Bayern sai ülesandega läbi häda hakkama, aga teised tipud mitte (täiendatud) (0)

Saksamaa kõrgliiga 23. voor pakkus laupäeval mitmeid üllatusi. Müncheni Bayern sai kolm punkti tabelisse juurde ja asub ajutiselt Dortmundi Borussiaga ühel pulgal. Lähirivaal Mönchengladbachi Borussia ja Meistrite liiga kaheksandikfinalist Schalke pidid aga kibeda kaotuse alla neelama.

Teisipäeval Liverpooliga kohtunud Bayern suutis ka nüüd Berliini Hertha nulli peal hoida, kuid erinevalt Inglismaal toimunust tehti skoori. 62. minutil teeniti nurgalöök ning palli suunas võrku Javi Martinez. Hispaanlase tabamus jäi mängu ainsaks, kuigi Hertha pidi Karim Rekiki punase kaardi tõttu viimastel minutitel tegutsema vähemuses.

Tugevat hooaega tegev Mönchengladbachi Borussia toodi enda koduväljakul Wolfsburgi poolt maa peale tagasi. Tabelis paari koha võrra tagapool asuv Wolfsburg läks Yannick Gerhardti väravast poolajaks 1:0 ette ja Admir Mehmedi abiga teeniti kindel 3:0 võit.

Kolmapäeval Inglismaa valitsevale meistrile Manchester Cityle tugevat vastupanu osutanud ja 2:3 kaotuse vastu võtnud Schalke hävis nüüd Mainzi vastu totaalselt. Poolaeg kaotati küll 0:1, aga Austria ründaja Karim Onisiwo kahe tabamuse toel võttis kodumeeskond 3:0 võidu.

Freiburg küttis Augsburgile veelgi kuumema sauna, kui saadi koguni 5:1 võit. Lisaks jäid külalised üleminutitel ka kümnekesi.

Laupäevases viimases mängus oli Düsseldorfi Fortuna 2:1 parem Nürnbergist. Ka siin pidi kohtunik taskust punase kaardi välja tõmbama.

Müncheni Bayern - Berliini Hertha 1:0 (0:0)