Infonet pani Flora põrssa kotti (23)

Täna Kalju fännide lippu põletanud Flora toetajatel põhjust rõõmustamiseks ei ole. Igale tembule tuleb oma karistus. Foto: Gertrud AlatareMeistriliiga 25. vooru avas üllatusega Tallinna Infonet, kes 0:2 kaotusseisust Tallinna Flora võõrsil 3:2 üle mängis.

Flora läks kodus küll Rauno Alliku ja Karol Metsa tabamustest poolajaks 2:0 juhtima, kuid teisel poolajal lagunes nende mäng täielikult. Aleksander Bebikh viigistas 74. minutiks seisu ning kolm minutit enne normaalaja lõppu virutas Maksim Lipin Infoneti võiduvärava.

Teises reedeõhtuses kohtumises oli Tallinna Kalev oma bussitäite fännidega Tartus 1:0 üle kohalikust Tammekast.

Protokollid:

23. augustil kell 19.30 A. Le Coq Arenal (Asula 4c, Tallinn)

Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet 2:3 (2:0)
26. Rauno Alliku, 33. Karol Mets - 48., 74. Aleksander Bebikh, 87. Maksim Lipin

Hoiatused: 64. Andre Frolov, 87. Karol Mets - 58. Anton Aristov, 78. Vladimir Avilov, 90+4. Ilja Kassjantšuk
Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 291
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Raul Kaivoja
Neljas kohtunik: Kristo Tohver

Flora: 12-Toom, 4-Aloe, 6-Mets, 24-Palatu (80. 31-Post), 16-Jürgenson, 25-Frolov, 13-Laabus, 8-van de Streek (64. 73-Luigend), 18-Logua, 99-Prosa, 9-Alliku (57. 11-Sappinen).
Varus: 1-Pedõk, 3-Õunap, 10-Lepistu, 73-Luigend, 31-Post, 11-Sappinen, 22-Baranov.

Infonet: 69-Kassjantšuk, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 6-Kovtunovitš (55. 5-Aristov), 7-Bebikh, 9-Harin (71. 18-Ogorodnik), 14-Martõnov, 16-Mones (46. 10-Gurtšioglujants), 20-Lipin, 22-Elhi, 77-Malinin.
Varus: 1-Igonen, 5-Aristov, 10-Gurtšioglujants, 18-Ogorodnik, 19-Kharlanov, 27-Granovskis.

23. augustil kell 19.30 Tartu Tamme staadionil (Kungla 1, Tartu)

Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev 0:1 (0:1)
17. Stefan Tripkovic

Hoiatused: 48. Siim Sillaots, 56. Marvin Prempeh, 86. Heiko Tamm, 86. Mboungou - 5. Vazquez Evuy, 30. Aladin Šišic, 78. Risto Kägo
Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 574
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Aron Härsing, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Maikel Mikson

Tammeka: 1-Koppel, 18-Paju (34. 16-Naggel), 13-Lorenz, 3-Sillaots, 4-Prempeh (79. 15-Hurt), 32-Tamm, 11-Tomson, 7-Siim Tenno, 5-Mboungou, 23-Tiirik, 27-Carvalho (71. 12-Tauts).
Varus: 98-Kütt, 15-Hurt, 92-Simo Tenno, 16-Naggel, 41-Anderson, 12-Tauts, 14-Ivanov.

T. Kalev: 1-Niinepuu, 7-Evuy, 5-Whalen, 2-Ingermann, 11-Kukebal (60. 15-M. Sillaste), 12-Tšegodajev, 23-A. Sillaste, 34-Kägo, 19-Šišic (88. 20-Heintare), 9-Tripkovic, 13-Välja (76. 17-Koger).
Varus: 20-Heintare, 15-M. Sillaste, 17-Koger, 22-Tšernei, 77-Kõiv.

LIVE-ülekanne:

mina   •
(93.174.95.***)
eino see on fantastiline flora see on täiuslik, kaua see agoonia seal kesta ei saa, varem või hiljem hakkavad tulemused kannatama, sellise asjaajamise juures, siit saab asi ainult hullemaks õnneks minna
s5 ä hvj   •
(80.235.82.***)
Olé Tammeka Olé - Tiirik tuleb, ja teeb!
ei ole mina   •
(90.191.88.***)
me tegelikult ei tea, mis toimub meeskonna sees. kogu sitt sai alguse lelovi paika määramisega, kes alustas muutuseid meeskonnas alustalade lammutamisega. kogemustega mängijaid ei hinnata, suunake pilk Kalju poole! kogemused viivad edule! äkki ka palgaprobleemid kohal?
kahju   •
väga kahju!
analüütik   •
(85.253.96.***)
Floras tuleks palku kärpida, siis teinekord ei teki enam palga maksmisega probleeme.
Ott   •
(84.50.131.***)
Kas Betradar ei näita midagi :) kujutan ette, et sellise tulemuse peale panustamisega võideti väga suuri summasid!
K   •
(212.119.156.***)
JUHHUUUU!!!
täna ei hakka kohtuniku tähelepanematuse (mis siis, et seda oli palju) kallal jõlkuma :D
zeven   •
(90.191.207.***)
Loodame et Flora kukub ja Kalev võtab tema koha seal top 3 võitluses sisse:)
tallinn   •
(90.190.171.***)
Tahaks, et Tallinna Kalev sinna topi lähedale trügiks.
Aga Flora tegi oma elu päris keeruliseks nüüd.
Jaan95   •
(84.52.50.***)
Keegi teenis päris palju.
Joppen   •
(213.35.181.***)
Vot ongi. Tallinna Kalev ja Liivamägi/Karu tehti patuoinaks (ühtegi tõendit nende vastu polnud), et tähelepanu suurematelt jamadelt enda klubis ära tõmmata! Logish ju ;)
njh   •
(46.131.215.***)
proovige kooseisu muudatusi. Nt Post alguses kohe sisse ja kui kaitse on sitt sis proovige Õunapit.
(176.46.9.***)
Floras tuleks palgad üldse ära kaotada, siis ei oleks meestel vähemalt lootust üleval, ega ka pettumust.
MHT   •
(90.190.81.***)
Juhhuuuu INFONET!!! Kohtunikule muidugi prille vaja tundub :)
Väga äss mäng!
Pole Sõnu   •
(194.204.14.***)
Loomulikult Post kohe algusest sisse ja miks Luigendit eiratakse? Kui kõik on nii halvasti, siis tuleks minna koosseisu osas tagasi aega, kui kõik veel toimis. Mitte pakkuda välja järjest nõmedamaid kooslusi. No näha ju on, et ei toimi. Miks keegi ei kiida Frolovi head meeskonnamängu juhtimist kaptenina? Kui murda selgroog, ei seisa skelett enam püsti.
Jaan95   •
Kus oli Frolovi hea meeskonnamäng? Väga nõrk esitus. Samuti Streek. Jookseb vastaste värava alt läbi ja annab söödu vastastele!!!