Esimesed koosseisud: Kaimar Saag esindab Aastalõputurniiril oma kodulinna (2)

Foto: B36 Torshavn Facebook

Esimesed kuus meeskonda on homme ja ülehomme peetavaks Premium liiga Aastalõputurniiriks oma esialgsed koosseisud avaldanud.

Viljandi Tuleviku ridades võib nädalavahetusel mängimas näha tänavusel hooajal Fääri saarte kõrgliigas pallinud Kaimar Saagi (30). Uutest nimedest on Tuleviku eest mängimas veel FCI Levadia U21 äärekaitsja Mark Edur (20).

Eelmisel hooajal Flora U21 meeskonnas mänginud väravavaht Kristen Lapa (18) esindab Aastalõputurniiril FC Kuressaaret. 

Soccernet.ee teeb turniirist mõlemal päeval tekstipõhise LIVE-ülekande.

REKLAAM

Koosseisud:

Koosseisud ei ole lõplikud, meeskonnad saavad muudatusi teha kuni turniiri alguseni.

FC Elva: Arvo Käkk (vv), Henri Härm, Andris Altsaar, Karl Bussov, Tarmo Kerro, Kaarel Tinn, Ats Joandi, Markus Lokk, Karl Kruus (vv), Paul-Feliks Frei, Deniss Samoilov, Martin Thomson, Jürgen Kuresoo, Mihkel Kuresoo, Veiko Maidla, Tarvo Timm, Naatan Siimeon Tamm, Remi Kõivik.

Treener: Veiko Haan.

JK Tallinna Kalev: Karl Andre Vallner (vv), Steve Kingue, Kaspar Laur, Kenert Anniste, Daniil Sõtšugov, Mark Petrov, Ioan Jakovlev, Reinhard Reimaa, Deniss Maksimenko, Mikk Kruusalu, Brandon Bachmann, Stiven Raider (vv).

Treener: Aleksandr Dmitrijev.

Pärnu JK Vaprus: Hendrik Vainu (vv), Kaspar Tilga, Magnus Villota, Uku Kõrre, Tõnis Vihmoja, Rocco Mõtt, Robyn Hallmere, Enrico Veensalu, Karl Anton Sõerde, Artur Šalda, Ronaldo Tiismaa, Rene Prans, Rasmus Ilves, Robin Limberg, Reno Mark, Georg Grahv, Kristen Saarts, Ander Paabut, Raido Ott (vv).

Treenerid: Kalev Pajula ja Taavi Midenbritt.

Viljandi JK Tulevik: Ergo Hünerson (vv), Andreas Kallaste (vv), Janar Õunap, Illimar Loigo, Gustav-Hendrik Seeder, Herbert Velleste, Siim Saar, Kristjan Kask, Tanel Lang, Rasmus Alles, Arlet Hunt, Kristen Kähr, Kaimar Saag, Rainer Rüütel, Rainer Peips, Karl Rudolf Org, Mark Edur.

Treener: Sander Post.

Tallinna FC Flora: Richard Aland (vv), Märten Kuusk, Vlasi Sinjavski, Daniel Tuhkanen, Henrik Pürg, Joonas Soomre, Henri Järvelaid, Marco Lukka, Markus Poom, Joseph Saliste, Erik Sorga, Artjom Jermatšenko, Markkus Seppik, Ralf-Sander Suvinõmm, Pavel Dõmov, Herol Riiberg, Magnus Karofeld (vv), Rasmus Saar, Michael Lilander. 

Treener: Jürgen Henn.

FC Kuressaare: Eerik Poopuu, Kristjan Moorats, Sander Seeman, Roland Kütt (vv), Maarek Suursaar, Oliver Rass, Sten Penzev, Miikael Tuus, Mairo Miil, Amor Luup, Sander Viira, Sander Laht, Karmo Paju, Märten Opp, Elari Valmas, Kristen Lapa (vv).

Treener: Jan Važinski.

Kommentaarid

Vaata   •  
(90.191.172.***)
Üks flora vend on 7a vana.
Juss   •  
(37.157.98.***)
Saag ütles et liitub poolelt turnalt, eilsest pohmar...

Sisene
LÄHEB JÄLLE LAHTI!
Su nägu kõlab tuttavalt
108 päeva pärast Liverpooli triumfi Madridis lüüakse Meistrite liigas pall jälle mängu. Uus hooaeg, uued unistused. 
MEISTRITE LIIGA
TEISIPÄEVASED TULISED HEITLUSED
TASKUHÄÄLINGU UUS OSA
Pikk ette (ja ise järele) | KTM-käki puhul kohtunike tanki lükkamine pole õiglane
PÕNEVAT
Šapovalovi kaks väravat aitasid Freiburgil võiduarve avada
KURIOOSUM MAARDUS
Eesti tippkohtunik eksis KTM-reegli kontrollimisega, Maardu pääseb tehnilisest kaotusest
LEVADIA JA ROGICI TEED LÄKSID LAHKU
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
27
21
3
3
74:17
66
2.
Tallinna FCI Levadia
28
20
4
4
86:23
64
3.
Paide Linnameeskond
28
18
5
5
62:21
59
4.
Nõmme Kalju FC
26
14
10
2
50:26
52
5.
Tartu JK Tammeka
28
10
6
12
40:44
36
6.
JK Narva Trans
28
8
9
11
44:42
33
7.
Viljandi JK Tulevik
27
5
7
15
29:51
22
8.
JK Tallinna Kalev
27
4
5
18
18:70
17
9.
FC Kuressaare
28
4
5
19
17:67
17
10.
Maardu Linnameeskond
27
4
4
19
21:80
16
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • N, 19.00 Tammeka U21 - JK Järve (Esiliiga)
  • R, 19.00 Portugal U17 - Eesti U17 (sõprusturniir)
  • L, 13.00 Paide - Tulevik (Premium liiga)
  • P, 13.00 Kuressaare - Maardu (Premium liiga)
  • P, 17.00 Eesti U17 - Sloveenia U17 (sõprusturniir)
  • KÕIK näidatud mängud on siin!
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
66
Tallinna FCI Levadia
64
Paide Linnameeskond
59
Nõmme Kalju FC
52
Tartu JK Tammeka
36
JK Narva Trans
33
Viljandi JK Tulevik
22
JK Tallinna Kalev
17
FC Kuressaare
17
Maardu Linnameeskond
16
PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK