City või Chelsea - kes võidab Meistrite liiga?

Juba sel laupäeval saab selgeks tänavune Meistrite liiga tšempion, kui kell 22.00 panevad Estádio do Dragãol palli mängu kaks Inglismaa suurklubi Manchester City ja Londoni Chelsea. Mida antud mängust oodata ning keda pidada suure finaali favoriidiks?

Koefitsiente vaadates astub kohtumisele kerge favoriidikoormaga vastu Manchester City, kelle võidukoefitsient on Coolbetis hetkel 1.94. Viigile panustades on võimalik raha tagasi saada 3,45-kordselt ning Chelsea võidu tõenäosust hinnatakse praegu koefitsiendiga 4.47. Cityt paistavad eelistavat ka Coolbeti kliendid, kellest 75% on praeguse seisuga teinud panuse just Manchesteri klubile.

Üheks põhjuseks, miks koefitsiendid Pep Guardiola juhendatavate poole kalduvad, on kahtlemata City võimas minek tänavuses Premier League'is, kus lõpuks tiitlit võites Chelseat 19 punktiga edestati. Teisalt on kaks viimast omavahelist mängu enda kasuks suutnud pöörata just Chelsea.

17. aprillil suudeti City skooriga 1:0 üle mängida FA Cupi poolfinaalis, võidumaitset said Thomas Tucheli mehed tunda ka 8. mail, kui Manchesteri sinine klubi võõral väljakul tänu Marcos Alonso 90+2. minuti väravale 2:1 alistati.

Lõppude lõpuks on Meistrite liiga finaali näol tegu aga ühe mänguga, kus varasemad saavutused ja tulemused suurt ei loe. Selge on see, et kvaliteeti jagub mõlemasse tiimi ohtralt - laupäeval saab Portos otsustavaks see, kes just eesootavaks 90 või potentsiaalselt ka 120 minutiks paremini ette valmistuda ja meelestuda suudab.

Praegusel koroonaviiruse ajastul, kus suurem osa hooajast mängiti tühjade tribüünide ees, lisab finaalile kahtlemata vürtsi ka asjaolu, et staadionile on laupäeval lubatud 16 500 pealtvaatajat ehk 33% tribüünide täituvusest. Mõlemad finalistid said oma fännidele välja jagada 6000 piletit. Kes Meistrite liiga karikaga toetajate ees rõõmustada saab, selgubki juba laupäeva õhtul!

Meistrite liiga eripakkumised ja finaali superkoefitsient

Et Meistrite liigale kaasaelamine veelgi põnevamaks teha, on Coolbet välja tulnud ka mitme ahvatleva pakkumisega. Nimelt pakume me kõikidele uutele klientidele Meistrite liiga superkoefitsienti, kus mõlema tiimi võidukoefitsient on koguni 35.0!

Lisaks toimub Coolbeti keskkonnas Meistrite liiga finaali tasuta ennustus, kus esimest väravalööjat ja minutit ennustades on sul võimalik võita koguni 10 000€! Põnevust saad mängule lisada ka live-panusega, kus Meistrite liiga finaalile panustades teenid EM-finaalturniiriks riskivaba panuse. Põnevaid pakkumisi leiad Coolbeti keskkonnast veelgi - kõikide kampaaniate ja boonustega saad lähemalt tutvuda siin.