Kütt: emotsioonid keesid üle (8)

Foto: Imre PühvelPärast poolajavilet punase kaardi teeninud Tartu Tammeka väravavaht Karli Kütt tunnistas ebasündsate väljendite kasutamist, kuid lisas, et ei kasutanud neid äärekohtunik Maikel Miksoni suunas.

Sillamäe Kalevit võõrustanud Tammeka puurilukk oli just selja tagant välja võtnud teise palli ja jäänud koos kaaslastega 1:2 kaotusseisu, kui mängu ohjanud Mart Martin poolaja lõpetas. "Raske moment. Emotsionaalne nagu ma olen, viimasel sekundil lasime värava jälle ja olin vihane meeskonna, enda, kõigi peale," meenutas löödud Kütt intsidenti pärast mängu.

"Ei mõelnud süüdistada kohtunikku ega kedagi teist, lihtsalt omaette sõimasin ja kasutasin ebasündsaid väljendeid. (Siim - I.L.) Tenno rääkis seal midagi äärekohtunikuga ja kuna olin vahetus läheduses, siis Mikson (äärekohtunik Maikel Mikson - I.L.) tõlgendas seda isiklikult."

"Kahju, et selline lõpp hooajale. Vabandan fännide ees, tiimi ees, jätsin nad raskesse seisu, aga jalgpall on selline. Emotsioonid keesid üle."

Et peakohtunik viibis olukorrast kaugel, ei näinudki Kütt ise punast kaarti ja tribüünidel ei olnud lõpuni täpselt teada, mis ikkagi poolajal juhtus. "Koser tuli ja ütles, et ma ei saa enam mängida," selgitas Kütt, kuidas punasest kaardist kuulis.