12. vooru ässad: Peetson vahetas kolmanda koha esimese vastu (0)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Premium liiga 11. voorus paremuselt kolmanda InStati indeksi teeninud Rasmus Peetson (Levadia) oli 12. voorus parim.

12. vooru mängude tulemused: Tulevik - Trans 0:1, Flora - Paide 3:1, Kuressaare - Tammeka 2:4, Kalju - Kalev 2:0, Levadia - Legion 4:0.

Kõik alljärgnevad andmed on välja nopitud InStati statistikast.

Enim pealelööke:

REKLAAM

1. Manucho (Levadia) - 5
2.-7. kuus erinevat mängijat - 4

Enim pealelööke väravale:

1. Manucho (Levadia) - 4
2. Martin Allik (Tulevik) - 3
3.-10. kaheksa erinevat mängijat - 2

Enim tehtud vigu:

1.-2. Maksim Lipin (Legion) - 4
1.-2. Igor Subbotin (Kalju) - 4
3.-12. kümme erinevat mängijat - 3

Enim teenitud vigu:

1. Silver Alex Kelder (Kuressaare) - 4
2.-10. üheksa erinevat mängijat - 3

Manucho sooritas kõige rohkem pealelööke. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Kõige rohkem täpseid sööte:

1. Maksim Podholjuzin (Levadia) - 79/82
2. Märten Kuusk (Flora) - 73/75
3. Joseph Saliste (Paide) - 67/76

Enim täpseid tsenderdusi:

1. Roman Sobtšenko (Trans) - 3/6
2. Dmitri Kruglov (Levadia) - 3/8
3. Sander Laht (Kuressaare) - 2/2

Enim täpseid sööte vastase karistusalasse:

1. Dmitri Kruglov (Levadia) - 9/20
2. Martin Allik (Tulevik) - 8/11
3. Konstantin Vassiljev (Flora) - 5/9

Enim võidetud kahevõitluseid:

1. Rasmus Peetson (Levadia) - 17/25
2. Märten Pajunurm (Kuressaare) - 16/20
3. Andri Markovitš (Kalju) - 15/18

Aleksandr Kulinitš võitis enim õhuvõitlusi. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Enim võidetud õhuvõitluseid:

1. Aleksandr Kulinitš (Kalju) - 8/13
2.-3. Jakob Tamberg (Kalev) - 6/7
2.-3. Alfred Tammiksaar (Tammeka) - 6/7

Parim õhuvõitluse võitmise protsent (vähemalt viis võitu saanud meestest):

1.-2. Jakob Tamberg (Kalev) - 86
1.-2. Alfred Tammiksaar (Tammeka) - 86
3. Silver Alex Kelder (Kuressaare) - 71

Enim edukaid triblinguid:

1. Sadio Tounkara (Trans) - 6/12
2. Vlasi Sinjavski (Flora) - 5/7
3. Sten Reinkort (Tammeka) - 5/11

Selle hooaja parim triblaja Sadio Tounkara oli parim triblaja ka 12. voorus. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Enim vaheltlõikeid:

1. Reio Laabus (Tammeka) - 14
2.-3. Reinhard Reimaa (Kalev) - 12
2.-3. Tanel Tamberg (Kalev) - 12

Enim pallikaotuseid:

1. Pavel Marin (Tulevik) - 20
2.-3. Aleksandr Ivanjušin (Trans) - 18
2.-3. Mihhail Slaštšjov (Tammeka) - 18

Parim tõrjeprotsent:

1.-3. Artur Kotenko (Levadia) - 100
1.-3. Aleksei Matrossov (Trans) - 100
1.-3. Marko Meerits (Kalju) - 100

Vooru kolm parimat InStati indeksi põhjal:

1. Rasmus Peetson (Levadia)
2. Andre Paju (Tammeka)
3. Brent Lepistu (Levadia)

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
TASKUHÄÄLINGU VÄRSKE OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Eesti klubidele langes sülle üle ootuste hea euroloos
EUROOPASSE!
EUROOPA LIIGA FINAALTURNIIR
Lukaku kukutas palli väravasse ja Leverkuseni välja  (United-Copenhagen lisaajale!)
TÄHTSAD JUTUD
ÜHE HOOG ÜLES, TEISE OMA MAHA
Luup peale | Natho meistriklassi varjutas kohtunike jäme eksimus, mille üle Trans võib õigustatult kuri olla
MEISTRITE LIIGA UUE HOOAJA LOOS
SILM PEALE!
Kristjan Kask: mul pole piisavalt palju väravaid, pean endalt rohkem nõudma ja rohkem lööma
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
1
1
43:11
43
2.
Nõmme Kalju FC
16
10
2
4
31:10
32
3.
Paide Linnameeskond
16
10
0
6
36:20
30
4.
Tallinna FCI Levadia
16
8
4
4
38:24
28
5.
Viljandi JK Tulevik
16
8
0
8
22:28
24
6.
Tartu JK Tammeka
16
4
5
7
16:25
17
7.
JK Narva Trans
16
4
4
8
18:25
16
8.
FC Kuressaare
16
4
3
9
15:29
15
9.
Tallinna JK Legion
16
3
4
9
9:23
13
10.
JK Tallinna Kalev
16
2
3
11
8:41
9
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 18.30 Hiiumaa - Keila (karikavõistlused)
  • K, 17.00 Eesti - Läti (naiste maavõistlus)
  • K, 19.00 Kalev - United (karikavõistlused)
  • N, 19.00 Tammeka U21 - Järve (Esiliiga)
  • R, 19.30 Tammeka - Flora (Premium liiga)
  • L, 14.00 Vaprus - Kalju (naiste meistriliiga)
  • L, 19.00 Tulevik - Paide (Premium liiga)
  • P, 19.00 Trans - Kalev (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
43
Nõmme Kalju FC
32
Paide Linnameeskond
30
Tallinna FCI Levadia
28
Viljandi JK Tulevik
24
Tartu JK Tammeka
17
JK Narva Trans
16
FC Kuressaare
15
Tallinna JK Legion
13
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK