Paide õnnetu reis Kadriorgu: oavarrest kallas nii vihma kui ka väravaid (+ galeriid!) (4)

Premium liiga 22. vooru laupäevases esimeses kohtumises lustis vihmases mängus korralikult Tallinna Levadia, kui Paide Linnameeskond koguni 8:0 paika pandi.

Mängu algus oli petlik ja Paide oli esimestel minutitel isegi domineerivam, aga kõik läks peagi Levadia jaoks rööpasse ja enam nende rong teelt kõrvale ei kaldunudki. Esimest pidid vihmasele Kadrioru staadionile tulnud pealtvaatajad ootama kõigest üheksa minutit, kui Jevgeni Kobzar hästi Joao Morelli leidis ja brasiillane esimese ära lõi.

Sellega oligi Vjatšeslav Zahovaiko meeskond murtud. Edasi läks Levadial juba lepase reega ning avapoolajal kombineeris nende edurivi väravalööjaid ja söötjaid igatpidi.

Oma kollid said kirja nii Ingemar Teever, Mark Oliver Roosnupp kui Jevgeni Kobzar. Eriti silmapaistev oli just Teeveri tegutsemine, kes ise ühe sisse libistas ja samas väga hästi jagas sööte ka teistele. Tema söödust sai oma värava kirja Roosnupp.

Teine poolaeg oli juba rohkem Morelli pidu, kes kaks väravat juurde lõi ja lõpuks ka kübaratriki kirja sai.

Oma väravad lõid ära ka poolajal vahetusest sekkunud Pavel Marin ja Rimo Hunt, kes ilmselt mitme fantasy mängija jaoks ehmatavalt alguses pingile jäi, aga lõpuks ikka värava ja sööduga mängunädala ära päästis.

Mängu parim - Jevgeni Kobzar

Eelmise kohtumise skandaalse kollase kaardi tõttu vahele jätnud Kobzar oli täna oma vanas headuses. Ta lõi küll lõpuks "vaid" ühe ja andis ka väravasöödu, aga Paide kaitsjad olid tema vastu suurtes raskustes ning oleks võinud parema õnne korral sarnaselt Morellile ka ise kübaratriki lüüa.

5. augustil kell 16 Kadrioru staadionil

Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 8:0 (4:0)
10., 56., 76. Joao Neto Morelli, 19. Ingemar Teever, 23. Mark Oliver Roosnupp, 31. Jevgeni Kobzar, 69. Pavel Marin, 87. Rimo Hunt

Väravasöötjad: 10. Jevgeni Kobzar, 19. Mark Oliver Roosnupp, 23. Ingemar Teever, 31. Joao Neto Morelli, 56. Rimo Hunt, 69. x, 76. Igor Dudarev, 87. x
Hoiatused: 4. Maksim Podholjuzin
Mänguolud: +17, pilves ilm; hooti tibutab vihma; muruväljak väga heas seisukorras.