Flora võitis aastalõpuka kolmandat korda järjest (11)
Meistriliiga aastalõputurniiri võitis kolmandat aastat järjest Tallinna Flora.
Turniiri viimases mängus piisanuks Florale Tallinna Levadia vastu viigist, aga Joseph Saliste tabamusest võeti 1:0 võit.
Turniiri teise koha teenis Narva Trans ja kolmanda koha Levadia. Parima väravalööja auhinna teenis Rauno Sappinen (Flora), parima väravavahi auhinna Priit Pikker (Levadia) ja parima mängija autasu Jevgeni Harin (Infonet).
Tulemused:
29. detsembril:
I voor:
Pärnu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 1:1
Toomas Pent - Roger Teor
Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans 2:0
Jevgeni Harin, Vladimir Avilov
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 2:1
Marek Tšernjavski, ov. Henrik Kummer - Robert Kirss
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 4:1
Rasmus Peetson (2), Andreas Raudsepp, Igor Subbotin - Aleksandr Volkov
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 0:2
Rauno Sappinen, Joonas Tamm
II voor:
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Infonet 0:7
Vladimir Avilov, Aleksandr Kulinitš, Jevgeni Harin, Vladislav Ogorodnik (3), Denis Vnukov
Nõmme Kalju FC - Pärnu Linnameeskond 4:2
Andre Järva (2), Märten Kuusk, Robert Kirss - Tõnis Vihmoja, Toomas Pent
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 3:3
Igor Dudarev (2), Aleksandr Volkov - Rasmus Tauts, Andre Paju, Marek Tšernjavski
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 2:4
Aleksandr Mironov, Vitali Andrejev - Hannes Anier, Rauno Sappinen (2), Andre Frolov
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 1:1
Ander Ott Valge - Pavel Marin
III voor:
Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond 1:1
Denis Vnukov - Risto Pärnat
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC 1:2
Tanel Lang - Märten Kuusk, Eino Puri
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond 4:0
Siim Tenno, Viktor Plotnikov, Kirill Nesterov (2)
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 3:3
Rauno Sappinen, Hannes Anier, Nikita Baranov - Kassim Aidara, Aleksandr Volkov (2)
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 0:0
IV voor:
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 1:3
Martin Allik - Viktor Plotnikov, Dmitri Barkov, Aleksandr Mironov
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 1:1
Ats Sillaste - Eino Puri
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet 2:2
Iraklii Torinava, Daniil Ratnikov - ov. Dmitri Gussev, Denis Vnukov
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 0:2
Marek Tšernjavski, Temari Nuuma
Tallinna FC Levadia - Pärnu Linnameeskond 3:1
Pavel Marin, Andreas Raudsepp, Henry Rohtla - Greger Könninge
V voor:
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 2:3
Kassim Aidara, Daniil Ratnikov - Ander Ott Valge, Meelis Peitre, Johannes Kukebal
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet 0:4
Jevgeni Harin (2), Aleksandr Semahhin, Eduard Golovljov
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora 1:3
Henri Hanson - pen. Markus Jürgenson, Rauno Sappinen, Zakaria Beglarišvili
30. detsembril:
V voor:
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans 0:5
Siim Tenno, Aleksandr Mironov, Kirill Nesterov, Vitali Andrejev, Vadim Mihhailov
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 2:0
Alger Džumadil, Mark Oliver Roosnupp
VI voor:
Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2:2
Taavi Laurits, Marco Lukka - ov. Hendrik Vainu, Temari Nuuma
Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev 5:2
Robert Kirss, Karl Mööl, Eino Puri, Martin Mägi, Andre Järva - Aleksandr Ivanjušin, Daniil Ratnikov
Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond 3:0
Jevgeni Harin (2), Eduard Golovljov
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 6:0
Markus Jürgenson, Hannes Anier, Andre Frolov, Rauno Sappinen, Sander Laht, Rauno Alliku
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia 2:1
Kirill Nesterov, ov. Priit Pikker - Pavel Marin
VII voor:
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2:0
Kaspar Kaldoja, Joosep Juha
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 3:2
Raido Roman (2), Kaimar Saag - Aleksandr Volkov, Emmanuel Gurtckaia
JK Narva Trans - Pärnu Linnameeskond 5:1
Kirill Nesterov, Viktor Plotnikov, ov. Hendrik Vainu, Vitali Andrejev, Aleksandr Mironov - Toomas Pent
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet 2:1
Brent Lepistu, Rauno Sappinen - Vladimir Avilov
Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC 2:1
Pavel Marin, Mark Oliver Roosnupp - Märten Kuusk
VIII voor:
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 1:1
Meelis Peitre - Kaimar Saag
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans 3:2
Rasmus Tauts, Tristan Koskor, ov. Kirill Nesterov - Siim Tenno, Viktor Plotnikov
Eemaldamine: Dmitri Barkov (Trans)
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 0:0
JK Sillamäe Kalev - Pärnu Linnameeskond 2:3
Aleksandr Volkov (2) - Risto Pärnat, Henri Hanson, Anton Issakov
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia 0:1
Igor Subbotin
Eemaldamine: Aleksandr Semahhin (Infonet)
IX voor:
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1:1
Martin Jõgi - Tanel Lang
Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond 3:1
Anton Issakov, Joosep Sarapuu, Tõnis Vihmoja - Johannes Kukebal
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev 3:0
Aleksandr Mironov, Kirill Nesterov, Vitali Andrejev
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet 0:2
Nikolai Mašitšev, Denis Vnukov
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1:0
Joseph Saliste
Parimad väravakütid:
7 - Rauno Sappinen (Flora), Aleksandr Volkov (Sillamäe).
