Interi vanameister tõi viimasel hetkel Brasiiliale dramaatilise võidu (0)

Teisipäevastes maavõistlusmängudes olid võistlustules mitmed tippkoondised. Brasiilial õnnestus alistada oma suur rivaali Argentina, Belgia ja Holland leppisid viiki ning Uruguay ei suutnud kuidagi Jaapanit peatada.

Suvise MM-i veerandfinalist Brasiilia ja kaheksandikfinalist Argentina poolajaks väravaid ei pakkunud. Paistis, et mäng tüüribki viigisadamasse, aga teisel üleminutil andis Neymar nurgalöögi ja pallile sai pea vahele Milano Interi 34-aastane keskkaitsja Miranda, kelle tabamusest võit ka kirja saadi.

Korralik tulevärk toimus Jaapani ja Uruguay vahelises kohtumises. Poolajaks oli kodumeeskond 2:1 juhtima läinud, kuid 57. minutil viigistas Paris Saint-Germaini ründestaar Edinson Cavani seisu. Seejärel sai jaapanlaste poolelt jala valgeks Ritsu Doan ning veel ühe tabamuse lisas Red Bull Salzburgis palliv ründaja Takumi Minamino. Vastased suutsid vahe küll veel minimaalseks vähendada ja viimased veerand tundi viigiväravat püüda, kuid kokkuvõttes see siiski ei õnnestunud.

MM-il kolmanda koha saavutanud Belgia läks vastamisi viimasel ajal heas vormis oleva Hollandi koondisega, kellel laupäevast ette näidata 3:0 võit Saksamaa üle. Dries Mertensi ja Arnaut Groeneveldi väravatest lõppes kahe naaberriigi matš viigiga.