Infonet pikendas väsinud Sillamäe vastu võiduseeriat (0)

Tallinna Infonet teenis meistriliigas oma kuuenda järjestikuse võidu, alistades võõrsil Sillamäe Kalevi 4:1.

13. minutil söötis Artur Rättel mööda paremat äärt Aleksandr Kulinitšile, kes tsenderdas palli Vladimir Voskoboinikovi pea peale. Voskoboinikov suunas palli postipõrkega sisse - 0:1.

Kümme minutit hiljem lükkas Jevgeni Harin karistusalas söödu Dmitri Kruglovile, kes söötis omakorda Albert Prosale, kes sahistas lähedalt võrku - 0:2.

Prosal oli avapoolaja jooksul veel mitu suurepärast võimalust. Paar tema lähilööki läks mööda, korra tõrjus altnurgast Mihhail Starodubtsev ja korra jõudis kõige viimasel hetkel tühja värava ette päästma Aleksandr Ivanjušin.

Teise poolaja alguses vähendas Sillamäe kaotusseisu minimaalseks. Vasakult äärelt rünnakule nihutatud Aleksandr Volkov lõi Oleksandr Suhharovi söödu posti kõrvale küljevõrku - 1:2. Infonet lasi endale viiendat liigamängu järjest ühe värava ära lüüa.

Kolm päeva tagasi karikamängus Tallinna Levadia vastu 120 minutit rassinud Sillamäe enamat ei suutnud. 54. minutil jõudis Kirill Nesterovi madala korneri järel sihile Vladimir Avilov - 1:3.

Lõppseisu vormistas Voskoboinikov, kes sai Prosalt söödu ja lõi karistusala joone tagant latipõrkega sisse - 1:4.

Kaks korda kolistas Infonet veel teisel poolajal latti. Täpsemalt tegid seda Prosa (Rätteli tõste järel) ja Andrei Kalimullin (Kruglovi korneri järel).

Mängu parim - Vladimir Voskoboinikov

Terve varasema tänavuse liigahooaja jooksul kokku vaid ühe värava löönud Voskoboinikov kolmekordistas täna oma tabamuste arvu. Ta näitas väga head täpsust, lüües ühe värava postipõrkega ja teise latipõrkega. Lisaks suunas ta kõrgeid sööte kaaslastele edukalt edasi.

28. juulil kell 19.00 Sillamäe Kalevi staadionil

JK Sillamäe Kalev - FCI Tallinn  1:4 (0:2)
50. Aleksandr Volkov - 13., 67. Vladimir Voskoboinikov, 23. Albert Prosa, 54. Vladimir Avilov

Väravasöödud: 50. Oleksandr Suhharov - 13. Aleksandr Kulinitš, 23. Dmitri Kruglov, 54. Kirill Nesterov, 67. Albert Prosa