Flora kiired väravad võtsid Paidelt jõu (1)

Paide Linnameeskond ja FC Flora on tänavu kohtunud kolm korda ja tulemuseks on alati olnud viik. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Paide Linnameeskond ei suutnud FC Flora teekonda tiitliheitluses lõpetada, kui valitsev meister sai kodusel Sportland Arenal 3:0 võidu, püsides enne kaht omavahelist lahingut tabeliliidri FCI Levadiaga neist nelja silma kaugusel.

Viimati 2015. aasta novembris Florat võitnud Paide sai täna kiire külma duši, kui Konstantin Vassiljev juba teisel minutil suluseisuhõngulisest olukorrast Sergei Zenjovi söödu väravaks realiseeris. 37. minutil lõi Ken Kallaste nurgalöögijärgses olukorras 2:0.

Kuigi Paide lootis teisele poolajale tulla parema energiaga, lõi Flora taas kiire värava, kui karistusalas oli täpne Henrik Ojamaa. Kokkuvõttes Florale 3:0 võit, mis jättis Paide taas omavahelises mängus võiduta ja toob Premium liigale põneva tiitlinädala.

Vaata värsket "Silm peale!" episoodi, mis võttis seekord luubi alla Jürgen Henni!

REKLAAM

Protokoll:

28. novembril kell 15.00 Sportland Arenal

Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 3:0 (2:0)
2. Konstantin Vassiljev, 37. Ken Kallaste, 48. Henrik Ojamaa

Väravasöödud: 2. Sergei Zenjov, 37. Michael Lilander, 48. Martin Miller
Hoiatused: 17. Foday Trawally, 75. Andre Frolov, 76. Henri Anier
Mänguolud: -2, pilves lumine ilm, kunstmuru rahuldavas seisukorras
Pealtvaatajaid: 219
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Sander Saga
Neljas kohtunik: Kevin Kaivoja

Flora: Matvei Igonen, Ken Kallaste, Märten Kuusk, Markkus Seppik, Michael Lilander, Martin Miller, Markus Soomets (84. Rocco Robert Shein), Henrik Ojamaa (84. Daniil Kuraksin), Konstantin Vassiljev, Sergei Zenjov (62. Rauno Alliku), Rauno Sappinen.
Varus: Karl-Romet Nõmm, Marco Lukka, Rauno Alliku, Rocco Robert Shein, Henrik Pürg, Markus Poom, Daniil Kuraksin.

Paide: Mihkel Aksalu, Edgar Tur, Rasmus Kallas, Kristjan Pelt, Hindrek Ojamaa, Kevor Palumets, Andre Frolov, Foday Trawally, Deabeas (66. Kristofer Piht), Henri Anier, Siim Luts.
Varus: Mattias Sapp, Kristofer Piht, Sander Sinilaid, Matrix Einer, Ishaku Konda, Kevin Kauber, Kevin Metso.

Tekstipõhine LIVE-ülekanne:

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

stranglers   •  
(176.46.31.***)
Kuhu Moshnikov on kadunud?

Sisene
LOOTUSTANDEV NOOR
Leping Soome kõrgliigaklubiga oli vaid algus: noor koondislane põleb tahtest saada liiga parimaks väravakütiks
MM TOOB UUED MURED
Sel aastal tuleb suvi turul teisiti - või kas ikka tuleb? Katari MM sunnib mängijaid vastama uutele küsimustele
SERBLASE TULEVIK
Ott Järvela | Kas Marko Savic saab võimaluse vigade paranduseks?
VUTIJUTUD
Pikk ette (ja ise järele) | Levadia naudib terve Eesti jalgpalli toetust, aga kannab ka kohustust ja vastutust
REKLAAM
RISTNURK
REKLAAM
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
2
0
42:8
44
2.
Tallinna FCI Levadia
17
14
2
1
41:7
44
3.
Nõmme Kalju FC
16
10
3
3
28:14
33
4.
Paide Linnameeskond
17
9
2
6
41:18
29
5.
FC Kuressaare
17
7
3
7
20:23
24
6.
Tartu JK Tammeka
17
4
2
11
16:36
14
7.
JK Narva Trans
15
4
1
10
16:27
13
8.
JK Tallinna Kalev
17
3
3
11
15:46
12
9.
Tallinna JK Legion
16
3
5
8
18:30
10
10.
Pärnu JK Vaprus
16
2
1
13
16:44
7
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T 18.00 Kuressaare - Levadia (Premium liiga)
  • T 19.00 Eesti - Kasahstan (NA MM-valikmäng)
  • T 20.00 Kalev - Kalju (Premium liiga)
  • K 17.30 Tammeka - Trans (Premium liiga)
  • N 19.00 Viimsi - Nõmme United (Esiliiga)
  • R 18.00 Levadia - Kalev (Premium liiga)
  • L 17.00 Trans - Paide (Premium liiga)
  • L 19.30 Legion - Flora (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
44
Tallinna FCI Levadia
44
Nõmme Kalju FC
33
Paide Linnameeskond
29
FC Kuressaare
24
Tartu JK Tammeka
14
JK Narva Trans
13
JK Tallinna Kalev
12
Tallinna JK Legion
10
Pärnu JK Vaprus
7