Poola kõrgliigas kõige kõrgemas tipus heitlev Ken Kallaste koduklubi Kielce Korona alistas lähikonkurendi Varssavi Legia põnevusheitluses 3:2, avapoolaja lõpus tegi skoori ka Kallaste, kui viis oma meeskonna 2:1 juhtima.

Legia lõi esimese ära juba teisel minutil, kuid 39. minutil seis viigistati ning 42. minutil sai Kallaste tähtsa tabamuse enda nimele. Eestlane küll väga palju tegema ei pidanud, sest pall seisis väravajoonel ja see oli vaja lihtsalt teisele poole saada, kuid kiita tuleb meest ainuüksi selle eest, et ta nii kiirelt olukorda saabus.

Teisel poolajal lõid mõlemad meeskonnad veel ühe ja Korona sai tabelisse juurde tähtsad kolm punkti. Kallaste tegi kaasa täismängu.

17 vooru järel on tabeliliider Zabrze Gornik 32 punktiga, Legia on 31 peal ja Korona 29 punktiga kolmas.