4:0 juhtinud Lilleström langes kohutava mängulõpuga esiliigasse (0)

Joonas Tamm. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Joonas Tamme koduklubi Lilleström läks otsustavas üleminekumängus Kristiansandi Stardi vastu 4:0 juhtima, kuid langes Norra esiliigasse.

Kuni tänaseni augustikuust saadik võiduta olnud Lilleström läks kodusele korduskohtumisele vastu seisult 1:2.

Võõrustajad haarasid 4:0 eduseisu, aga külalised lõid viimasel veerandtunnil kolm väravat. Stardi jaoks oli 3:4 kaotus piisav selleks, et võõrsilväravate reegli abil kõrgliigasse tõusta.

Tamm ise täna vigastuse tõttu Lilleströmi aidata ei saanud. Laupäeval toimunud avakohtumises kuulus ta põhikoosseisu ja vahetati välja 88. minutil.

Huvitav on fakt, et treener Tom Nordlie langes samal hooajal kahe erineva klubiga liigast välja - enne kõrgliiga üleminekumängudel peatreeneri kohusetäitjana Lilleströmi juhendamist oli ta Skeidiga Norra esiliigast välja kukkunud.