United sai laguneva Hulli vastu soliidse võidu (2)

Inglise liigakarikasarja poolfinaalis võttis Manchester United kahe vigastusega lõpetanud Hull City üle kindla 2:0 võidu.

Mängu algus kulges tasavägiselt, kui Old Traffordil kaitsesse vajunud Hull proovis Punaseid Kuradeid teravate kontrarünnakutega nõelata. Avapoolaeg lõppes siiski väravateta viigiga.

Unitedile vapralt vastu punninud Hulli jõud hakkas teisel poolajal tasapisi raugema. Lisaks tabas terve hooaja vältel vigastustega maadelnud külalisi ka juba avapoolajal õnnetu vigastusjuhtum, kui norrakas Markus Henriksen kukkus 19. minutil halvasti õla peale, mille tõttu mees välja vahetati.

56. minutil jõudis Manchesteri klubi ka lõpuks sihile, kui tsenderdusest peaga tagumisse posti jätkatud palli lõi võrku Juan Mata. Teise värava lisas mängu lõpupoole vahetusest sekkunud Marouane Fellaini. Veidi enne kohtumise lõppu oli Hull sunnitud tegema ka teise sundvahetuse, kui kõigest 17-aastane äärepoolkaitsja Josh Tymon enam kohtumist jätkata ei suutnud.

Unitedile oli antud triumf üheksandaks järjestikuseks võiduks kõikide sarjade peale kokku.