Flora noored alistasid kaotusseisust Kalevi (1)

Erik Sorga noortekoondise särgis. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti esiliiga tänases ainsas kohtumises tulid FC Flora noored Tallinna Kalevi vastu kaotusseisust välja ja võtsid võidu.

Tabelis järgmisel hooajal Premium liigas mängiva Viljandi Tuleviku järel teist kohta hoidev Flora jäi täna 24. minutil kaotusseisu. Skoori avas Aleksei Belov, kelle jaoks oli tegemist tema selle hooaja kümnenda liigaväravaga.

Flora tõi aga teisel poolajal mängu pöörde, kui esmalt lõi Mairo Miil teise poolaja algul viigivärava ning seejärel tegi Erik Sorga 68. minutil seisuks 2:1. Sorga on tänavu löönud juba 17 väravat, millega ta hoiab esiliiga väravaküttide edetabelis neljandat kohta.

17. septembril kell 13:00,Kalevi Keskstaadionil

JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora U-21 1:2 (1:0)
24. Aleksei Belov - 48. Mairo Miil, 68. Erik Sorga

Hoiatused: 37. Gert Heinala, 50. Patrick Peinar - 23. Kristjan Jürgenson, 60. Erik Sorga,90+2. Tanel Neubauer
Mänguolud: +14, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.