Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

2 Link kopeeritud

VAATA JÄRELE: neli väravat löönud Paide sammus Konverentsiliigas järgmisesse ringi

Soccernet.ee
Soccernet.ee  pilt

Paide Linnameeskond alistas Konverentsiliiga teise eelringi kordusmängus Islandi klubi Stjarnani 4:0. Üldseisuga 5:2 sammub edasi Eesti meeskond.

Islandilt 1:2 kaotusega tulema saanud Paide asus 29. minutil Henrik Ojamaa väravast juhtima. Kodumeeskond sai teise tabamuse kirja teise poolaja esimesel minutil, kui täpne oli Robi Saarma. 57. minutil kasutas Stjarnani kingituse ära Abdoulie Ceesay ja 84. minutil keerutas karistuslöögi sisse Michael Lilander.

Paide kohtub kolmandas eelringis Rootsi tippklubi Häckeniga, kes sai koondskooriga 12:3 jagu Luksemburgi satsist Dudelange. Avamäng peetakse 8. augustil Rootsis, kordusmäng toimub 15. augustil Eestis.

1. augustil kell 19.30 Pärnu Rannastaadionil

Paide Linnameeskond - Stjarnan FC  4:0 (1:0) - kahe mängu kokkuvõttes 5:2
29. Henrik Ojamaa, 46. Robi Saarma, 57. Abdoulie Ceesay, 84. Michael Lilander

Hoiatused: 28. Ivan Stojkovic (peatreener), 31. Jüris Sahkur (väravavahtide treener), 78. Mechini Gomis, 82. Patrik Kristal - 77. Helgi Frodi Ingason, 83. Gudmundur Kristjansson, 90+3. Jokull Elisabetarson (peatreener)
Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm, muruväljak väga heas seisukorras