Antonov jäi viimasel hetkel võidust ilma; Marin tegi Soomes debüüdi (0)

Rumeenia kõrgliigas sai ühe võidu ja kaotuse kõrvale esimese viigi kirja Ilja Antonovi koduklubi Hermannstadt, kui 1:1 viigistati Calarasiga.

Hermannstadt oli oma teises võidus enam kui kinni, sest veel 90. minutil oldi 1:0 ees. Siis sai täismängu kaasa teinud Ilja Antonov endale kirja kollase kaardi ja minuti pärast lõi Calarasi võistkond viigi tabloole.

Kolme vooru järel hoiab Hermannstadt tabelis 14 meeskonna konkurentsis nelja punktiga üheksandat kohta.

Eesti koondislaste Henrik Ojamaa ja Artur Pika koduklubi Legnica Miedz sai kirja oma hooaja teise kaotuse, kui 1:3 kaotati Zabrze Gornikule. Ojamaa sekkus 74. minutil vahetusest, Pikk jäi kogu kohtumiseks pingile.

16 meeskonna seas hoiab Miedz Poola kõrgliigas kolme punktiga 12. kohta.

Soome esiliigas sai oma debüüdi kirja Pavel Marin, kes Kokkola KPV eest kohe 90 minutit mängis, kui HJK reservmeeskonna Klubi 04-ga 1:1 viiki mängiti.

Tabelis hoiab Kokkola 27 punktiga kolmandat kohta, kaks mängu vähem pidanud HiFK on punkti kaugusel. Klubi 04 on 11 punktiga viimane.