Uskumatult pöörase mängudeõhtu lõpetas Real Madridi hull tagasitulek (viis mängu: 25 väravat, 4 punast) (4)

Pöörane La Liga mängudeõhtu lõppes Real Madridi jaoks õnneliku punktiga: koduväljakul tuldi vähemuses mängides välja 1:3 kaotusseisust.

Reali minek stardipakkudelt oli lootusrikas, sest kaheksandal minutil haarati eduseis, kui Mateo Kovacici oivalise söödu realiseeris väravaks Isco. Sellega pealinnaklubi hoog aga rauges.

Kaks minutit hiljem seadis viiginumbrid tabloole Dominguez Tanausu, kes osavalt Sergio Ramose sõlme keeras ja palli väravasse virutas. Avapoolajal rohkem skoori ei tehtud. Puhkepausilt naastes jättis Reali täbarasse seisu Gareth Bale, kes ebasportliku käitumise eest punase kaardiga duši alla saadeti.

Las Palmas asus esmakordselt mängu juhtima 56. minutil, kui 11 meetri karistuslöögi realiseeris Jonathan Vieira. Varasemalt mängis karistusalas käega Ramos. Ei läinud kaua, kui Las Palmas eduseisu kaheväravaliseks tegi - 59. minutil realiseeris üks-üks olukorra Kevin-Prince Boateng.

Reali tagasitulek algas 86. minutil, kui esmalt realiseeris nende staar Cristiano Ronaldo penalti ning neli minutit hiljem tegi portugallane taas seda mida ta kõige paremini oskab - väravaid lüüa. Nurgalöögi olukorras kerkis just tema kõige kõrgemale ja suunas peaga nahkkera võrku.

Tiitlikaitsja Barcelona hullas täna Sporting Gijoni vastu, lüües vastaste võrku koguni kuus väravat. Ühe lõi nendest ka Lionel Messi, kellele oli see Barcelona-karjääri 500. tabamus.

Kokku löödi viie mängu peale muljetavaldavad 25(!) väravat. Punaseid kaarte jagati kokku neli.

Barcelona - Gijon 6:1 (3:1)
9. Lionel Messi, 11. Juan Rodriguez, 27. Luis Suarez, 49. Paco Alcacer, 65. Neymar, 87. Ivan Rakitic - 21. Carlos Castro

Osasuna - Villarreal 1:4 (0:2)
64. pen. Roberto Torres - 2. Roberto Soriano, 27. pen. Roberto Soldado, 74., 78. Rafael Santos Borre

Celta Vigo - Espanyol 2:2 (2:2)