Cosmos ja Viimsi lustisid, Rummu näppas napi võidu (0)

Coolbet saaliliiga neljandas voorus näitasid klassi Viimsi Smsraha ja Tallinna Cosmos, võttes suureskoorilise võidu. Palju väravaid löödi ka Rummu Dünamo ja Kohila duellis, ent seal jäi kodumeeskond kõige napimalt peale.

Cosmos võitis võõrsil Tartu Maksimum Welco vastu avapoolaja 5:1, lubas vastased küll teisel poolajal korraks kahe värava kaugusele, ent vormistas siis kindlalt lõppseisu. Neli korda oli täpne Nikita Tšernei, kahe tabamusega toetas teda Marek Naal.

Viimsi Smsraha otsustas kodusaalis Ravensi vastu mängu saatuse ära juba esimese poolajaga, lõpuks kanti kolm väravat Viktor Kravtsovi arvele. Rummu Dünamo läks Kohila vastu ette, jäi siis ise kaotusseisu, pääses aga poolajapausiks uuesti ette ja hoidis edu teisel poolajal, kirjutades tabelisse esimese võidu.

Liigatabelis jätkavad täiseduga nii Cosmos kui ka Viimsi, ent esimesel on peetud neli ja teisel kolm kohtumist. Omavahel minnakse vastamisi 19. detsembril, võõrustaja rollis on Cosmos.

Protokollid:

22. novembril kell 19.30 Nõo Spordihoones

Tartu Maksimum Welco - Tallinna FC Cosmos 4:9 (1:5)
10. Rasmus Alles, 27., 33. Priit Peedo, 31. Rain Näkk - 5., 21., 33., 39. Nikita Tšernei, 16. Maksim Babjak, 17. Mark Ivanov, 17., 20. Marek Naal, 36. Andrei Aleksejev

Hoiatused: 35. Boriss Šipunov, 40. Maksim Babjak
Pealtvaatajaid: 6
Kohtunikud: Kristjan Kattus, Siim Suurmets
3. kohtunik: Andrus Õun

Welco: Edgar Leht, Reimo Austa, Priit Peedo, Maksim Mitrofanov, Eero Pärn.
Varus: Rasmus Alles, Raul Juur, Rain Näkk

Cosmos: Vadim Beljakov, Juri Amosov, Maksim Babjak, Nikita Tšernei, Jevgeni Skamnitski.
Varus: Mark Ivanov, Artur Tukmatšov, Juri Pronin, Andrei Aleksejev, Marek Naal.

21. novembril kell 18.30 Viimsi kooli spordikompleksis

Viimsi FC Smsraha - Ravens Futsal Ares Security 8:0 (6:0)
8. Oleksandr Sorokin, 8. Artur Makarov, 9., 13., 20. Viktor Kravtsov, 17. Aleksei Titenok, 25. Oleksii Fetko, 33. Artur Bõstrov

Hoiatused: -
Pealtvaatajaid:
Kohtunikud: Grigori Ošomkov, Jagnar Jakobson
3. kohtunik: Kristjan Lukk

Viimsi: Mark Boskin, Jevgeni Merkurjev, Ervin Stüf, Artur Bõstrov, Edwin Stüf.
Varus: Alex Renin, Aleksei Titenok, Oleksii Fetko, Viktor Kravtsov, Artur Makarov, Ervin Guzek, Oleksandr Sorokin.

Ravens: Ville Tüve, Aleksandr Pruttšenko, Temari Nuuma, Raul Rebane, Juhan Kondike.
Varus: Jan Mihkel Leetsaar, Kenn Laas, Mikk Laas, Kristo Pahla, Andre Varusk, Karl Sassian, Mihkel Lõhe.

21. novembril kell 14.00 Kohila Spordihoones

Rummu Dünamo - JK Kohila 5:4 (3:2)
3. Vladimir Ivanuško, 18. Valeri Mihhailov, 19. Stanislav Hmeljov, 26. Deniss Hmeljov, 29. Raido Luhaorg - 9. Taavi Aus, 9. Radek Valdre, 26. Rauno Kald, 37. pen. Madis Rajando

Hoiatused: 31. Vitali Borovikov, 36. Raido Luhaorg, 37. Stanislav Hmeljov - 19. Radek Valdre
Pealtvaatajaid: 56
Kohtunikud: Ago Kärtmann, Andres Jahimaa
3. kohtunik: Andrei Brõtkin

Dünamo: Aleksandr Kalinin, Stanislav Hmeljov, Deniss Hmeljov, Dmitri Sui, Arseni Hmeljov.
Varus: Jegor Portjankin, Raido Luhaorg, Vladimir Ivanuško, Vitali Borovikov, Valeri Mihhailov, Aleksandr Seppago.

Kohila: Mario Kuum, Martin Heinaru, Jaan-Kristjan Kaalma, Sander Kõva, Radek Valdre.
Varus: Juri Kuznetsov, Taavi Aus, Madis Rajando, Madis Nurmik, Tanel Oeselg, Sten Mattias Oksaar, Rauno Kald, Georg Markus Tammverk.

1. Tallinna FC Cosmos            4  4 0 0  31:10   12
2. Viimsi FC Smsraha             3  3 0 0   27:5    9
3. Narva United FC               2  2 0 0   10:4    6
4. Npm Silmet FC Sillamäe        3  2 0 1  25:23    6
5. Ravens Futsal Ares Security   3  1 0 2   9:16    3
6. Rummu Dünamo                  4  1 0 3  16:38    3
7. JK Kohila                     4  0 0 4  12:19    0
8. Tartu Maksimum Welco          2  0 0 2   9:19    0