Eesti parim Saint Kitts ja Nevise vastu: Rauno Sappinen (1)

Soccernet.ee toimetus valis 1:1 viigimängus Saint Kitts ja Nevise vastu Eesti koondise parimaks mängijaks vasakus äärepoolikus tegutsenud Rauno Sappineni.

Mängu parima reitingu sai seekord esimese välislepinguga flirtiv Rauno Sappinen, kes näitas end terve esimese poolaja agressiivsest küljest, lüües ka ainsa eestlaste värava.

Teiste mängijate hinded jäävad keskpärasteks, kuna olgugi, et väljakul oli küllaltki eksperimentaalne koosseis, oleks pidanud just meeskondlik ning distsiplineeritud esitus meie trumbiks olema.

Soccernet.ee toimetuse hinded:

Mängu parim Rauno Sappinen - 6,0. Alustas kohtumist teravalt ning hoidis Saint Kittsi kaitsemehi pidevalt valves. Teisel poolajal küll jõud veidi rauges, kuid oli näha, et mees oli korralikult tööd rüganud, enne kui ta välja vahetati.

Andreas Vaikla - 6,0. Väravas kiiprit süüdistada oleks patt, kuna müürist tulnud rikošett muutis palli lennutrajektoori ettearvamatuks. Ülejäänud mängu püsis hästi valvel ning end üllatada ei lasknud.

Brent Lepistu - 5,5. Ei leidnud poolkaitsepaarilise Artjom Dmitrijeviga piisavalt head rütmi. Otsis küll häid avanemisi, kuid paraku jäi otsustav läbisööt andmata.

Karol Mets - 5,5. Sai keskkaitses oodatult korralikult hakkama. Pahatihti pidi äärekaitsjate eksimusi lappima, mis võtsid ilmselt ka võhma vähemaks.

Nikita Baranov - 5,5. Kohati tuli taas sisse veidi lihtsaid eksimusi. Õhus oli aga võrdlemisi peremehe eest nagu Metski.

Henri Anier - 5,5. Püsis ees aktiivsena, tehes liikumisi ning hoides vastaste kaitsjaid surve all. Korralikku lööki, mis oleks vastaste väravat ohustanud, Anieri sulest aga ei tulnud.

Pavel Marin 5,5. Rügas ääres tööd teha ning avanes päris jõudsalt. Andis ka nii mõnelgi korral päris teravaid tsenderdusi värava alla. Teisel poolajal tegi aga väsimus suuresti oma töö.

Gert Kams 5,5. Oma äärest kuigipalju ohtlikke momente tekkida ei lasknud. Ründefaasis jäi pisut aga otsustavusega hätta.

Pavel Dõmov - 5,5. Tuli teise poolaja keskel vahetusest ning mõjus alguses värskena, kuid rohkemaks suuteline ei olnud.

Ats Purje - 5,5. Sekkus mängu pingilt. Ei leidnud palju võimalusi säramiseks, Saint Kittsi mehed hoidsid kaitset kenasti kõvana.

Karl Mööl - 5,5. Mängis küll suhteliselt vähe, asendades vigastada saanud Gert Kamsi alates mängu 85. minutist, kuid proovis see-eest agressiivselt ning isukalt värske mehena väravavõimalust luua.

Markus Jürgenson 5,0. Mängu lõpus tuli vastastel mitu head väravavõimalust just tema äärelt, kust söödud läbi läksid. Millegi erilisega silma ei paistnud.

Sergei Mošnikov 5,0. Ei saanud piisavalt palli, mistõttu ei õnnestunud tal end eriti pildile mängida. Teisel poolajal, kui Eesti hakkas mängu rohkem äärte peale suunama, oli mees suuresti kadunud.

Artjom Dmitrijev 5,0. Jäi pisut aeglaseks palliga tegutsemisel ning kaitses. Otsustavuse kiirus jättis veidi soovida. Proovis küll mitmel korral kaugelt väravale, kuid ei suutnud kuidagi saareriigi väravaraame üles leida.

Janar Toomet - 5,0. Ei suutnud oma debüüdil koheselt mängurütmi hästi sisse sulanduda. Pusis küll tahtejõuliselt, kuid paraku tulemust ei tulnud.