Eesti U21 koondis kohtub täna võõrsil Poolaga (0)

Foto: Liisi Troska

Täna Eesti aja järgi kell 19.00 kohtub Eesti U21 koondis võõrsil Białystokis Poolaga. Eesti meeskond lendas EM-valikmängule 20 mängijaga.

Kokkuleppel klubiga naases oma meeskonna (Kieli Holsten, Saksamaa) juurde Markkus Seppik, lisaks sai treeningul vigastada Rasmus Saar. Kolmest väravavahist osutusid kaheks valituks Karl-Romet Nõmm ja Ingmar Krister Paplavskis, mis tähendas sel korral Karl Andre Vallneri laagri lõppu.

Meie U21 koondis alustas valiksarja möödunud nädalal kodus 0:4 kaotusega Bulgaariale. Poola võitis oma esimeses mängus 1:0 Lätit. Meie valikgruppi kuuluvad veel Venemaa ja Serbia, kelle omavaheline avavooru matš lõppes Venemaa 1:0 võiduga.

Eesti U21 koondis:

Väravavahid
Karl-Romet Nõmm (04.01.1998) – Viljandi JK Tulevik
Ingmar Krister Paplavskis (17.05.1999) – Viljandi JK Tulevik (laenul FC Florast)

Kaitsjad
Henri Järvelaid (11.12.1998) – Tallinna FC Flora
Kristjan Pelt (12.07.2001) – Paide Linnameeskond
Marko Lipp (19.03.1999) – Tallinna FCI Levadia
Alex Roosalu (04.05.1999) – Viljandi JK Tulevik (laenul FC Levadiast)
Markkus Seppik (16.04.2001) – Holstein Kiel (GER, laenul FC Florast)
Mark Edur (11.12.1998) – Viljandi JK Tulevik
Mairo Miil (15.02.2000) – FC Kuressaare
Rasmus Saar (02.03.2000) – FC Kuressaare

Poolkaitsjad ja ründajad
Markus Poom (27.02.1999) – Tallinna FC Flora
Reinhard Reimaa (12.11.1998) – JK Tallinna Kalev
Kaarel Usta (03.11.1999) – MYPa (FIN)
Raimond Eino (15.02.2000) – FC Nõmme United
Ander Ott Valge (20.10.1998) – Paide Linnameeskond
Henri Välja (04.11.2001) – Paide Linnameeskond
Kristofer Piht (24.04.2001) – Paide Linnameeskond
Markus Soomets (02.03.2000) – Tartu JK Tammeka
Sten Reinkort (29.04.1998) – Tartu JK Tammeka
Artur Uljanov (25.03.1999) – Tartu JK Tammeka
Mihkel Järviste (28.05.2000) – Tartu JK Tammeka
Kristjan Kask (05.07.1999) – Viljandi JK Tulevik

Peatreener: Igor Prins
Abitreener: Ats Sillaste
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Arst: Timo Rahnel
Füsioterapeudid: Lauri Ott, Sten Ütsmüts
Mänedžer: Ljubov Lobõševa 

Poola U21 koondis:

Väravavahid
Kamil Grabara (08.01.1999) – Huddersfield Town (ENG)
Marcin Bulka (04.10.1999) – Paris Saint-Germain (FRA)
Radoslaw Majecki (26.11.1999) – Varssavi Legia 

Kaitsjad
Kamil Pestka (22.08.1998) – Cracovia
Jakub Bednarsžuk (02.01.1999) – FC St. Pauli (GER)
Karol Fila (13.06.1998) – Gdanski Lechia 
Adrian Gryszkiewicz (13.12.1999) – Zabrze Gornik
Jan Sobocinski (20.03.1999) – Lodži LKS
Sebastian Walukiewicz (05.04.1998) – Cagliari (ITA)
Przemyslaw Wisniewski (21.07.1998) – Zabrze Gornik 

Poolkaitsjad
Przemyslaw Placheta (23.03.1998) – Wrcolawi Slask 
Maciej Ambrosiewicz (24.05.1998) – Plocki Wisla
Mateusz Bogusz (22.08.2001) – Leeds United (ENG)
Patryk Dziczek (25.02.2000) – Salernitana (ITA)
Kamil Jožwiak (22.04.1998) – Poznani Lech 
Marcin Listkowski (10.02.1998) – Szczecini Pogon
Daniel Šcišlak (13.03.2000) – Zabrze Gornik 
Milosz Szczepanski (22.03.1998) – Czestochowa Rakow 

Ründajad
Patryk Klimala (05.08.1998) – Bialystoki Jagiellonia 
Bartosz Bida (21.02.2001) – Bialystoki Jagiellonia 
Patryk Szysz (01.04.1998) – Lubini Zaglebie 

Peatreener: Czesław Michniewicz

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Õhukuningas Ronaldo röövis võimalusi raisanud Romalt Totti sünnipäevakingi
HIIGLASED HÄDAS
TAMMEKALE HÄDA, LEGIONILE +3
KALJULE KOLM JUURDE
Luup peale | Kalju mängis tulega, aga sai avapoolaja järel surmkindlana tundunud võidu ikkagi kätte  (galerii!)
HUVITAVAT
SILM JA KÕRV PEALE!
Mikker külge! 90 minutit luubi all olnud Koppel: kui mäng hakkab, siis ma olen väga-väga siniste prillidega
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
18
1
1
54:14
55
2.
Paide Linnameeskond
21
15
0
6
54:24
45
3.
Nõmme Kalju FC
21
13
3
5
41:13
42
4.
Tallinna FCI Levadia
21
12
5
4
53:28
41
5.
Viljandi JK Tulevik
21
9
1
11
26:37
28
6.
Tartu JK Tammeka
22
6
6
10
23:35
24
7.
JK Narva Trans
22
5
5
12
21:33
20
8.
Tallinna JK Legion
22
5
5
12
17:37
20
9.
FC Kuressaare
22
4
7
11
21:43
19
10.
JK Tallinna Kalev
22
2
3
17
11:57
9
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 19.00 Welco  - Kuressaare (karikavõistlused)
  • K, 19.00 Kalju - Tulevik (Premium liiga)
  • N, 19.00 PJK - Elva (Esiliiga)
  • L, 16.00 Kuressaare - Kalev (Premium liiga)
  • P, 13.00 Flora - Tulevik (Premium liiga)
  • P, 13.00 Kalju - Legion (Premium liiga)
  • P, 16.00 Flora - Saku (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
55
Paide Linnameeskond
45
Nõmme Kalju FC
42
Tallinna FCI Levadia
41
Viljandi JK Tulevik
28
Tartu JK Tammeka
24
JK Narva Trans
20
Tallinna JK Legion
20
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK