Eesti langes standardolukordadest (20)

Eesti koondis pidas esmaspäeva õhtul oma kolmanda MM-valikmängu, kui kodus kaotati Kreekale 0:2.

Kreeka asus juba teisel minutil nurgalöögi järel juhtima ning lõi 61. minutil otse karistuslöögist oma teise värava.

10. oktoobril kell 21.45 A. Le Coq Arenal (Asula 4c, Tallinn)

Äärekohtunikud: Istvan Norbert Albert, Peter Berettyan
Neljas kohtunik: Sándor Andó-Szabó (kõik Ungari)

Eesti: Mihkel Aksalu, Taijo Teniste (31. Gert Kams), Nikita Baranov, Ragnar Klavan, Ken Kallaste, Karol Mets, Aleksandr Dmitrijev (80. Sergei Mošnikov), Pavel Marin, Siim Luts (69. Ats Purje), Konstantin Vassiljev, Sergei Zenjov.
Varus: Andreas Vaikla, Pavel Londak, Tarmo Neemelo, Artur Pikk, Mattias Käit, Dmitri Kruglov, Henri Anier, Ats Purje, Henrik Ojamaa, Joonas Tamm, Gert Kams, Sergei Mošnikov.

Kreeka: Orestis Karnezis, Giannis Maniatis (87. Alexandros Tziolis), Kostas Manolas, Kyriakos Papadopoulos, Nikos Karelis, Kostas Mitroglou, Tasos Bakasetas, Vasilis Torosidis (18. Marios Oikonomou), Petros Mantalos, Sokratis Papastathopoulos (7. Panagiotis Tachtsidis), Kostas Stafylidis.
Varus: Stefanos Kapino, Panagiotis Glykos, Alexandros Tziolis, Thanos Petsos, Apostolos Vellios, Yannis Gianniotas, Panagiotis Tachtsidis, José Holebas, Marios Oikonomou.

(194.150.65.***)
Jobi oled peast w????? Eesti mangib vaga hasti!! Ma pole joudnud uhte õlutki àra juua
Kassai 2.0   •
(130.234.110.***)
Ungari kohtunikud on natuke imelikud. Teniste retisiti ära ja mõhkugi. Ja siis meretuule tõttu maha kukunud kreeklased saavad karistuslööke .... kus aga soovivad. Bravo!
ahah   •
(37.157.99.***)
Tra ma ei saa aru, kõige selle hea ründamise juures, tuleb esimene löögimoodi suss raamidesse 39 minutil. Metsikud tsenderdused ja mitte ühtegi pole suudetud õhus võita, või tuleb see pall sinna kus kedagi pole.
lex   •
meelde jääb tulemus
kui mitte mäng
see kes arvab
et eesti mängib väga hästi!
kui eesti täna kaotab,
siis ülejaanud mängud -on juba lihtsalt valmistumine EURO 2020!
papadolupulus   •
(2001:7d0:8986:a080:8cc.***)
kreeka meeskond mängib nagu made in china
reim   •
(88.196.23.***)
Jàrgmine koos seis panen ainult eesti liiga poisid ja no vùrtsiks paar kolmanda liiga kàpardit. Mònusa amatòòr satsi saan vàljakule lykatud!!!
Vennasrahvas   •
X   •
(146.255.183.***)
Eestil pole enam sellist ründajat nagu olid Oper või Zelinski!!! Milleks see Purje ûldse mängu pandi??? Mingi blond munnnn kes ei suuda vabalt peaga nurka lükata,ülejäänud aja on kotte näppinud platsil!!! Neemelo oleks sealt kääridega risti löònud. Üldse vahetustega nii mööda täna. Ainuke positiivne on et Eesti hoiab palli ja ründab,aga kui pole meest kes ära lòöks pole väravaid
Bordeaux   •
(85.253.179.***)
Marini asemel oleks ehk Ojamaa voi Käit pidanud mangima. Marin on tubli poiss ja andis endast koik, aga selistes mangudes on vaja välismaa liiga pallurit.
AndySelva   •
(90.190.231.***)
Küprose pistame kotti, jätkata ründavas vaimus!
Trege   •
(194.204.28.***)
Luts parim, Marin siteim
Reim   •
(80.235.113.***)
Okei, täna Reim oma vahetustega kergelt öeldes feilis, aga okei teine mäng alles. Sellest igaüks arvab ise, mis tahab, kuid enda kohapealt jäi silma see, et mäng päriselt tõmbas kaasa, mida pole olnud tükk aega, eriti veel vaadates asja olu, et pidin vaatama kodus telekast ja siiski ei saa magama jääda vähemalt tund veel, sest olen mängus sees nagu oleksin olnud staadionil. Kuradima hea vahetus oli Reimi toomine! respekt!
(91.131.183.***)
Tulemus tulemuseks aga üle pika aja oli näha kuttide silmades sädet ja tahet. Võideldi, hoiti palli, tekitati olukordi, oldi loovad - ainult jäi puudu see pagana värav.. Siiski oli nauditav mäng ja oli taas tore olla Eesti fänn üle tüki aja
I   •
(85.253.136.***)
Marin oli kuidagi väga koba, ilmselt Ojamaa oleks palju rohkem teravust ja täpsust pakkunud sealt poolt, hoolimata ta väravateta needusest. Dmitrijev jäi ka kauaks sisse oli juba üsna närviline enne seda Kreeka teise värava olukorda. Mäng ise oli lubav, natuke jäi õnnest ja Käidist puudu, ehk polnud seda meest, kes need kohustuslikud olukorrad seal vastaste väravaall oleks ära realiseerinud. Belgias ilmselt tuleb väga raske mäng aga Küprose, Gibraltari ja Kreeka käest võib veel mõne punkti saada. Ehk Klavan annab Reimile ka mõned Kloppi stiilinäited...
Ggf   •
Varust toodi need keda ei kujutanud ette ka et voiks panna mangu pooret tegema.kamsi ja mosnikovi aar oli kurvalt saamatu. Otsustusjulgust ja oskusi puudu. Teisel aarel luts super, kallastega kyll kokkumang halb ja seda kallaste kaheldavast platsinagemisest. Vassiljev jooksis ribadeks end ja oli kurb et ta pidi mamgima mitte parimate voimalike meestega vaid kamside ja marinitega. Ja loomulikult jaidvahetused hiljaks. Kui teise poolaja keskel kaob igasugune flow ara ja 15 minti mannetut kobamist ja juba plataile tulnud vanaemad raagivad et kas vahetusi ei tulegi, mingit sartsu oleks vaja, siis oled cahetustega hiljaks jaanud. Kaotus laheb peatreeneri arvele...
Ramon   •
(84.50.124.***)
Koosseisu valiku osas annab küll nuriseda.
Milleks muuta, kui asi toimis? (Saaks veel aru, et 1-2 meest).
Ojamaa terve kohtumise pingil :S
nii   •
(85.253.10.***)
Ojamaa Eredivise mehena siis kahe mängu peale ca 25 minutit, Marin 90 minutit - miks? Eriti arvestades Marini esitust.
Kät lööb kaks väravat ja järgmine mäng 90 min pingil - miks?
Ma tõesti ei suuda ühtegu loogilist põhjendust leida. Mängu toodi päästma keskvälja mees Mošnikov lõpus, tavaliselt tuuakse puhtaid ründajaid?