Infonet võttis Flora vastu kindla võidu (5)

Tallinnas jätkuval Taliturniiril õpetas kogenud koosseisuga FCI nooremapoolse võistkonnaga peale tulnud Tallinna Florat skooriga 4:1.

Treeningmäng algas valitsevale meistrile soodsamalt, kui 16. minutil viis infonetlased juhtima Vladimir Voskoboinikov. Veidi enne poolajavilet patustas omaväravaga aga endine Pärnu Linnameeskonna mängija Marco Lukka, kellest tsenderdusena tulnud pall õnnetult Mait Toomi väravas lõpetas. Poolaeg 2:0 Infonetile.

Ka teisel kolmveerandtunnil jätkas võimsa algkoosseisuga väljakule tulnud Lasnamäe meeskond hea esitusega, kui 57. minutil oli täpne hiljuti väidetavalt Getafega ülemineku osas flirtinud Sergei Tumasjan.

Flora poolt kõmmutas ühe kolli peaga tagasi aga vahetusest sekkunud Rauno Alliku, kes oli jõudnud enne tabamust kõigest kaks minutit väljakul olla. Rohkemaks ei olnud aga florakad võimelised ning lõppseisu vormistas 88. minutil Infoneti Vladislav Ogorodnik, kes vasakult äärelt tulnud pika soologa palli Toomi selja taha saatis.

Flora jaoks oli tegemist halliturniiri teise kaotusega, kui avamängus jäädi alla ühe väravaga Nõmme Kaljule. Infoneti esimeseks kohtumiseks oli aga väravateta viik Tallinna Levadiaga. Infoneti järgmine kohtumine tuleb aga 21. jaanuaril Paide vastu, Flora kohtub aga kolm päeva varem Sillamäe Kaleviga.

FCI Tallinn - Tallinna FC Flora 4:1 (2:0)
16. Vladimir Voskoboinikov, 40. ov. Marco Lukka, 57. Sergei Tumasjan, 88. Vladislav Ogorodnik - 63. Rauno Alliku

Hoiatused: 26. Sergei Tumasjan, 54. Marco Lukka
Kohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Jaan Roos, Artur Telling

Infonet: Mihhail Lavrentjev, Andrei Kalimullin, Vladimir Avilov, Aleksandr Volodin, Dmitri Kruglov, Aleksandr Dmitrijev, Pavel Dõmov, Sergei Tumasjan, Jevgeni Harin, Vladimir Voskoboinikov, Roman Sobtšenko.
Vahetusest:  Kirill Nesterov, Vladimir Tšvertko, Sergei Mošnikov, Eduard Golovljov, Timur Bulavkin, Vladislav Ogorodnik, Deniss Maksimenko.

Flora: Mait Toom, Henri Järvelaid, Joonas Tamm, Marco Lukka, Madis Vihmann, German Šlein, Mihkel Ainsalu, Maksim Gussev, Herol Riiberg, Mark Anders Lepik, Zakaria Beglarišvili.
Vahetusest: Rauno Sappinen, Rauno Alliku, Mairo Miil, Jan Kokla.