Penalitest suure võiduni - eestlaste klubid said karikasarjas edasi (0)

Reintam käis ainsa mehena ka ise väljakul. Foto: fotbaltrinec.cz

Kolmapäeva õhtul olid karikasarjade raames üle Euroopa võistlustules kolme Eesti mehe koduklubid - kõik pääsesid järgmisesse ringi.

Kõige raskemini läks ründaja Sergei Zenjovi koduklubil Cracovial, kes Poola karikavõistluste 1/16-finaalis kohaliku esiliiga klubi Tychy vastu 1:1 seisuga lõppenud normaal- ja lisaaja järel penaltitega 4:1 võitis. Zenjov sai täna puhkepäeva ja meeskonna koosseisu ei kuulunud.

Norra karikavõistluste neljandas ringis alistas keskkaitsja Nikita Baranovi tööandja Kristiansund esiliigasse kuuluva Florö 52. minuti tabamusest 1:0. Baranov vaatas tänast matši varumeeste seast. 1/8-finaalis läheb Kristiansund vastamisi Moldega.

Tšehhi karikavõistluste teises ringis alistas tugevuselt teises liigas mängiv keskkaitsja Mikk Reintami leivaisa Trinec riigi tugevuselt neljandasse liigasse kuuluva Ždirec Nad Doubravou võõrsil 4:0. Algkoosseisus alustanud Reintam vahetati välja 57. minutil, kui kõik väravad olid juba löödud.