Flora naaseb Nikosia kuumusest lootusrikka seisuga (1)

Tallinna Flora eurohooaeg jätkus Euroopa liiga kolmanda eelringi avamänguga Küprosel, kus vannuti Nikosia Omoniale 0:1 alla. Kaotusest hoolimata püsib koduse kordusmängu eel kõik lahtisena.

Flora jäi juba tosina minuti möödudes kaotusseisu, kui Marinos Tzioni lõpetas kauni rünnaku värava eest täpse sooritusega.

Kodumeeskond valitses 38-kraadises kuumuses enamust osa avapoolajast, kuid poolaja lõpuosas avanesid järjestikused head väravavõimalused ka Rauno Sappinenil ja Märten Kuusel. Ründaja lähilöögi suutis Omonia väravavaht tõrjuda, keskkaitsja pealöök lendas aga napilt üle lati.

Teise poolaja alguses sai Sappinen veel ühe hea võimaluse, kuid lõi üle värava. Teine kolmveerandtund tervikuna oli aga Flora poolt vaadatuna optimismi sisendav, sest hoolimata rasketest mänguoludest võitlesid väljakul kaks võrdset meeskonda.

Korduskohtumine A. Le Coq Arenal ootab ees teisipäeval, 10. augustil.