Flora murdis Kalju ja Paide Tammeka (5)

Erik Sorga lõi Flora teise vähem kui minut pärast vahetusest sekkumist. Foto: Brit Maria Tael

Premium liiga neljanda vooru avasid kaks ülipõnevat kohtumist, kus said näiliselt suured võidud need, kes sel hooajal paremini mänginud on.

Hiiul püsis raudteederbis seis Nõmme Kalju ja FC Flora vahel seis viigilisena veel kümmekond minutit enne mängu lõppu, ent siis küpsetasid Vitali Teleš ja Mikk Reintam käki, mis lubas Frank Liivakul Flora juhtima viia.

Hetk hiljem lõi vahetusest sekkunud Erik Sorga oma esimese puutega värava eest 2:0 ning lõppseisu 3:0 vormistas endine kaljukas Vlasi Sinjavski 89. minutil, kui suunas viie meetri pealt võrku Rauno Alliku passi. Flora edestab Kaljut liigatabelis nüüd nelja vooru järel koguni kaheksa (!) punktiga.

Päeva esimeses mängus Tartu Tammeka ja Paide Linnameeskonna vahel said järvamaalased 3:0 võidu. Kaks väravat lõi Kevin Kauber, ühe lisas Henri Välja.