Duublite lahing Esiliigas: Paide murdis Levadia seitsme minutiga (Šapovalov lõi Tulevikule kaks, galerii!) (2)

Paide Linnameeskond sai Esiliiga kolmandas voorus kolmeväravalise võidu, kui duubelmeeskondade lahingus alistati Tallinna Levadia.

Paide otsustas koduväljakul mängu saatuse teisel poolajal, kui seitsme minutiga sahistati Levadia vastu kolm korda: Kristofer Piht avas 60. minutil skoori ning Ebrima Singhateh lõi 62. teise ja 67. minutil kolmanda värava. Hooaja neljanda ja viienda värava löönud Singhateh kerkis Esiliiga väravalööjate edetabelis liidrikohale.

Tallinna Flora duubelmeeskond sai koduväljakul 3:0 jagu Viljandi Tulevikust, kui kaheksandal minutil skooris Andreas Kiivit ja teisel poolajal lisas kaks väravat Aleksandr Šapovalov.

Kolme vooru järel on kuus punkti Harju Laagril, Flora duublil ja Paide duublil. Ainus kaotuseta meeskond on neljandal kohal asuv Nõmme United, kes võitnud ühe ja viigistanud kaks matši. Levadia duubel ja Ida-Virumaa Alliance on pidanud kaks kohtumist.