale väravate vahele kolmandal kohal, kuid nendega võrdse arvu punkte on kogunud veel kaks meeskonda. Esikohast jääb Pika tööandja kuue ning teisest kohast kolme punkti kaugusele.