Flora lõi Viljandis kolm vastuseta väravat (0)

Tallinna Flora alistas Premium liiga 31. voorus võõrsil Viljandi Tuleviku 3:0. Väravad löödi esimesel poolajal.

14. minutil teenis Flora oma esimese nurgalöögi. Konstantin Vassiljev toimetas palli karistusalasse ja Mihkel Ainsalu lükkas selle võrku.

Juba neli minutit hiljem teenis Flora penalti, kui Tanel Lang krabas selja tagant Gert Kamsi pikali. Penalti realiseeris tugeva löögiga Erik Sorga, kellel on nüüd tänavu Premium liigas 27 tabamust.

41. minutil lõi Henri Järvelaid iluvärava, saates Henrik Pürgi söödu järel kauglöögi tagumisse ristnurka ja vormistades lõppskoori.