Mošnikovi värav Ojamaa meeskonda ei murdnud (0)

Soome kõrgliigas sai hooaja avavärava kirja Sergei Mošnikov, kui PS Kemi eest Hindrek Ojamaa ja JJK vastu skoori tegi.

Ojamaa koduklubi läks kohtumist avapoolaja lõpus juhtima, aga Mošnikov vastas neile 63. minutil. Viimane sõna jäi siiski külalismeeskonnale ja 82. minutil sai Ojamaa koduklubi oma tahtmise, kui seisuks 2:1 löödi. Mõlemad eestlased tegid kaasa 90 minutit, seni PS Kemi eest pea igas kohtumises täismängu kirja saanud Marek Kaljumäe jäi eemale mängukeelu tõttu.

JJK jätkab 18 punktiga viimasel tabelireal, Kemi on 30 punktiga kümnes ehk kaks kohta kõrgemal.