6 - Jevgeni Harin (Infonet), Kirill Nesterov (Trans).
5 - Aleksandr Mironov (Trans).
4 - Vitali Andrejev (Trans), Pavel Marin (Levadia), Viktor Plotnikov (Trans), Denis Vnukov (Infonet).
3 - Hannes Anier (Flora), Vladimir Avilov (Infonet), Andre Järva (Kalju), Robert Kirss (Kalju), Märten Kuusk (Kalju), Vladislav Ogorodnik (Infonet), Toomas Pent (Pärnu), Eino Puri (Kalju), Daniil Ratnikov (Sillamäe), Siim Tenno (Trans), Marek Tšernjavski (Tammeka).
2 - Kassim Aidara (Sillamäe), Igor Dudarev (Sillamäe), Andre Frolov (Flora), Eduard Golovljov (Infonet), Henri Hanson (Pärnu), Anton Issakov (Pärnu), Markus Jürgenson (Flora), Johannes Kukebal (Paide), Tanel Lang (Tulevik), Temari Nuuma (Tammeka), Rasmus Peetson (Levadia), Meelis Peitre (Paide), Risto Pärnat (Pärnu), Andreas Raudsepp (Levadia), Raido Roman (Tulevik), Mark Oliver Roosnupp (Levadia), Kaimar Saag (Tulevik), Igor Subbotin (Levadia), Rasmus Tauts (Tammeka), Ander Ott Valge (Paide), Tõnis Vihmoja (Pärnu).
LIVE-ülekanne:
Lõplik tabeliseis:
# | Võistkond | M | Võ | Vi | K | Lö | - | La | P | |
1. | Tallinna FC Flora | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 | - | 9 | 20 | |
2. | JK Narva Trans | 9 | 6 | 0 | 3 | 26 | - | 12 | 18 | |
3. | Tallinna FC Infonet | 9 | 5 | 2 | 2 | 22 | - | 6 | 17 | |
4. | Tallinna FC Levadia | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | - | 7 | 17 | |
5. | Tartu JK Tammeka | 9 | 3 | 4 | 2 | 13 | - | 15 | 13 | |
6. | Nõmme Kalju FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | - | 17 | 11 | |
7. | Pärnu Linnameeskond | 9 | 2 | 3 | 4 | 15 | - | 21 | 9 | |
8. | Paide Linnameeskond | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | - | 17 | 9 | |
9. | Viljandi JK Tulevik | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | - | 25 | 6 | |
10. | JK Sillamäe Kalev | 9 | 0 | 3 | 6 | 17 | - | 29 | 3 |
Koosseisud:
Flora: 7-Andre Frolov, 10-Brent Lepistu, 61-Hannes Anier, 72-Herol Riiberg, 31-Joonas Tamm, 27-Joseph Saliste, 4-Kevin Aloe, 21-Madis Vihmann, 1-Magnus Karofeld, 73-Mait Toom, 20-Maksim Gussev, 16-Markus Jürgenson, 13-Nikita Baranov, 15-Oskar Berggren, 9-Rauno Alliku, 11-Rauno Sappinen, 33-Richard Aland, 29-Sakari Tukiainen, 2-Sander Laht, 49-Zakaria Beglarišvili.
Levadia: 30-Priit Pikker, 25-Maksim Podholjuzin, 6-Ilja Antonov, 19-Rasmus Peetson, 20-Pavel Marin, 27-Andreas Raudsepp, 10-Igor Subbotin, 2-Hindrek Ojamaa, 21-Kaspar Mutso, 22-Alger Džumadil, 16-Ilja Medvedev, 29-Raido Koppel, 5-Maksim Lipin, 15-Henry Rohtla, 23-Artjom Artjunin, 33-Mark Oliver Roosnupp, 9-Gregor Aru.
