Augur/Enemat tuli kolmeaastase vaheaja järel karikavõitjaks (0)

Foto: Beach Soccer Estonia Facebook

Laupäeval mängiti Nõmme Spordikeskuses Eesti rannajalgpalli karikavõistlused.

Augustis Eesti meistriks kroonitud BSC Thunder/Häcker pääses ilma mänguta poolfinaali, kuid kaotas seal kolmekordsele Eesti karikavõitjale ja meistrile Augur/Enematile.

Teine finalist Saue JK oli esimestes ringides üle olnud Ärilaenust ja Türist. Finaalis olid ohjad algusest peale Augur/Enemati käes, kes teenis lõpuks skooriga 10:5 oma esimese karikavõidu pärast 2016. aastat.

Veerandfinaalid:

REKLAAM

Chromtex - BSC Thunder/Häcker - loobumisvõit Thunder/Häckerile

Saue JK - Santeh 6:4

BSC Türi - Ärilaen 4:4 - penaltitega võitis Türi

SK Augur/Enemat - Nõmme BSC Olybet 5:5 - lisaajal Augur võitis 6:5

Poolfinaalid:

BSC Türi - Saue JK 5:6

SK Augur/Enemat - BSC Thunder/Häcker 8:4

Finaal:

Saue JK - SK Augur/Enemat 5:10

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Leedu dessant tulekul? Nii Paidel kui Kaljul on võimalik Euroopa liigas Leedu satsiga vastamisi minna; Levadiat ähvardatakse Sloveeniaga  (õhus on Flora ja Purje kohtumine!)
ÜHE HOOG ÜLES, TEISE OMA MAHA
Luup peale | Natho meistriklassi varjutas kohtunike jäme eksimus, mille üle Trans võib õigustatult kuri olla
MEISTRITE LIIGA UUE HOOAJA LOOS
PREMIUM LIIGA PÜHAPÄEV
SILM PEALE!
Kristjan Kask: mul pole piisavalt palju väravaid, pean endalt rohkem nõudma ja rohkem lööma
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
1
1
43:11
43
2.
Nõmme Kalju FC
16
10
2
4
31:10
32
3.
Paide Linnameeskond
16
10
0
6
36:20
30
4.
Tallinna FCI Levadia
16
8
4
4
38:24
28
5.
Viljandi JK Tulevik
16
8
0
8
22:28
24
6.
Tartu JK Tammeka
16
4
5
7
16:25
17
7.
JK Narva Trans
16
4
4
8
18:25
16
8.
FC Kuressaare
16
4
3
9
15:29
15
9.
Tallinna JK Legion
16
3
4
9
9:23
13
10.
JK Tallinna Kalev
16
2
3
11
8:41
9
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 18.30 Hiiumaa - Keila (karikavõistlused)
  • K, 17.00 Eesti - Läti (naiste maavõistlus)
  • K, 19.00 Kalev - United (karikavõistlused)
  • N, 19.00 Tammeka U21 - Järve (Esiliiga)
  • R, 19.30 Tammeka - Flora (Premium liiga)
  • L, 14.00 Vaprus - Kalju (naiste meistriliiga)
  • L, 19.00 Tulevik - Paide (Premium liiga)
  • P, 19.00 Trans - Kalev (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
43
Nõmme Kalju FC
32
Paide Linnameeskond
30
Tallinna FCI Levadia
28
Viljandi JK Tulevik
24
Tartu JK Tammeka
17
JK Narva Trans
16
FC Kuressaare
15
Tallinna JK Legion
13
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK