Anier lõi Messi ja Suareze silme all Miami Interile värava (video!) (7)

Henri Anier. Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondise ründaja Henri Anier lõi Hong Kongi liiga tähtede võistkonna eest Lionel Messi koduklubile Miami Interile värava.

Uueks hooajaks valmistuv Miami Inter läks 40. minutil soomlase Robert Taylori tabamusest juhtima, aga juba kolm minutit hiljem Anier viigistas, kui sai keskkaitsjalt Tomas Avileselt karistusalas palli kätte, ajas end kukkumise järel kiirelt püsti ning saatis palli terava nurga alt tagumisse alanurka.

Teisel poolajal lõid Lawson Sunderland, Leonardo Campana ja Ryan Sailor siiski Miami 4:1 võidule.

Anier tegi kaasa esimese poolaja. Interi suurimad staarid põhikoosseisu ei kuulunud. Jordi Alba ja Sergio Busquets sekkusid vahetusest 62. minutil, Luis Suarez ning hiljuti säärelihase traumaga kimpus olnud Messi jäid aga terveks kohtumiseks varupingile.