Infonet astus sama reha otsa (0)

Premium liigas ei suuda kuidagi võidulainele murda FC Infonet, kes nüüd Sillamäe Kaleviga väravateta viigi tegi.

Kui esimeses ringis Sillamäele kaotatud punktide puhul sai Infonet pugeda Premium liigas ennenägematu udu taha - pealegi teeniti 0:2 kaotusseisust ikkagi hea emotsiooniga 2:2 viik - siis nüüd oli vabandusi raskem leida, kuigi mitmeid kadusid koosseisus kannatati.

Hoolimata Dmitri Kruglovi ja Ofosu Appiahi mängukeeldudest ning Sergei Mošnikovi, Draman Haminu ja teiste traumadest saatis Infonet siiski väljakule küllaltki nimeka koosseisu, millega meistritiitlile pretendeerimiseks peaks Sillamäest jagu saama - isegi Sillamäest, kel taas üle mitme vooru kasutada Jevgeni Kabajev.

Kõik 90 minutit kulgesidki Infoneti taktikepi all, kuid suurema osa ajast oli Sillamäe kaitse ülesannete kõrgusel ja eksimatult sai oma tööga hakkama ka Mihhail Starodubtsev. Väravateks vajalik teravus aga kodumeeskonnal suuresti puudus.

Lähemale kui Nikolai Mašitševi posti tabanud tsenderdus teise poolaja keskel ei jõutudki ja taas pidi Aleksandr Puštov tunnistama, et kõiki kolme punkti teenida ei õnnestunud. Nüüd on Infonet Nõmme Kaljust juba kuue silmaga maas ja lähemal selja tagant kuklasse hingavale Florale kui esikohale.

Sillamäe aga võib taas julgelt edasi vaadata: Transist kerkiti mööda seitsmendaks, Paide ja Tammeka ei ole sugugi kaugel ehk kuigi esinelikut tänavu üsna kindlasti ei püüta, siis vähemalt viies koht on silmapiiril endiselt.

Mängu parim - Deniss Tjapkin

Pikakasvulist meest jagus igale poole, hoidis kaitset korras ja oli kohati ka rünnakul jõuks. Sillamäe alustala. Üleminutitel ka väga oluline puhastus Tjukalovi pealöögile.

30. aprillil kell 19.00 Infoneti Lasnamäe staadionil (Punane 45, Tallinn)

Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev 0:0 (0:0)

Hoiatused: 80. Aleksandr Volodin - 16. Igor Dudarev, 40. Aleksandr Savin
Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.