Kalju: 69-Siim-Sten Palm, 4-Märten Kuusk, 5-Henrik Kummer, 2-Martin Mägi, 16-Andre Järva, 17-Robert Kirss, 19-Erkki Junolainen, 21-Peeter Klein, 15-Rafinha (Brasiilia), 20-Gerdo Juhkam, 12-Karl Ivar Maar, 27-Geir-Kristjan Suurpere, 13-Eino Puri, 3-Henrik Pürg, 1-Vitali Teleš, 33-Karl Mööl, 18-Vlasii Sinjavski
Infonet: 16-Mihhail Lavrentjev, 25-Maksim Zelentsov, 7-Aleksandr Volodin, 5-Aleksandr Semahhin, 4-Vladimir Avilov, 12-Aleksandr Kulinitš, 14-Denis Vnukov, 11-Martin Kase, 9-Jevgeni Harin, 33-Nikolai Mašitšev, 20-Pavel Dõmov, 23-Stanislav Goldberg, 18-Vladislav Ogorodnik, 15-Eduard Golovljov, 27-Aleksandr Dmitrijev, 24-Dmitri Kruglov, 2-Andrei Kalimullin.
Sillamäe: 1-Mihhail Starodubtsev, 35-Artjom Levizi, 83-Daniil Mironov, 7-Vasyl Lasyi, 33-Artjom Davõdov, 6-Iraklii Torinava, 95-Emmanuel Gurtckaia, 4-Aleksandr Ivanjušin, 21-Denis Tjapkin, 8-Artur Kask, 18-Anton Panov, 26-Dmitri Gussev, 15-Aleksandr Volkov, 20-Daniil Ratnikov, 17-Kassim Aidara, 3-Igor Dudarev, 16-Eduard Usikov.
Trans: 2-Nikita Savenkov, 3-Roman Nesterovski, 5-Viktor Plotnikov, 7-Kirill Nesterov, 8-Marek Kaljumäe, 10-Artjom Škinjov, 13-Vladislav Fjodorov, 16-Aleksandr Mironov, 17-Igor Ovsjannikov, 18-Vadim Mihhailov, 20-Siim Tenno, 21-German-Guri Lvov, 22-Vitali Andrejev, 23-Dmitrii Barkov, 33-Aleksei Matrossov.
Paide: 1-Mart-Mattis Niinepuu, 12-Rauno Uusküla, 3-Johannes Kukebal, 5-Timo Lomp, 11-Meelis Peitre, 18-Martin Ustaal, 23-Kaspar Kaldoja, 27-Michael Lilander, 34-Joosep Juha, 9-Rasmus Tomson, 16-Lauri Varendi, 20-Ats Sillaste, 26-Hans Kristjan Hansberg, Silver Alex Kelder.
Pärnu: 1-Hendrik Vainu, 77-Joel Vabrit, 5-Joosep Sarapuu, 4-Magnus Villota, 6-Ronek Saal, 37-Hevar Aas, 3-Siim Mäeots, 8-Martin Mardiste, 14-Toomas Pent, 16-Greger Könninge, 11-Anton Issakov, 7-Tanel Melts, 15-Henri Hanson, 23-Taavi Laurits, 10-Tõnis Vihmoja, 9-Marco Lukka, 28-Risto Pärnat, 18-Kristian Lenk.
Tammeka: 1-Karl Johan Pechter, 23-Karli Kütt, 6-Tauno Tekko, 11-Rasmus Tauts, 10-Martin Miller, 19-Tristan Koskor, 18-Andre Paju, 4-Kevin Anderson, 25-Marek Tšernjavski, 16-Martin Naggel, 28-Temari Nuuma, 5-Martin Jõgi, 27-Reio Laabus, 9-Andres Verst, 14-Erki Mõttus, 22-Mario Hansi, 15-Rait Läll, 8-Kevin Rääbis.
Tulevik: 1-Karl Romet Nõmm, 30-Rait Oja, 23-Sander Loigo, 18-Martin Allik, 13-Rasmus Alles, 6-Siim Saar, 15-Tanel Lang, 19-Erkki Kubber, 31-Roger Teor, 45-Sander Kapper, 17-Rainer Peips, 21-Kristen Kähr, 32-Illimar Loigo, 4-Indrek Ilves, 7-Raido Roman, 2-Kaimar Saag, 11-Robert Taar.
2. Pennal? Ära palun aja naerma.