II liiga meister selgus penaltiseerias (+ üleminekumängud!) (9)

II liiga tänavuse aasta parimaks krooniti Põhja/Ida piirkonna võitnud Tallinna JK Legion, kes murdis Lõuna/Lääne piirkonna parima Nõmme Unitedi maha penaltiseerias.

Normaalaeg lõppes 2:2 viigiga, kuid penaltiseerias oli skooriga 4:2 parem Legion.

III liiga võit läks tänavu Paide Linnameeskonna kolmandale meeskonnale, IV liiga võitis Haapsalu JK.

II liigast saab õiguse Esiliiga B kaheksandal kohal lõpetava meeskonnaga üleminekumänge pidada omas tsoonis Nõmme Unitedi järel teisena lõpetanud Pärnu jalgpalliklubi, kes sai Tallinna Levadia III vastu loobumisvõidu.

asd   •
(77.233.95.***)
Nõmme pidi ju Legioniga põrandat pühkima?
Kalju   •
(146.255.182.***)
See näitab,et kui United saab vähe tugevama vastase siis pole nad nii kõvad midagi. Esiliiga B-s pole neil ka midagi lihtsat oodata,kuigi ise kindlasti arvavad,et tuleb kerge jalutuskäik Esiliigasse
Hmm   •
(2001:7d0:8a1f:3580:694.***)
Legion kaotas oma viimase liigamängu noorusele 6-3.Natukene imelik esiliiga B minna kui 2 liigas lastakse endale 6 lüüa...
Karl Johun   •
(213.219.115.***)
Kaotasime sellepärast, et Klasen võttis mind teisel poolajal välja, et läheksin tema hobuseid toitma. Tegelikult mul polnud vaja minna, sest hommikul andsin neile meelega suurema portsu, et nad kauem vastu peaksid. Selle kaotuse võib tema nimele kanda.
pm   •
(2a01:110:9008:3::.***)
Pigem ma arvan ka ( ja ma usun, et nad seda ka ise arvavad), et Unitedil ei ole Esiliiga B's midagi lihtsalt oodata, aga see peakski ju eesmärk olema, et saada noorte arenguks võimalikult raskeid mänge. Sama eesmärk on kindlasti ka Legionil. See, et vastastele keskmiselt 6+ väravat mängus lüüakse ei arenda mitte kedagi.
Margus   •
(2001:7d0:8384:c280:2c2.***)
Minu poeg Karl Johan on üldse põhjus, miks United nii kaugele jõudis. Ei saa Klasenist aru, miks võttis oma parima mängija poolajal välja... Selline treener tuleks lahti lasta.
Rasmus   •
(91.129.118.***)
Mätas on parim,
Selle venna peaks juba Klavani ja vassiljevi asemel koondisesse kutsuma ning vb isegi kapteniks tegema
To Rasmus   •
(146.255.183.***)
Mätas on pruun ollus mis inimestel tagant välja tilgub
mart   •
(195.14.170.***)
kuuldavasti mäletame kuidas nimetas klasen legionit ja kuidas nad kavatsevad teha sellest ühe kerge võidu. lihtne näide sellest et suur amps ajab suu lõhki. mõttetu mees ja treener

OTSEPILT: Kalev sihib esimest võitu, Kuressaare esimest punkti  (avapoolaeg Kuressaarele!)
TÄNA OTSEPILT: kas ambitsioonikas uustulnuk suudab tiitlikaitsjat üllatada?  (kell 17!)