Flora alustab uut karikahooaega võõrsil Pärnu vastu (0)

Foto: Brit Maria Tael

Täna loositi A. Le Coq Arenal lisaks Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaalpaaridele ka teise ringi ehk 1/32-finaalpaarid.

Ülehomme karikafinaalis mängiv Tallinna Flora (Premium liiga) alustab järgmist karikahooaega võõrsilmänguga Pärnu Jalgpalliklubi (Esiliiga) vastu.

Kui avaringi mängud peetakse 28. või 29. juulil ja 2. augustil, siis teise ringi matšid peetakse kaks nädalat hiljem. Erandiks on avaringis vabaks jäänud klubid, kes võivad oma teise ringi mängu pidada esimese ringi kohtumiste ajal, vahendab jalgpall.ee.

1/32-finaalid:

Lilleküla JK Retro (III) - JK Loo (III) vs. JK Metsis (RL) võitja
Viimsi JK (ELB) vs. Kristiine JK (IV) võitja - Maardu Linnameeskond (EL) vs. FC Sssolutions (RL) võitja
Märjamaa Kompanii (III) vs. Tallinna FC Teleios (IV) võitja – Tallinna FC Soccernet (IV)
FC Maksatransport (RL) - Tallinna JK Legion (PL) vs. IBK Here for Beer (RL) võitja
Paide Linnameeskond (PL) vs. AFC Eyjafjallajökull (RL) võitja – Viljandi JK Tulevik U21 (II)
Pärnu Jalgpalliklubi (EL) – Tallinna FC Flora (PL)
FC Kohvile (RL) vs. Jalgpalliklubi 32. Keskkool (RL) võitja – Tallinna JK Piraaja (II)
Viljandi JK Tulevik (PL) – FC Maardu Aliens (III)
Tallinna FC Eston Villa (III) vs. Rasmus Värki Jalgpallikool (RL) võitja – Kohtla-Järve JK Järve U21 (II)
FC Vastseliina (III) – JK Narva Trans (PL) vs. Paide Linnameeskond III (II) võitja
Viimsi Lõvid (IV) – Pärnu JK Vaprus (EL)
Rumori Calcio II Tallinn (IV) – Põlva FC Lootos (III)
Põhja-Tallinna JK Volta (II) vs. FC Jõgeva Wolves (II) võitja – FC Järva-Jaani (III)
Jõgeva SK Noorus-96 (II) – Tallinna FC Hell Hunt (III)
FCI Tallinn (II) vs. Tartu FC Helios (II) võitja - FC Kuressaare (PL) vs. Anija JK (III) võitja
SK Imavere (III) – Valga FC Warrior (III)
Team Helm (RL) – JK Tallinna Kalev U21 (ELB)
Tallinna FC Wolves (IV) - Paide Linnameeskond IV (III) vs. Kohtla-Järve JK Järve (EL) võitja
Nõmme Kalju FC (PL) – Rummu Dünamo (III)
Tallinna FC Zenit (III) – Tartu JK Tammeka (PL)
Saku Sporting (III) vs. JK Kernu Kadakas (III) võitja – Rakvere JK Tarvas (ELB)
Tallinna JK Legion II (II) – FC Tallinn (II) vs. FC Elva (EL) võitja
Tartu JK Welco (ELB) – Tallinna FC Flora U19 (II)
Raplamaa JK (II) vs. Tallinna FC Eston Villa II (IV) võitja – Tallinna JK Jalgpallihaigla (IV)
Rumori Calsio Tallinn (III) – JK Pärnu Sadam (RL) vs. FC Puhkus Mehhikos (RL) võitja
Läänemaa JK (ELB) - Tallinna FCI Levadia (PL) vs. Kohtla-Nõmme (RL) võitja
Vändra JK Vaprus (EL) – Tallinna FC Flora U21 (EL) vs. Tallinna FC Zapoos (III) võitja
Tallinna FC Pocarr (III) vs. Maarjamäe FC IGI (IV) võitja - Tallinna FC ReUnited (IV)
Tallinna FC TransferWise (IV) – JK Tallinna Kalev (PL) vs. FC Nõmme United (EL) võitja
FC Hiiumaa (III) – Keila JK (ELB)
Põhja-Sakala (II) vs. FC Äksi Wolves (III) võitja – FC Lelle (IV)
Tallinna FC Olympic Olybet (IV) vs. Pärnu JK Poseidon (II) võitja - FC Kose (II)

Premium liiga; Esiliiga; Esiliiga B.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
MEISTRITE LIIGA
ANIER TAGASI KODUMAAL
Pommuudis: Henri Anier lõi käed Paide Linnameeskonnaga
PREMIUM LIIGA REEDE
VALENCIAST
Nahkhiire sünge lend üle pisarate ja solvangute maa
Vana Daami habetunud lotopilet
LEIPZIG ON POOLFINAALIS
LEPMETSA SEIKLUSED
SILM PEALE!
Mihkel Järviste: ma polnud oma satsis kõige andekam, aga nägin palju vaeva, küll siis tuleb ka tulemus
TÄHTSAT
TASKUHÄÄLINGU VÄRSKE OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Eesti klubidele langes sülle üle ootuste hea euroloos
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
17
15
1
1
46:12
46
2.
Nõmme Kalju FC
16
10
2
4
31:10
32
3.
Paide Linnameeskond
16
10
0
6
36:20
30
4.
Tallinna FCI Levadia
17
8
5
4
40:26
29
5.
Viljandi JK Tulevik
16
8
0
8
22:28
24
6.
Tartu JK Tammeka
17
4
5
8
17:28
17
7.
JK Narva Trans
16
4
4
8
18:25
16
8.
FC Kuressaare
17
4
4
9
17:31
16
9.
Tallinna JK Legion
16
3
4
9
9:23
13
10.
JK Tallinna Kalev
16
2
3
11
8:41
9
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
46
Nõmme Kalju FC
32
Paide Linnameeskond
30
Tallinna FCI Levadia
29
Viljandi JK Tulevik
24
Tartu JK Tammeka
17
JK Narva Trans
16
FC Kuressaare
16
Tallinna JK Legion
13
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK