Esiliiga 18. vooru lõpetasid Elvas kaks tabeli viimast meeskonda, kes omavahel 1:1 viiki leppisid.

Welco on sel hooajal esiliigas suutnud võtta vaid ühe võidu ja see sündis avavoorus, kui kohtuti just Elvaga.

Täna algas kohtumine nende jaoks kurvalt, kui juba 11. minutil Jürgen Kuresoo Elva ette viis. Pikalt tundus, et lubataksegi kodumeeskond endale tabelis järgi, aga ei - Marten Kihho suutis 84. minutil seisu viigistada.

Tabeliseis on poole hooaja peal mõlema meeskonna jaoks endiselt nukker, sest kaheksandast kohast lahutab Welcot 12 punkti.

FC Elva - Tartu JK Welco 1:1 (1:0)
11. Jürgen Kuresoo - 84. Marten Kihho

Hoiatused: 55. Ats Joandi, 65. Tarvo Laurson, 83. Paul-Feliks Frei, 84. Veiko Kütt, 90+2. Jürgen Kuresoo - 65. Kaarel Torop, 90+2. Markus Herman Tiik, 90+2. Kristofer Reinberg