Arsenal lõpetab hooaja tiitliteta (10)

Arsenal peab järjekordse hooaja tiitliteta lõpetama, sest halb nädal tipnes kaotusega FA karikasarjas Sunderlandi vastu.

Pärast 0:4 kaotust Milanile UEFA Meistrite Liigas, oli FA karikasari Arsenali ainus reaalne lootus sel hooajal midagi saavutada.

Laupäevane reis Sunderlandi tõmbas aga sellele lootusele kriipsu peale, sest halb esitus tõi neile teenitud 0:2 kaotuse ja kaheksandikfinaalis väljalangemise. Kieran Richardson viis Sunderlandi avapoolaja lõpus juhtima ning teisel poolajal lõi õnnetu Alex Oxlade-Chamberlain omavärava.

Küllaltki halb päev oli ka teisel Londoni klubil Chelseal, kes ei suutnud kodus Championshipi tiimi Birminghami alistada ning peab nüüd korduskohtumise pidama.

Chelsea - Birmingham 1:1 (0:1)
62. Sturridge - 21. Murphy

Realiseerimata penalti: 23. Mata (Chelsea)

(77.233.84.***)
Srry tõesti , et ma olen siin igale Arsenali alla kirjutanud kui palju ma armastan seda klubi.Mul on tõesti kahju Arsenalist , sest 5-6 aastat tagasi oli see klubi super n66d täiesti hale vaadata ja noh Sunderland mängis tõesti super mängu oli võimalus neil ka 3 või 4 lüüa nii, et jah edu Sunderlandile, ja muidugi Evertonile edu 2 sellist väiksemat klubi premierleaguest veerandfinaalis super
Omg!   •
Täiesti nõus hentsiga , aga ma arvan ka seda, et Arsenal neljandad kohta ei saa , sest kas chelsea,liverpool,newcastle tuleb lihtsalt sealt sellise hooga , et ei ole võimalust see on masendav mis selle klubiga toimub , aga kahju ka Chamberlainist õnnetu omavärav aga muidu tõesti edu Sunderlandile
Omg!   •
NottinghamLace   •
(93.185.242.***)
Kuule hents, ütle nüüd ausalt.. Sa natuke hale pole oma nende 3 kommentaariga? Suht hea feil samas! :DD
(78.28.84.***)
Ega jah hale ta on aga eks poiss väljendab oma emotsioone ja tundeid aga noh 1-he asjaga olen nõus , et Arsenal neljandad kohta ei saa see ei ole lihtsalt võimalik kui vaadata kuidas nad mängivad siis jah pole sõnu enam. Uut treenerit vaja kas Guardiola või Mourinho sobiks , sest noh wenger oma töö ära teinud n66d aeg teistel meestel aeg üle võta
to hale   •
Ära enam peale võta. Sa ei oska üldse varjata. Mis su vigastus on Hents ?
hents   •
Jummel tegin lihtsalt nalja selle Omg! värgiga srry kui halvasti välja kukkus.

SAKSAMAA JALKA
Memo | Kuressaare murdis viigineeduse ja lõi Unitedile ühe poolajaga neli väravat
ESILIIGA
Videokohtunik | Kalju pääses punasest, Floral jäi penalti saamata
Kihlveopettuste kohtuasi: oportuniteediga nõustus vaid üks ironiseeriv kohtualune
OLUKORD KURESSAARES
KUS ON PIIR?
Asendamatu täht või tehasetööline? Mitu Rodrit peab veel katki minema, et keegi kuulaks?
HIIU MÄNDIDE ALT
EBAÕNNESÕDUR
Sillamaa oli üks-ühele pääsemas, kuid sai värava asemel vigastuse ja valesti pandud kipsid
JUTUD LEIPZIGIST
RB Leipzigi talendijuhi soovitus Eestile: käige oma rada, aga noortele mängijatele peab vabadust andma!
EOK presidendikandidaat Kaljulaid: Team Estonia kõrvale loome pallimängualadele eraldi süsteemi