Hurt: lootus pronksist püsib (2)

Foto: Märt VassiljevTallinna Flora peatreener Norbert Hurt sai võidumängust Kuressaare üle positiivseid emotsioone: ründefaasis oldi teravad, ideed toimisid ja pronksilootus püsib.

Flora peatreener Norbert Hurt: "Alustasime mängu väga hästi, meil oli palju võimalusi, suutsime vara värava lüüa. Mis kõige tähtsam: meie ideed realiseerusid hästi, meeskond oli terav ründefaasis ja töö toimis."

"Siis, kui skoor oli juba 4:0, väsisid mõlemad meeskonnad ära. Usun, et võin meestega rahule jääda. Lootus pronksile on olemas, Sillamäel on veel kaks mängu mängida."

Avapoolajal palliga vastu pead saanud ja välja vahetatud Rauno Alliku on Hurda sõnul hetkel püsti, aga kerge peapõrutusega.

Kuressaare ründaja Elari Valmas: "Võib-olla esimesel poolajal mängisime hästi organiseeritud mängu, aga teisel poolajal... Eelmine mäng Floraga oli samamoodi, et esimesel poolajal mängisime hästi ja teisel poolajal vajusime ära ja tulemuseks oli 6:0."

"Täna oli sama, Flora leidis neid auke ja paraku läks nõnda. Proovisime võimalikult kompaktselt mängida, ruumi neile mitte anda, alguses mängisime ilusti kaitses ja Floral oli raske trahvikasti saada. Meil oli päris mitu head võimalust ja kui oleksime ära realiseerinud, siis skoor võinuka olla hoopis 4:2.

Me tahame hooaega korralikult ära lõpetada, kui vaadata meie eelmisi tulemusi, siis paljud kaotused olid napilt sellised, aga viimastes mängudes saime ka võrgud täis."

Fotograaf: JANA PIPAR