Artjunini karistuslöök päästis Levadiale viigi, Morelli jäi kuivale (0)

Artjom Artjunin. Foto: Gertrud Alatare

Paide Linnameeskond ja Tallinna Levadia tegid halliturniiril 1:1 viigi, värava lõid poolaegade lõpus kaitsjad.

Paide läks juhtima 44. minutil, kui täpne oli Joosep Juha. Artjom Artjunin viigistas 85. minutil, keerutades ilusa karistuslöögi posti kõrvale.

Levadia testitav ründaja Joao Morelli tegi kaasa terve kohtumise, kuid ei suutnud Paide väravavahte üle mängida. Seitsmendal minutil pääses ta Andre Frolovi pallikaotuse järel puhtalt üks-ühele, aga Sten-Marten Vahi tõrjus tema löögi jalaga. Teise poolaja algul tõrjus tema lähilöögid Magnus Karofeld.

Paide särgis käis uue nimena väljakul noortekoondise poolkaitsja Kristofer Kartau, kes mängis eelmisel aastal Nõmme Kalju U21 eest.