Flora lõi Pärnus seitse väravat ja kindlustas meistritiitli (4)

Tallinna Flora alistas Premium liiga 31. voorus võõrsil Pärnu Vapruse 7:1 ning kindlustas oma 14. Eesti meistritiitli.

Kuni 30. minutini püsis mäng võimalustevaesena, Flora söötis palli tihti kaitseliinis. Siis tegi aga Henrik Ojamaa karistusalas Uku Kõrre vastu hea läbimurde, Aleksandr Šapovalov söötis edasi ja valveta jäetud Daniil Kuraksin sahistas lähedalt võrku.

Kümme minutit hiljem juhtis Flora juba 3:0. Šapovalov varastas pärnakatelt palli ära ja lõi läbi Hendrik Vainu käte esinurka, Martin Milleri teenitud ja Martin Kase põhjustatud penalti realiseeris Ojamaa.

Teise poolaja alguses skoorisid uuesti Kuraksin ja Šapovalov, hiljem jõudis Vladislav Kreida nurgalöögist peaga sihile Henrik Pürg. Karl-Romet Nõmme pillatud palli lõi Taaniel Usta Vapruse auväravaks, lõppseisu vormistas aga Martin Miller.

9. oktoobril kell 17.15 Pärnu Rannastaadionil

Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora  1:7 (0:3)
74. Taaniel Usta - 30., 48. Daniil Kuraksin, 35., 53. Aleksandr Šapovalov, 40. pen. Henrik Ojamaa, 73. Henrik Pürg, 79. Martin Miller

Väravasöödud: 74. x - 30., 48. Aleksandr Šapovalov, 35. x, 40. Martin Miller, 53. Ken Kallaste, 73. Vladislav Kreida, 79. Daniil Kuraksin
Hoiatused: 20. Enrico Veensalu, 39. Martin Kase
Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm, muruväljak väga heas seisukorras