U-17 mängis Serbia vastu eduseisu maha (5)

Tammeka noor Rasmus Tauts andis Eesti väravale söödu. Foto: Edgar KriiskSerbias jätkuval U-17 vanuseklassi noorte EM-valikturniiril sai Eesti oma teise kaotuse, kui tulemusega 1:4 jäädi alla võõrustajatest eakaaslastele.

Sealjuures läksid sinisärgid 26. minutil Jan Kokla tabamusest koguni juhtima, kuid Ivan Šaponjici värav kolm minutit hiljem ning Luka Jovici ja Marko Mijailovici kollid teisel poolajal tõid võidu ikkagi serblastele.

Eestil oli 55. minutil hea võimalus kaotusseisu vähendada, kuid Hendrik Nälk ei suutnud Mark Oliver Roosnupu teenitud penaltit realiseerida.

Eestile oli see kahest mängust teiseks kaotuseks - üleeile alistuti tulemusega 1:3 Kreekale ning kuna täna suutsid kreeklased Andorrat kõige napimalt võita, peavad maarjamaalased edasipääsust suu puhtaks pühkima. Alagrupiturniiri viimased kohtumised peetakse pühapäeval, kui Eesti noored lähevad vastamisi Andorraga.