Agyiri ulmevärav aitas vähemuses Levadial Flora võiduta jätta (vaata galeriid!) (10)

Premium liiga 16. voor viis sel hooajal juba neljandat korda vastamisi FCI Levadia ja FC Flora. Kui hooaega avanud superkarikafinaali võitis penaltitega Levadia, siis järgnenud karika- ja liigamängudes jäi peale Flora. Sedapuhku lepiti 1:1 viiki!

Flora asus 18. minutil juhtima, kui Ken Kallaste saatis Ernest Agyiri kohvile, andis terava madala tsenderduse värava ette, kust Martin Miller palli võrku suskas. 31. minutil läks Levadia seis täbaramaks, kui Milan Mitrovic kaotas just Millerile palli ning võttis ta seejärel toorelt maha, teenides punase kaardi.

Vähemuses pallimine ei löönud aga Levadiat verest välja, vaid endiselt püsiti kenasti mängus sees. Viigini jõuti lõpuks 57. minutil, kui Flora lohakast tegutsemist jõudis pall Agyirile, kes enda väljakupoolelt (!) mänguvahendi kõrge kaarega üle Karl-Romet Nõmme Flora väravasse saatis! Tõeline hooaja tabamuse kandidaat!

Järelejäänud matši jooksul otsisid mõlemad veel võiduväravat, ent kumbki selleni ei jõudnud, kuigi tõrjeid pidid tegema nii Karl Andre Vallner kui ka Nõmm ning eelnevalt kolisesid ka väravaraamid.

Viigiga lõppes nüüd Levadia kuuemänguline võiduseeria. Samas püsib Flora nüüd juba 30 matši järjest liigas kaotuseta. Levadia pole Florat suutnud Premium liigas võita juba 11 mängu järjest, viimati õnnestus see täpselt kolm aastat tagasi. Täna tehti seejuures kümnekesi väga kena sooritus, millest kolmeks punktiks siiski ei piisanud. Paremusega omavahelistes mängudes püsib Flora võrdsete punktidega tabelis Levadia ees liidrina.