Ancelotti: Vinicius tegi järjekordse sammu, et saada maailma parimaks (0)

Vinicius Juunior. Foto: Scanpix / Jose Jordan / AFP

Pühapäeval kohtusid Hispaania kõrgliiga raames Real Madrid ja Sevilla, kus paar minutit enne mängu lõppu tõi kodumeeskonnale kolm punkti nende ääreründaja Vinicius Juunior.

Külalised läksid juba 12. minutil juhtima, kui väravavõrku sahistas Rafa Mir. Real vastas 32. minutil, kui Karim Benzema lõi tänavuse La Liga hooaja 11. värava. Kolm minutit enne normaalaja lõppu viis Reali juhtima 21-aastane Brasiilia ääreründaja Vinicus ning seisuga 2:1 see kohtumine ka lõppes.

Pärast võidumängu jagus Reali peatreeneril Carlo Ancelottil oma ääreründaja osas palju kiidusõnu: "Täna näitas Vinicius sellist kvaliteeti, mida ta pole kunagi varem näidanud.

Ta tegi järjekordse sammu, et saada maailma parimaks mängijaks. Tähtis on, et Vinicius oleks igas mängus võimalikult keskendunud ja oma meeskonnale kasulik."

Brasiilia ääreründajast on tänavusel hooajal saanud Reali põhimees. "Ta on erakordne mängija, kelle jalgadetöö on väga eriline ja ta on oma koha välja teeninud.

Mind üllatab see, millise kvaliteediga ta Sevillale värava lõi. Ta on vastaste kaitsjatega üks ühele olukordades väga tugev mängija," sõnas Ancelotti.

Real Madrid jätkab Hispaania kõrgliiga tabelis 33 punktiga esikohal ning lähim jälitaja on linnarivaal Atletico, kellel on 29 silma. Reali järgmine mäng toimub 1. detsembril, kui võõrustatakse kodus Athletic Bilbaod.